KV2audio - série KX

  • Reklama
  • DEMO 15
JoBa
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 10. čer 2010 15:02:26

KV2audio - série KX

Příspěvek od JoBa » čtv 10. čer 2010 16:03:59

Nemáte někdo zkušenost s aktivními reprobednami od firmy KV2audio - série KX? (KX12m KX15, KX1.2, KX1.5) viz. http://www.kv2audio.com, http://www.kv2audio.cz a http://www.kxaudio.com. Byl jsem si je poslechnout a měl jsem opravdu dobrý dojem, ale ocením další názor nebo případně doporučení na jiný vyzkoušený výrobek.

Uživatelský avatar
911

Re: KV2audio - série KX

Příspěvek od 911 » stř 16. čer 2010 0:12:00

Mám 1x kx 12 + 2x suby KX1,5 na stranu a mohu říct,že to hraje naprosto parádně,krásný vyrovnaný zvuk jak venku,tak v kulturácích.Měl jsem původně v úmyslu koupit RCF nebo DB Technologies,podmínka byla nízká váha a dobrý výkon.Neměl jsem možnost porovnávat jednotlivé sestavy přímo mezi sebou,i když jsem je slyšel samozřejmě,dá se říci,že jsem to risknul,i když to není to správné slovo,u mistra Krampery by se mělo říci spíše sázka na jistotu,i když tato sestava je poměrně čerstvý produkt,né moc rozšířený.Mnoho lidí porovnává nejdříve parametry výkonu a citlivosti atd,vím,že je to důležité,ale třeba RCF mají výkon 2x větší/1000w/ale myslím,že rozdíl slyšet nebude.Spíš jde o tu vyrovnanost.Měl jsem možnost je po čase vrátit,ale líbilo se mi jak to hraje,ale hlavně,že sub má kolem 30kg a unesu ho sám.Jsme zábavová kapelka hrající ve čtyrech všehochuť.Nevím jak by to bylo na nějaký ostřejší bigbít ,tato sestava má 3 kw,my jedem na 50% a je to pro nás v pohodě.Nevím zda jsem pomohl,mě se to za ty kačky líbí.Jedno téma s tímto názvem už tady někde je.

Uživatelský avatar
gabluk
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 246
Registrován: stř 30. čer 2010 8:03:19
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: KV2audio - série KX

Příspěvek od gabluk » pon 27. zář 2010 8:09:24

Ahoj, nelze nez souhlasit a pridat pozitivni doporuceni. Skoro zadne zkresleni, vynikajici zvuk´- po porizeni teto sestavy jsme vypustili ekvalizery a hraje to perfektne. Tato sestava ma jedinou "nevyhodu". Je perfektne slyset kdo co hraje a podle toho pak muzikanti musi na podiu pracovat. Uz zadna velka koule - jen konkretni zvuk kazdeho jednotliveho nastroje (pokud nastroje samozrejme samy o sobe alespon trochu hrajou). Aparatura ma jeste dalsi podstatnou vlastnost. I pri velkych hlasitostech je poslech prijemny na usi a posluchacum nevadi.
Prijemne nas prekvapila moznost privest si na porovnani jakykoliv jiny aparat a postavit je vedle sebe. Toto "sebevedomi" samo o sobe o necem svedci. My jsme si privezli HK Audio a nakonec jsme koupili KV2:-)

Martin Korf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 67
Registrován: sob 17. kvě 2008 14:00:51
Kontaktovat uživatele:

Re: KV2audio - série KX

Příspěvek od Martin Korf » pon 27. zář 2010 10:26:40

jo s KX žádný problém nemívám, konkrétně s 1.5 sub basem

MartinZivel
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 2
Registrován: úte 05. říj 2010 11:59:27

Re: KV2audio - série KX

Příspěvek od MartinZivel » úte 05. říj 2010 13:53:21

Zdravím všechny muzikanty a přidávám svoji recenzi na KV2Audio. Jsme 4 členná kapela a na začátku jsme používali dexony, potom HK Audio Elias a nakonec jsem koupil 2ks KX 1.5 a k tomu 2 ks EX10. Od té doby nemám se zvukem jak uvnitř tak venku žádný problémy. Celý zvuk míchám v soundcraftu FX8. Nejlepší je barva zvuku a nezkreslení jednotlivých nástroju jak potichu tak nahlas. Takže tyto reproboxy pokud na ně máte doporučuji, protože mě 100% vyhovují.

