Aktiv.sub. k Mackie thump15A ??

Pasivní, aktivní, odposlechové, studiové...
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
luděk.včeliš
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 2
Registrován: stř 12. črc 2023 18:19:52

Aktiv.sub. k Mackie thump15A ??

Příspěvek od luděk.včeliš » stř 12. črc 2023 18:50:06

Zdravim panove,mam na vas otazku jaky aktiv sub by jste doporucili k temto vrchum? ted k nim pouzivam 2X 15´´repro ac acustika v subech dom.vyroba a k tomu zesik americanAudio VLP1500,hraje to pekne ale chtel bych to mit vse uz v aktivu a snizit to na jeden sub. proto koukam hlavne po 18´´. Mam v hledacku mackie DMR18S ale nahradi tento jeden ty predchozi dva?co se tyce hrani tak je to hlavne venku a spise ozvucnovani akci (has.zavody,vyrocky,detske dny s nejakou vecerni party atd) vrchy Mackie za ty ,,prachy´´ nehraji spatne a do mensich sálku ani netaham suby takze opravdu potrebuji hlavne na venek.nebranim se jinym znackam samozrejmne ale musim se ted pohybovat okolo max 30tis.
moc dekuji za nejake tipy,popripade jestli MDR18S je v poho sub. Pekny den :)

Uživatelský avatar
Marián

Re: Aktiv.sub. k Mackie thump15A ??

Příspěvek od Marián » pát 14. črc 2023 14:53:11

DRM18S je to asi najvýkonnejší sub čo momentálne Mackie robí. Nemalo by to byť vyslovene zlé pokiaľ tie údaje nie sú vycucané z prsta, u mackie to väčšinou dpovedá očakávaniam. Je to z vyššej série k Th15 by to malo stačiť aj 1ks. Ja by som sa k tomu nebál ani použiť ekonomickú variantu the box TP118, pokiaľ by sa jednalo o menej náročné zvučenie.

luděk.včeliš
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 2
Registrován: stř 12. črc 2023 18:19:52

Re: Aktiv.sub. k Mackie thump15A ??

Příspěvek od luděk.včeliš » sob 15. črc 2023 13:58:08

Dekuji,ja co jsem videl na nejaky video recezne na videu tak z toho poznam prd jak to hraje a vetsinou to je v cizine ktery vubec nerozumim :D na thebox jsem taky koukal ale to s touto znackou uz vubec nemam zadne zkusenosti ani z okoli ze by to nekdo mel a mohl rict co a jak,sub bude hlavne na ven takze obcas bude hrat treba uz na hranici ale zase je to cca 3-5X do roka.DMR18S co jsem koukal na hodne webech neni skladem tak bud to je zadany produkt nebo to prestali vyrabet radsi :DD

Odpovědět

Zpět na „Repro“