LED PAR 56 RGB a neznámý 36 PAR DMX

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
drinkin
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 2
Registrován: pát 28. led 2011 21:13:19

LED PAR 56 RGB a neznámý 36 PAR DMX

Příspěvek od drinkin » pát 28. led 2011 22:21:00

Dobrý den pánové osvětlovači
Mám prosím dotaz.Zakoupil jsem od výrobce EUROLITE PAR 56 RGB 2 ks a 6 ks DMX LED PAR 36 neznámého polského výrobce.Vše jsem sladil s programem freestyler.Po testech jsem přišel i na to jak nastavit adresy,ať se navzájem neovlivňují a dokonce už i dělají světla co já chci a né co chtějí ony :D .Můj dotaz spočívá v tom,jak nastavit nebo pomocí jakého programu nastavit světla aby nemusel být dopředu nastaven program jak mají světla svítit.Chtěl bych docílit to,abych pomocí klávesnice notebooku,mohl nastavit že by třeba na pozadí jel připravený program a já si třeba tlačítkem "a"(příklad...jakýmkoliv tlačítkem na klávesnici,kterému bych dal funkci)mohl zvolit že třeba písmenko A by bylo světlo 3 a svítilo by třeba žlutě.A pokud bych ho držel,tak by svítilo.Když bych ho pustil,tak by zhaslo nezávisle na běžícím programu.Chápete mne?Nebo jak docílit,že mám třeba 3 světla...Světlo 1 bude svítit třeba 1s zeleně a světlo 2 bude 2s svítit modře a světlo 3 bude faderovat 5s v jednom kroku....Potřeboval bych z někým o mých otázkách mluvit ať vím co ten program dokáže,nebo co mám za program sehnat.Jsem úplný začátečník z DMX a LED technologií.Kdysi jsem dělal na pultě osvětlovače,ale to nebyl systém DMX a nebylo to pomocí notebooku.Prosím poraďte.Nebo pisněte na email.zbynek.kozelsky@atlas.cz třeba i číslo-zavolám.Jsem z Ostravy.mám moc otázek a potřebuju někoho kdo má s těmito věcmi zkušenosti.Díky.Zbyněk.

dj_scorpio
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 87
Registrován: ned 18. dub 2010 13:12:00
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: LED PAR 56 RGB a neznámý 36 PAR DMX

Příspěvek od dj_scorpio » sob 29. led 2011 0:37:54

Zdravím,
způsobem jak píšeš ty mám naprogramované blindry - stisknu hvězdičku a rozsvítí se mi jen po dobu co držím klávesu.
Musíš si to uložit do overridu jako flash button a v nastavení freestyleru si musíš tu určitou klávesu přiřadit k tomu určitému overridu.
Můžu ti pomoct s nastavením, ať už na icq a nebo přes SZ :).

Na tuto problematiku se zaměřuje i chystaný obrázkový (a časem možná i interaktivní) tutoriál...
Zbrusu nový web pro všechny osvětlovače!
->>> http://www.osvetlovac.info <<<-

Uživatelský avatar
BuBu
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 52
Registrován: úte 05. říj 2010 12:02:09
Bydliště: Jirkov
Kontaktovat uživatele:

LED PAR 56 RGB a neznámý 36 PAR DMX

Příspěvek od BuBu » ned 20. úno 2011 21:49:04

Zdravím, potřeboval bych, prosím, také poradit, jak se jednotlivý Flash buttons nastavujou ke konkrétní klávese :-)
S pozdravem Honza
Kvalitní a spolehlivá technika = spokojený divák :-)
B u B u | J a n B u r e s c h

Pavel Schneider
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 114
Registrován: pát 08. srp 2008 10:01:44
Kontaktovat uživatele:

LED PAR 56 RGB a neznámý 36 PAR DMX

Příspěvek od Pavel Schneider » sob 26. úno 2011 23:07:37

Stačí se jen někde podívat..... Setup -> FS Setup -> External Control -> ...
Jo světýlka, to je moje :-D

Uživatelský avatar
BuBu
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 52
Registrován: úte 05. říj 2010 12:02:09
Bydliště: Jirkov
Kontaktovat uživatele:

LED PAR 56 RGB a neznámý 36 PAR DMX

Příspěvek od BuBu » ned 27. úno 2011 23:09:05

díky moc :-) tady by mě nenapadlo to hledat .-)
Kvalitní a spolehlivá technika = spokojený divák :-)
B u B u | J a n B u r e s c h

Odpovědět

Zpět na „Software“