Uživatelský avatar
majitel 3ks KX audio

KV2audio - série KX

Příspěvek od majitel 3ks KX audio » stř 14. pro 2011 9:22:58

pokus o identifikaci osazenych repro v KV2 Audio rada KX - Made in P.R.C (People Republic of China). Konkretne KX1.5 a KX1.8
v aktivnim KX1.8 je pravdepodobne osazen cinsky 18" reproduktor Fenton CB-18
Obrázek

Uživatelský avatar
majitel 3ks KX audio

KV2audio - série KX

Příspěvek od majitel 3ks KX audio » stř 14. pro 2011 9:55:54

Jsem zmatenej, protoze jeden sub mi hraje jinak jako druhej. Sprohazel jsem kabely, strany, daval jsem to mono i behal s bednama po mistnosti, mam tam rozil a i amaterem dost znatelne slysitelnej. I kluci co byli v mistnosti to zretelne slyseli.
Nevim si rady, co s tim. Jeden box hraje hluboko, a druhy spise tahne k frekvencim kick basu. Na obou skrinich byli uvolneny vruty predni desky, i kdyz byli zapusteny hluboko, co ma po esteticke strance dost neblahej efekt. Jsou pouzity srouby s nevhodnou hlavou a maji tendenci se do preklizky propadnout. Tlak 18" reproduktoru primo do spominane spatne kotvene tabule pak strasne rezonuje. Po dotahnuti s imbusem to ma spropadany predek a vypada to jak po deseti letech. Podotykam, bedny jsou nove. Musim se poohlednout po jinych typech vrutu s hlavou prumeru aspon 20mm a s plochym dopadem na desku, aby se opet nevkusla do preklizky. Nini spropadane dery po spatnych vrutech z vyroby musim nejak vytmelit. Perfekcionista p. Karmpera mohl predchazet temto skutecnostem lepsim vyberem srobu uz v Cinske fabrice. Proc mi ale kazdy sub hraje rozdilne, to nevim co s tim udelam.
rozebral jsem bednu KX1.8, foto zde
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
blaha
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3588
Registrován: úte 30. pro 2008 18:13:14
Bydliště: cca 10km od Jaroměře
Kontaktovat uživatele:

KV2audio - série KX

Příspěvek od blaha » stř 14. pro 2011 10:02:47

Co takhle reklamovat :D .
Zdeněk "Bláha" Blahovec, ozvučení, světla, stage, instalace, poradenství, divadlo Jaroměř

Uživatelský avatar
majitel 3ks KX audio

KV2audio - série EX u s neodymovymi menici

Příspěvek od majitel 3ks KX audio » stř 14. pro 2011 10:04:53

v ES sérri jsou pouzity jiz kvalitnejsi italske menice AEB 18 sound
konkretne v basu ES2.2 s dvema 12" reproduktory jsou moderni neodymove menice:
Obrázek

v EX10 je take neodymovy ital AEB
Obrázek

sledge
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1035
Registrován: pát 09. črc 2010 15:57:29

KV2audio - série KX

Příspěvek od sledge » stř 14. pro 2011 13:15:33

Jseš si jistý, že jde o KV2 audio? Kromě jiného na těch bednách chybí logo KV2 (jen jakési KX), dále ani ES 1.8 ani EX 1.8, ani KX 1.5 nevypadá jako KV2. Navíc všude, kam se podívám, mají KV2 reproduktory neodymové magnety, ten čínskej má ferity....

Navíc sám se podepisoješ jako majitel KX audio, avšak KX není KV2 řada KX!!!


...mimochodem kde jsi je koupil, mohu-li se zeptat?
1) Audiopro s.r.o. - servis, instalace, akustika, podpora: http://www.audiopro.cz
2) Práce všeho druhu (měření, vývoj, poradenství,...)

Uživatelský avatar
TomasVv
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: pon 25. čer 2007 21:19:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

KV2audio - série KX

Příspěvek od TomasVv » stř 14. pro 2011 13:29:28

KX je čínská výroba, i když pod dohledem KV, nepletu-li se.
Dělám, co mě baví.

Ruprecht
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 88
Registrován: stř 19. říj 2011 17:43:21
Bydliště: ZČ + JM

KV2audio - série KX

Příspěvek od Ruprecht » stř 14. pro 2011 14:55:14

Já tomu teda moc nerozumím, ale na stránkách KV2 vypadá KX 1.5 trochu jinak... Typově jiná bedna :wink:

janek
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 565
Registrován: čtv 18. zář 2008 13:40:53
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

KV2audio - série KX

Příspěvek od janek » stř 14. pro 2011 17:14:32

http://www.kxaudio.com/about.asp" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
gabluk
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 246
Registrován: stř 30. čer 2010 8:03:19
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

KV2audio - série KX

Příspěvek od gabluk » stř 14. pro 2011 18:02:30

Pripojuji se k vyse uvedenemu. Podle mne se nejdena o bedny od KV2 audio. Mam KX radu a vypada jinak. Nejspise to bude nepovedeny padelek, ktery se snazi vyuzit vynikajici povesti KV2 audio veden. Doporucuji kontaktovat pana Wildta, ktery KV2 audio v CR zastupuje http://www.kv2audio.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;. Pravdepodobne dojdes ke stejnemu zaveru. Holt neni KX jako KX.

honza637
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 636
Registrován: ned 18. kvě 2008 23:42:26
Bydliště: Sezimovo Ústí
Kontaktovat uživatele:

KV2audio - série KX

Příspěvek od honza637 » stř 14. pro 2011 18:41:35

Majiteli 3ks kx , můžeš nafotit zadek beden?
Analog je analog - trochu toho šumu tam být musí...

Odpovědět

Zpět na „KV2 Audio“