Multizesilovač BOSCH PLN-2AIO120

100-230-400 V..., rozvaděče, jištění, kabely, předpisy, oprávnění apod.
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
Petr Z.

Multizesilovač BOSCH PLN-2AIO120

Příspěvek od Petr Z. » úte 25. říj 2016 14:12:13

Zdravím všechny,
moje prosba je bokem hlavního zaměření tohoto webu - ale protože vím, že sem chodí i profesionální projektanti a snad i dodavatelé plošného 100V ozvučení, tak to zkusím, třeba o zmíněném stroji někdo něco bude vědět :

Tedy : nevíte prosím někdo, kdo je skutečným výrobcem PA - 100V multizesilovačů, prodávaných pod značkou BOSCH ?
Jde konkrétně o tento kombajn, je z řady BOSCH Plena, typu PLN-2AIO120, pravděpodobně se ještě vyrábí, ale v ČR nemají tyto přístroje oficiálního dovozce - nebo jsem jej nenašel.
Vypadá přesně takto:
http://f5pro.vn/media/product/39423_595 ... c48800.jpg

Zjišťuji to hlavně z toho důvodu, že mám úkolem konkrétně tento zesilovač opravit. Je to uvnitř velice pěkná i pečlivá práce, ale je to zároveň příšerně složitý - prokombinovaný aparát a dost by se hodilo schéma.
Bohužel ale internet tyhle zesilovače zná jenom na obrázcích, maximálně tak po stránce uživatelského manuálu.

Možná, že kdyby někdo z Vás tento přístroj znal od vidění a pod jinou značkou, že by se povedlo vypátrat skutečného výrobce, který to pro BOSCH vyrábí. Pak by snad šlo vypátrat i nějaké schéma.
Vzadu na štítku sice je uvedeno "Made in China", ale se zvláštní poznámkou "Design & Quality The Netherlands".
Vypadá pravděpodobné, že to nejspíše bylo navrženo evropskou firmou, asi bych si tipnul Philips či podobnou firmu, která dělá do PA a 100V techniky. Philips v tom má dlouholetou tradici.
Neznáte jej prosím někdo?
Díky za pomoc.

Uživatelský avatar
mmmartin
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 195
Registrován: pát 11. čer 2010 11:09:34

Re: Multizesilovač BOSCH PLN-2AIO120

Příspěvek od mmmartin » úte 25. říj 2016 19:05:42

Firmu BOSCH v ČR zastupuje BOSCH Security Systems, na jejich stránkách najdeš seznam distributorů a servisních míst pro ČR. Např. v Praze je zastupuje PCS. Výrobcem je firma v Číně, ale vývojové a konstrukční centrum je v Holandsku v Bredě. Zesilovač je součástí ozvučovacího systému PLENA.

Odpovědět

Zpět na „Elektroinstalace“