Polstrovane obaly na repro

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Lubos
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 04. pro 2014 13:42:37

Polstrovane obaly na repro

Příspěvek od Lubos » úte 10. kvě 2016 21:34:57

Pani, viete poradit overeneho vyrobcu polstrovanych obalov - rozmery na zakazku ? lubosk29@gmail.com

Uživatelský avatar
KamilV
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1439
Registrován: pon 30. lis 2009 13:10:24
Bydliště: Olomouc

Re: Polstrovane obaly na repro

Příspěvek od KamilV » úte 10. kvě 2016 22:39:12

www.boxx.cz
mám ozkoušeno několikrát, dobrá práce, dobrý materiál, dobré ceny... do zakázek v době návrhu promítají své dobré nápady...

Uživatelský avatar
Jiri Kadanka

Re: Polstrovane obaly na repro

Příspěvek od Jiri Kadanka » sob 18. úno 2017 2:10:05

Nerad to píšu ale nesouhlasím s pozitivní referencí na firmu boxx.cz
Nechal jsem si dělat kromě jiného šité obaly na basy. Výsledek byl že udělali otvory pro madla asi o 5 cm jinde což znamenalo že se při zabalené bedně nedala přes obal uchopit .
Jel jsem tam - oblékli bednu do nového šatu a zjistili jsme vsichni, to co jsem napsal výše. Reakce paní majitelky byla že si za prací svých šiček stojí. Připadal jsem si že za to můžu já a ze jsem se asi zbláznil, po přešití se přesnost zlepšila asi o polovinu, nyni těžko ale ruku tam nakonec dostanu.
Materiál mají super o tom žádná, ale chtělo by to sebereflexi a zlepšování. Jiri.Kadanka@seznam.cz

Otas
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 535
Registrován: ned 06. lis 2011 15:59:02
Bydliště: Bílina

Re: Polstrovane obaly na repro

Příspěvek od Otas » sob 18. úno 2017 7:38:49

Má zkušenost s boxx je vcelku dobrá, výsledky padnutí i materiál pro profesionálně vyráběné bedny bez potíží. Trochu to trvalo s pochopením, jak že chci přidat něco navíc (zapínání na zip tak, aby byla bedna úplně schovaná a především přídavná ucha z obalu na bednu, která je nemá horizontálně - viz EAW NT59); dohodli jsme se po dlouhém a usilovném mailování i malování :).
Nakonec vše sedělo a výsledek je velmi dobrý.

boxx
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 1
Registrován: ned 23. kvě 2010 9:08:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Polstrovane obaly na repro

Příspěvek od boxx » ned 21. črc 2019 20:15:00

Dovolíme si reagovat na příspěvek p. Kadanky, ačkoli jednotlivé zakázky nikdy nekomentujeme. Tato zakázka nebyla snadná, a to i v oblasti komunikace. Snažili jsme se zákazkovi vyjít maximálně vstříc, ale zákazník nebyl u hotových obalů spokojen s některými detaily, které byly předem popsány v cenové nabídce. Dokonce padla věta, že popis v nabídce jej nezajímá a chce obal jinak. Chyby, které jsme skutečně udělali, jsme samozřejmě uznali a obal upravili. Protože nebyl zákazník přes veškerou naši snahu spokojen, nabídli jsme mu možnost vrácení obalů a dobropisování celé zaplacené částky, což odmítl. Po čase zaslal novou poptávku na další obaly, ale protože jsme uznali, že nejsme schopni vyhovět všem požadavům tohoto zákazníka, doporučili jsme mu vyzkoušet jinou firmu. Doufáme, že je s novým dodavatelem spokojen a přejeme mu dobrý zvuk.

Uživatelský avatar
Martin S.
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 183
Registrován: pát 05. srp 2011 23:03:09
Bydliště: Praha-západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Polstrovane obaly na repro

Příspěvek od Martin S. » úte 23. črc 2019 4:45:49

U BOXXu jsem nechal šít obaly pro mého zákazníka a nemůžu jinak než doporučit. Šlo o tvarově poměrně složité koax monitory. Obal sedí perfektně, stejně tak otvory pro madla. Komunikace byla vcelku rychlá a bezproblémová.
Martin S. ::::: MS sound
http://ms-sound.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Megaton“