Jaké repro pořídit? Moderátor a podkres, max 200 lidí

Zamčeno
  • Reklama
  • DEMO 15
Kakin
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: pon 22. led 2007 20:51:31

Jaké repro pořídit? Moderátor a podkres, max 200 lidí

Příspěvek od Kakin » úte 14. úno 2017 8:50:15

Zdravím. Potřeboval bych poradit. Jako organizace pořádáme různé venkovní akce a mám pořídit nějaké ozvučení. Jedná se o ozvučení moderátora a na podbarvení reproduktorovaná hudba. Přibližně 100-200 lidí. Popřípadě posezení u repro. hudby. Žádné zvučení kapely. Vzhlídl jsem se v :
http://www.dj-obchod.eu/aktivni/db-tech ... mo-12.html
Jsou tyto bedny pro toto využití vhodné ? Problém je v tom, že jsem omezen finančně
Děkuji za každou radu

Bassman
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 465
Registrován: stř 03. čer 2015 15:02:59

Re: Jaké repro pořídit? Moderátor a podkres, max 200 lidí

Příspěvek od Bassman » úte 14. úno 2017 9:07:37

Seria Cromo je v pomere cena/vykon velmi fajn. Ale urcite by som vzhladom na zadanie (akcie vonku) isiel do 15-palcovych. Tie 12 sa budu vonku na basoch trapit hlavne pri hudbe.
"Keď je zvuk dobrý, tak je zvuk dobrý"
http://www.hrbikmedia.eu

Uživatelský avatar
Mayo

Re: Jaké repro pořídit? Moderátor a podkres, max 200 lidí

Příspěvek od Mayo » úte 14. úno 2017 11:44:59

Mne sa v takej cenovej kategórii celkom pozdávali aj Samson Auro x12D, ťažko povedať, čo hrá lepšie chcelo by ich počuť vedľa seba. dB Cromo 12+ má nejako zvukovo nenadchli neuteká to ďaleko od Behringera B212 no je čosi vyváženejšia zvukove aj hlasnejšia len mi príde subjektíbvne trochu zahuhlaná, napr. s RCF ART 312 aj EV ZLX12P (to je asi minimum čo by som ja ešte na ľudí v exteriery mal odvahu vytiahnúť) to ťažko porovnať aj keď SPL su +/- rovnaké. S 15" by v takej cene nič rozumné asi nekúpil, aj Behringer B215D či Mackie Thump15 je o dosť drahší. Čo sa týka zrozumiteľnosti reči 12" sú na tom obvykle čosi lepšie ako 15" najmä v ekonomickej triede. U bední s cenovkou nad 600€ to až tak neplati, čiže to nemožno zovšeobecniť.

Zamčeno

Zpět na „db Technologies“