NDM124 - zkušenosti, kvalita?

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
Vasil

NDM124 - zkušenosti, kvalita?

Příspěvek od Vasil » ned 23. lis 2014 23:15:16

Ahoj, měl bych takový dotaz.
Nedávno jsem viděl na jednom maturitním plese tyto bedny.
Přišli mi zvukově dobrý a docela i čistý zvuk.
Ale před začátkem plesu tam byl nějaký rádoby zvukař a strašně se na ty bedny šklebil a říkal pořád dokola, že jsou to sračky.
Tak bych chtěl vědět váš názor na tyto bedny. Chtěl bych vědět, jestli jsou to fakt takový shity, nebo ne. Docela mi padli do oka.
Díky

Uživatelský avatar
Zdeněk Prodance
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4039
Registrován: pon 18. dub 2011 11:17:46

Re: NDM124 - zkušenosti, kvalita?

Příspěvek od Zdeněk Prodance » pon 24. lis 2014 0:21:16

Podívej, já moc nevěřím, že jde o nějakou reálnou tvoji zkušenost, protože pravděpodobnost, že se sejdeš ty, nějaký majitel NDM124 a ještě ten "kritizující zvukař" na jedné akci a nevyříkáte si to tam osobně na místě a ty to budeš místo toho zkoušet řešit tady, je minimální. Nikdo normální by to nedělal. Mimochodem - jak jsi poznal, že jde o zvukaře ? On tam měl aparát a něco s ním dělal ? Jak to hrálo jemu ?
Předpokládám také, že vůbec nemyslíš vážně, že by mohlo jít o nějaký "shit", to by ses přece vůbec na nic dalšího neptal už nikde, ale obrátil svůj zájem rovnou jinam. Nestojí to totiž pakatel.

H.M.

ATW-service
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: pon 04. srp 2008 14:25:13

Re: NDM124 - zkušenosti, kvalita?

Příspěvek od ATW-service » úte 23. pro 2014 22:38:56

Tak jestli to nebylo na "našem" maturitním plese. :-) Mám tyhle bedýnky asi od srpna a spokojenost. Vzhledem ke své citlivosti uhrajou překvapivě hodně. Osazení RCF už dává najevo, jak to asi hraje (mám drivery RCF rád), bedna je vhodná do akusticky špatných sálů, na venkovních akcích občas ubírám pár dB na 4-5 kHz. Jediný problém, který jsem řešil je ten, že bedna se, vzhledem ke své váze, na klacku v subbasu točí jako holub na báni, ale to už vyřešil mezikus od K&M, který umožňuje nejen aretaci bedny, ale i její naklonění v úhlu až 15°...
Pokud by Tě zajímalo víc napiš na mail atw-service@seznam.cz , sem moc nechodím.
Přílohy
WP_20141115_006.jpg

MuFiozo
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: pon 28. črc 2014 15:06:39

Re: NDM124 - zkušenosti, kvalita?

Příspěvek od MuFiozo » stř 07. led 2015 19:42:32

Proč jen se nevynulovala tahle bedna i do 15"... Uvítal bych jí s touhle konstrukcí i v 15"

Uživatelský avatar
Toma

Re: NDM124 - zkušenosti, kvalita?

Příspěvek od Toma » sob 21. led 2017 13:33:22

Ahoj.
Potřeboval bych poradit, jak sundat na této bedně přední mříž.
Nějak si s tím nevím rady.

Děkuji za odpověď

Uživatelský avatar
Zdeněk Prodance
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4039
Registrován: pon 18. dub 2011 11:17:46

Re: NDM124 - zkušenosti, kvalita?

Příspěvek od Zdeněk Prodance » sob 21. led 2017 15:39:09

Cílem téhle řady bylo právě udělat bedny co nejmenší, takže 15" nepřichází v úvahu, navíc jsme měli dlouhodobě v bednách s 12" malou nabídku a bylo potřeba to napravit. Jaký KONKRÉTNÍ důvod vede k požadavku na 15" ? Bedny s 15" nabízíme trvale, proč nevyhovují ?
Nevím kde je problém s mříží, ale pokud je na bocích zasunutá do drážek, tak se obvykle musí trochu více prohnout, aby šla na jedné straně a pak na druhé z drážky vytáhnout. Nějaké umně skryté šrouby tam rozhodně nejsou a není ani úmyslně přilepená (někdy se ale chytne i starší lepidlo).

H.M.

Odpovědět

Zpět na „Megaton“