REPROBEDNY RH SOUND RHA 12/2/250P SKYTEC XXL PA 12

Pasivní, aktivní, odposlechové, studiové...
  • Reklama
  • DEMO 15
Laďas
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 1
Registrován: pon 10. lis 2008 20:42:41

REPROBEDNY RH SOUND RHA 12/2/250P SKYTEC XXL PA 12

Příspěvek od Laďas » stř 12. lis 2008 17:23:35

Dobrý den,
shánim reprobedny na ozvučení zkušebny a malé koncerty pěveckého sboru a jemně rockovou kapelou. Nemáte někdo zkušenosti s těmahle bednama???
RH SOUND RHA 12/2/250P SKYTEC XXL PA 12“ aktiv děkuju 8)

Uživatelský avatar
dzajro
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 72
Registrován: úte 02. zář 2008 13:16:21
Bydliště: Považská Bystrica

Příspěvek od dzajro » čtv 13. lis 2008 10:05:27

Ked chces bedne s RH sound tak si zober s 15 basakom. Ja osobne mam skusenosti s pasivnymi 15/2/400p hraju priemerne a ak mas trocha viac penazi kup si nieco ine. S tymi druhymi nemam skusenost.

jans
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 75
Registrován: úte 19. čer 2007 13:05:06
Bydliště: Žilina, SR

Příspěvek od jans » úte 25. lis 2008 8:35:22

rh sound su vyhodene peniaze, naozaj.....

Uživatelský avatar
midnight_man
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 194
Registrován: pát 26. pro 2008 0:38:32
Bydliště: Somewhere Between Beats
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od midnight_man » pát 26. pro 2008 0:56:22

RH sound je dobre v pomere kvalita/cena/vykon..predava "svoje" repraky pod znackou RH sound pritom je to cinsky zomax, satelity typu 12 plus 1 ci ci 2 ci kolko...hra to ze by som si to nedal ani ako odposluch..no zacinal som s ich 15" 1515/C 300/600W sub basmy..ubuchalo to taku strednu komunisticku salu na dedine :) na to ze tie repra stali vcelku 3000sk oba :D 4 take si poradili aj vonka :) na mensiu akciu

sinclair
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 63
Registrován: sob 27. pro 2008 10:18:08
Bydliště: Luhačovice
Kontaktovat uživatele:

Re: REPROBEDNY RH SOUND RHA 12/2/250P SKYTEC XXL PA 12

Příspěvek od sinclair » sob 10. led 2009 23:42:04

midnighte, zas předvádíš, jakej jsi blbec.
Plasťáky RH řady RHA, konkrétně typ RHA15/2 jsem měl tu "čest" už mnohokrát opravovat. Při měření po opravě vyšlo najevo, že inzerovaný RMS výkon 300W není ani zdaleka pravda, vestavěný zesilovač odevzdal do zátěže 4R pouze 130W. Signálka "limit" na zadním panelu upozorňuje POUZE na to, že zesilovači dochází dech, nikoliv na aktivaci limitéru, který tam žádný vestavěn není. Takže RH Sound nejenže své zákazníky balamutí, ale zároveň i hezky okrádá. Co se zvuku týče, tak na to sedí klasické přirovnání "jak z prdele".
Jestli tobě TOHLE stačí jako dobrý poměr výkon/cena, tak teda nevím, co máš v hlavě.
Ale chápu, že nemáš možnost to porovnat s něčím, jako jsou třeba RCF ART315, protože v těch prdelákovech se nic podobného nikdy nevyskytne.

Takže se dá reálně předpokládat, že ten RHA12/2/250 nebude mít ani zdaleka inzerovaných 250W, ale tak necelou polovinu.
Bedny Skytec jsem slyšel jen jednou v Kroměříži na náměstí, byly to jakési verze s 15" a bylo to prakticky totéž, jak ty RH. Vršky tupé a uječené, basy to mělo takové pleskavé, jak když hodíš hovno na stan.

