Výběr DSP

Dynamické, efektové, multifunkční, nástrojové, výhybky...
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Michal mariánek
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 30
Registrován: pát 07. črc 2023 16:57:27

Výběr DSP

Příspěvek od Michal mariánek » pon 31. črc 2023 12:29:41

Zdravím vlastním aparát značky megaton ve složení suby 2xMT18 krmeno QSC PLX 3602 a vršky ND2129 krmeno Yamaha P7000S momentálně děleno crossoverem DBX 234XS v nastavení 2-way komplet stereo(včetně subů)
Jako mix používám Midas mr18 jelikož je v plánu přidání fronfillů i sidefillů (záleží na situaci) chtěl bych koupit DSP asi o 6 výstupech, vstupy stačí 2. Ideálně abych si DSP mohl připojit do Routru a ovládat z parketu potřeboval bych tam PEQ na každý kanál, dele by byli fajn nastavitelné strmosti na jednotlivích kanálech compresor není nutný ale ocenil bych delay na výstupech a také RTA. Připojení na měřící mikrofon a generátor pink noise není nutný.

Uživatelský avatar
Ron1

Re: Výběr DSP

Příspěvek od Ron1 » pon 31. črc 2023 15:58:07

A kolik na to máš peněz?

Lake LM26 splňuje vše popsané.

asterix1
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 208
Registrován: stř 13. bře 2013 14:34:39

Re: Výběr DSP

Příspěvek od asterix1 » pon 31. črc 2023 16:06:30

Doporučujem pokiaľ sa ti podarí niekde zohnať Dynacord DSP600 alebo Electrovoice DX46 (jedná sa o identické zar.) do cca 23.tis Kč alebo cca 900€, čo je FIR procesor so 6timi. výstupmi, limiterom, 6 PEQ na každý kanál, IIR+FIR filtre, viacnásobný delay + array sekcia, na vstupe 31pásm. GEQ+delay. Možnosť pripojiť k routeru. Bohužiaľ sa už nevyrába.

Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Výběr DSP

Příspěvek od Návštěvník » pon 31. črc 2023 19:27:07

Cenovka je ideální do 25 000,- pokud by bylo nutné dá se zajít i o něco víš zatím byly v návrhu na koupi t.racks fir dsp408 a
DBX venu360


Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Výběr DSP

Příspěvek od Návštěvník » úte 01. srp 2023 5:52:03

Ten podle specifikací vypadá dobře bohužel tam nejsou xlr

Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Výběr DSP

Příspěvek od Návštěvník » úte 01. srp 2023 6:01:11

Hledal jsem dál a našel jsem tohle vypadá žé splňuje všechny parametry https://www.eprodance.cz/marani-dpa3655qrt/

Uživatelský avatar
Ron1

Re: Výběr DSP

Příspěvek od Ron1 » úte 01. srp 2023 6:32:36

Konektory nejsou problém, pokud to budeš mí zabudované v racku se zesilovači.

Buď to přímo napojíš na zesilovače nebo si vyvedeš panel s konektory.

Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Výběr DSP

Příspěvek od Návštěvník » úte 01. srp 2023 10:49:45

Jako určitě by to šlo takhle zapojit akorát jsem to nikdy nedělal a byl bych nerad kdybych něco blbě zapojil nebo mi v průběhu akce něco upadlo

Uživatelský avatar
Ron1

Re: Výběr DSP

Příspěvek od Ron1 » úte 01. srp 2023 12:26:42

Můžu předat kontakt na kolegu co to vyrábí.

Provozujeme na tour několik let a bez jediného problému.

V pohodě se vlezeš do 25 (procesor + panel)

Uživatelský avatar
blaha
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3592
Registrován: úte 30. pro 2008 18:13:14
Bydliště: cca 10km od Jaroměře
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr DSP

Příspěvek od blaha » pát 04. srp 2023 14:49:28

Souhlasím s Rane, v případě zájmu není problém panel vyrobit, můžu dodat i ten Hal3 :-)
Zdeněk "Bláha" Blahovec, ozvučení, světla, stage, instalace, poradenství, divadlo Jaroměř

jarakri
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 118
Registrován: čtv 02. led 2020 7:50:59

Re: Výběr DSP

Příspěvek od jarakri » pát 29. pro 2023 19:20:23

Přemýšlím nad DSP. Mix mám SC SI + SB - ten má 8x Analog out + 4x AES out. Dosud nemám žádný DSP a používám 3x Analog out. Master L+R pro aktivní 2pásma a pasivní SUBY, mono pro frontfill aktivní 2pásmo. Dělení a zpoždování řeším v mixu a zesilovačích SUB (XTI2). Pokud potřebuji zpozdit jen L nebo R bednu tak přes matrix spotřebuji další ANout (L+R sčítám v XTI pro SUB). Pak už mi zbudou jen 4x AN out na odposlechy(běžně využívám 5x AUX).Řeším obměnu PA a uvažuji DB Opera Reevo 210 + na fill VIOx205. U žádné z těchto beden není delay. Použitím DSP s AES In bych uvolnil AN out pro auxy a zpožďování/sfázování a dělení strčil do jedné krabičky pro lepší přehlednost a obsluhu bez nutnosti mít aktivky s delayem.
tzn. koukám na DSP s min. 2xAES in a 6xOUT tomu vyhoví např. DBX DriveRack VENU360. Není to už nejlevnější krabička něco jsem zde na foru o ní načetl, ale jsou to převážně starší příspěvky, tak nevím jestli se to někam posunulo a má tato investice smysl? Funguje tam to samo nastavení vyvážení a sfázování repro dle měřícího mikrofonu? Pokud ano předpokládám, že by to mohlo být rychlejší a příjemnější pro okolí než blbnutí s růžovým šumem a měřícími mikrofony. Jde u VENU360 naroutovat vstup měřícího mikrofonu z AES In? (měřící mic zapojit do SI na FOH a poslat jej do 1xAES). Integrovanou ASF vnímám jen jako záchranou brzdu. Compresory, limitery a EQ zvládne SI. Nebo doporučí někdo nějaký lepší DSP s AES In. Děkuji.

Odpovědět

Zpět na „Zvukové procesory“