Vyrovnanie, vyladenie PA

Dynamické, efektové, multifunkční, nástrojové, výhybky...
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
gavo
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 291
Registrován: ned 30. lis 2008 11:13:07
Bydliště: Poprad - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Vyrovnanie, vyladenie PA

Příspěvek od gavo » pon 14. čer 2010 17:52:32

Ahojte,

No po urcitom case zasa otvaram temu - ak by tu nejaka podobna bola (aj s riesenim) prosim o link.

Jedna sa mi o naladenie PA, tzv aby hral "cisto a rovno". Kvalita zvuku je samozrejme urcena niecim inym, ale i tak chcem zo svojho DBX 260 vytazit maximum a este viac.

Momentalne som si do neho nahodil hodnoty pre procesorry z oficialnej stranky yamaha (set Yamaha club repro so sub), tzn mam tam nastavene limitre a PEQ. A doladil som si aj pinknoise v grafickom eq (taka zvlastnost PEQ v dbx je do 22khz GEQ do 16khz :D). Chcel by som sa ale opytat na nejake detaily vychytavky finty triky a typy.

Skusal som auto GEQ na kadejakych akciach ciste len pre orientaciu, ale v zasade to od stredovysok bolo stejne, rozdiel na basoch bud malo alebo vela..

Co mna ale viac zaujma je fazovy posun, ci delaye - akym sposobom a ako presne to naladit a pod. Nejaky soft?
K dispozicii: DBX 260, meraci mik, Yamaha mix O1V96, notebook, ext zvukovku m-audio lightbridge (nepouzijem dlha odozva), a posledna vec malo casu :D

Any ideas? Dakujem
Nic lepsie ako sediet za mixom pocas koncertu a jest pizzu nepoznam :D - vlastne ano - pocit ked vidim, ze kapela na tu pizzu slinta :P

Odpovědět

Zpět na „Zvukové procesory“