Uživatelský avatar
safa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2685
Registrován: pon 26. pro 2005 1:28:29
Bydliště: Praha, matka měst a vesnic
Kontaktovat uživatele:

Re: REPROBEDNY RH SOUND RHA 12/2/250P SKYTEC XXL PA 12

Příspěvek od safa » ned 11. led 2009 14:50:21

sinclair píše:midnighte, zas předvádíš, jakej jsi blbec.
Sinclaire, vim ze je to pro tebe citova zalezitost, ale mel zkus se trochu ovladat. Mam za to ze ses slusnej chlap tak nenech cloumat svym majestatem.

Jinak jsem ti psal SZ ohledne tvych stiznosti na jakysi DI box Behringer ... byl bych rad za odpoved.

Uživatelský avatar
Fyla
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 904
Registrován: stř 09. črc 2008 15:58:11
Bydliště: براغ

Re: REPROBEDNY RH SOUND RHA 12/2/250P SKYTEC XXL PA 12

Příspěvek od Fyla » ned 11. led 2009 16:09:04

sinclair píše:basy to mělo takové pleskavé, jak když hodíš hovno na stan
:smt023 :smt106

Vyborne jsem se pobavil a pritom presne vim o cem mluvis :-)

maly_medved
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 716
Registrován: úte 03. črc 2007 9:27:11
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: REPROBEDNY RH SOUND RHA 12/2/250P SKYTEC XXL PA 12

Příspěvek od maly_medved » ned 11. led 2009 16:48:44

to Fila : musím ti to napsat ...... tvá ikona je prostě ..... geniální . Málem jsem onehdá v noci málem rozbil monitor než mi to došlo =D> Super ! Fakt .

to Fila and all : nad posledními příspěvky jsem se taky pobavil :lol: Osobně jsem pro to , aby byly určité výrazy ( hraje to jak z pr..le , jak když hodíš ho..o na stan ) zařazeny jako oficiální technický výraz. Jak jinak popsat tak neuchopitelnou a pocitovou věc , jakou je charakter zvuku ! ?

Uživatelský avatar
Pavel Sedlák
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1326
Registrován: úte 24. črc 2007 12:44:06
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: REPROBEDNY RH SOUND RHA 12/2/250P SKYTEC XXL PA 12

Příspěvek od Pavel Sedlák » ned 11. led 2009 17:10:32

No jo, RH sound jsou fakt hrůzy a ještě jsem žádné slušně hrající nepotkal - já mám jakési 15" Soundking (J215MA), o kterých nemám valné mínění, maj je děti ve zkušebně, ani jim se nepozdávají, ale proti jakýmkoliv RH jsou zvukem o třídu výš.
Je to stejný krám, jako Omnitronic, Skytronic, McCrypt ap.

Přirovnání letícího exkrementu dopadnuvšího na stan se mi taky moc líbí.
Akorát by to mělo být upřesněno - například medvědí nesundáš :-)

Jinak vnitřně je Soundking opravdu velmi pečlivě vyroben...

Obrázek

Obrázek
Nemám strach z lopaty, mám strach ze srpu a kladiva

maly_medved
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 716
Registrován: úte 03. črc 2007 9:27:11
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: REPROBEDNY RH SOUND RHA 12/2/250P SKYTEC XXL PA 12

Příspěvek od maly_medved » ned 11. led 2009 17:18:32

to PAVEL2 ..... máš recht , medvědí ne. Tuhle přezdívku mám od doby , co jssem se v Yellowstonu s jedním méďou Béďou potkal

Uživatelský avatar
Peca

REPROBEDNY RH SOUND RHA 12/2/250P SKYTEC XXL PA 12

Příspěvek od Peca » úte 13. zář 2011 20:04:07

Je fakt zvláštní, jak samozvaní "odborníci" suprově rozumí zvuku a vlastně jim není vůbec nic dost dobrý. Zřejmě proto, že kdyby někdo měl jiný názor, byli by za blbce. Já se domnívám, že RH nejsou až tak strašný a pro malý sály typu narozeniny, rodinné sešlosti atp. jsoou zcela vyhovující. Pokud je sál větší, hodí se k nim subwoofer a uhraje to ke spokojenosti a danému účelu cokoli. Každej zvuk je dost subjektivní pojem a slyšel jsem i hodně špatně nazvučený velký venkovní stage. Pokud dostane špičkovou techniku do rukou blb, je to k ničemu a naopak......

