Levný bezdrátový set

Dynamické, kondenzátorové, zpěvové, nástrojové, bezdrátové...
  • Reklama
  • DEMO 15
janek
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 565
Registrován: čtv 18. zář 2008 13:40:53
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Levný bezdrátový set

Příspěvek od janek » stř 24. úno 2016 19:08:38

strapal:

diverzita: znamena ze prijimac pouziva 2 anteny a idealne aj dva prijimace a nejako si z nich vybera lepsi signal. Pomaha to, ked jedna antena strati signal napr. kvoli tomu ze je v ceste prekazka. Rata sa s tym, ze druha antena ktora je posunuta chyti lepsi signal.

klucovanie: alebo pilotny signal (ak som dobre tipol) je ze vysielac vysiela nejaky specialny signal, podla ktoreho prijimac vie, ze to co pocuje je spravny signal, nie rusenie/sum. Ked nezachyti ten pilotny signal, tak zavrie vystup

kapsula a vlozka je rozne slovo pre to iste. Moze byt vymenna alebo nie. V kazdom pripade je rozdiel, ci mas nejaky RH Sound (ktory sumi aj keby bol kablovy) alebo betu 87/sennheiser 965.

Robert
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 448
Registrován: sob 28. úno 2015 10:08:18

Re: Levný bezdrátový set

Příspěvek od Robert » pon 28. bře 2016 21:02:30

Jaké je srovnání výše uvedeného Mipra ACT-3 Vocal a AKG WMS470 s 50 mW handkou a kondenzátorovou vložkou C5? Ptám se proto, že mám nabídku tohoto AKG za cenu stejnou, jako uvedené Mipro. Provozní pásmo nabízeného AKG je 500,1 až 530,5 MHz.
Líbí se mi větší VF výkon handky a velmi rozumná cena. Je fakt, že to asi bylo použité, ale jen minimálně (možná jen rozbalené zboží).

Uživatelský avatar
AKG_123

Re: Levný bezdrátový set

Příspěvek od AKG_123 » stř 21. úno 2018 4:15:34

Ahoj. Chci se zeptat, mám bezdrát AKG WMS 40 mini 2 instrumental. Chtěl bych k této základně přihlásit ruční mikrák např. ze sady miní 2 VOCAL? Lze vůbec koupit samostatný mikrofon řady WMS 40 ? Díkes za radu.

exxxi
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1443
Registrován: sob 29. led 2011 1:35:00
Bydliště: dálnice D5

Re: Levný bezdrátový set

Příspěvek od exxxi » stř 21. úno 2018 7:37:10

Mas doma google? :-) kytary, muziker, thomann.......
SiEx3, X32r, IG4T, EV, Turbosound etc.

Uživatelský avatar
AKG_123

Re: Levný bezdrátový set

Příspěvek od AKG_123 » stř 21. úno 2018 12:48:13

Tak treba v Muzikeru nemaji zadny mikrofon k sade WMS 40 Mini pro frekvenci 864MHz... Takze tak jednoduche to asi zase neni...

Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Levný bezdrátový set

Příspěvek od Návštěvník » stř 21. úno 2018 22:17:10

Co takhle zkusit dovozce AKG (Music city - Audiomaster)?

Uživatelský avatar
mkarr
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 683
Registrován: pon 28. říj 2013 19:21:32
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: Levný bezdrátový set

Příspěvek od mkarr » pát 09. bře 2018 23:01:47

Jak už je tady dobrým zvykem, pokusím se odpovědět na co se nikdo neptal. Tyhle systémy (WMS40 mini) mají obrovskou nevýhodu že jedou na neměnné frekvenci. Když bych chtěl rozšířit svoje vybavení o ruční mikrofon, nechtěl bych se upínat opět k té stejné frekvenci, která, až mi ji někdo někde zaruší, mi pak pošle spolehlivě do kopru veškerý možný bezdrátový provoz a já nebudu mít kam šáhnout pro alternativu. Tyhle věci jsou podle mě tak laciné, že když vezmu cenu samotné ručky, pokud ji vůbec seženu, a připočítám k tomu nějakou práci a snahu ji sehnat (taky jsem ji samotnou nikde neviděl), jsem na ceně nového setu celého a můžu provozovat bodypack i handku zároveň, což na jedné přijímací základně samozřejmě nejde. No a když je nebudu potřebovat používat zároveň, mám náhradní napájecí adaptér. Což je mimochodem jediná věc kterou jsem na těchto mikrofonech kdy viděl umřít, když nepočítám že je prostě někdo rozbil.

Uživatelský avatar
AKG_123

Re: Levný bezdrátový set

Příspěvek od AKG_123 » sob 10. bře 2018 0:50:44

V AKG mne sice neposlali do prdelky, ale bylo mi naznaceno, ze sice jsou schopni mi kus dodat, ale ze bych to urcite nezaplatil. Presne jak rikas. Takze na to prdim, zatim zustanu u puvodni varianty a posetrim na Mipro. Zatim jsem s timto AKG absolvoval 4 akce a k zadnemu ruseni nedoslo. Asi jsem mel stesti. Ale je to taky o tom, ze jsem DJ a jsem v podstate stale u zakladny. Kdyz uz se chci podivat zblizka na kocicky nebo oznamit davu nejakou kravinu z oci do oci, tak je to stejne do max 10m, coz nikdy i tak nezklamalo - zatim.. Za mne naprosta spokojenost za par penez.

Odpovědět

Zpět na „Mikrofony“