Uživatelský avatar
maro
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 273
Registrován: stř 26. led 2011 18:49:13

REPROBEDNY RH SOUND RHA 12/2/250P SKYTEC XXL PA 12

Příspěvek od maro » úte 13. zář 2011 20:22:28

ale pokud do ruk dostane špičkový zvukař techniku na .... na nic. tak z toho nic nevyčaruje. a neveřím že s omnišrotem se dá něco nazvučit jiného než narozeniny u souseda. max pro 10 lidi kteří jsou stejně ožralí :D
Listen... and enjoy the sound

jans
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 75
Registrován: úte 19. čer 2007 13:05:06
Bydliště: Žilina, SR

REPROBEDNY RH SOUND RHA 12/2/250P SKYTEC XXL PA 12

Příspěvek od jans » úte 13. zář 2011 20:43:15

presne tak .. povedal ze chce zvucit koncertiky a to sa naozaj seriozne s tymu RHsoundami a podobne neda ...
Ak niekto potrebuje zvucit rodinne oslavy a podobne zalezitosti tak sa asi bude rozhodovat podla ceny a nebude zistovat od profesionalnych zvukarov ich nazor.

Uživatelský avatar
Zbynoor
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 61
Registrován: stř 03. srp 2011 16:26:05
Bydliště: CR
Kontaktovat uživatele:

REPROBEDNY RH SOUND RHA 12/2/250P SKYTEC XXL PA 12

Příspěvek od Zbynoor » úte 13. zář 2011 21:03:31

RH Sound co k tomu dodat videl to snad nekdo nekde na nejake profesionalnejsi akci? ( z vas chytraku co reknete ze je to vlastne v pohode... ) nejen ze to nehraje tak jak ma take to podporuje "cinskej smejd" a v neposledni rade to degraduje zdlouhavou praci zvukaru a snazeni muzikantu pri vzniku skladeb jelikoz interpretace pres neco jako je RH sound se ani vzdalene nepodoba tomu o co se tito lide snazili, pak se neni cemu divit kdyz nekdo posloucha casto hudbu pres svuj "supr" apec RH (omni, sky tec ... ) a na koncerte pres kvalitni aparaturu mu to prijde takove divne az spatne ( stejna situace je poslouchani hudby ze spuntu, z notasovejch repro, ze silenejch mp3 atd. )
www.silentsound.cz www.silentsound.cz/tour - VW Crafter Tourbus
L-Acoustics, Yamaha CL3, Neumann, BSS, Shure, Sennheiser, Lake, XTA, LabGruppen, DBX, AKG, AlurSystem, Nivtec ...

Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: REPROBEDNY RH SOUND RHA 12/2/250P SKYTEC XXL PA 12

Příspěvek od Návštěvník » ned 25. led 2015 10:12:14

RH sound..no zvuk s odrenyma usima, na male akce snad...ale výdrž a zpracování je na povazenou, 312 odehrála tak 7 akcí a sledriansky uchycené troidni trati a špatné odizolovani proti kostře melo za následek zrát a vyhoreni trafa. Ted co stím...resim jestli se oprava vyplatí nebo s toho udělat pasivní bednu. Doporučuji pokud si někdo koupi tyto výrobky zkontrolovat zpracování. Mimochodem mám od firmy bezdrátový mikrofon a taky nic moc zvuk jo dobrý, ovšem vypadává signal, takže moderovat je o nervy

Odpovědět

Zpět na „Repro“