In-ear rack - sběrné vlákno

DI, kabely, konektory, sluchátka, software, zvukové karty, počítače...
  • Reklama
  • DEMO 15
Havlis
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: pon 14. zář 2015 16:08:33

Re: In-ear rack - sběrné vlákno

Příspěvek od Havlis » ned 28. led 2024 16:13:15

Jenže nová SQ5 stojí 4,5x tolik, než za co jsem kupoval X32r:-) Racková Yamaha TF stojí dvakrát tolik co X32...a třikrát víc, než za kolik jsem kupoval novou X32r...

Ui24R je v pohodě, jen není zrovna spolehlivý. Minimálně na dvou akcích se nám stalo, že se zvukaři, který nás přes Ui24r zvučil, pult kousnul, ale tak, že i přestal hrát a po restartu bylo veškeré nastavení pryč...to je teda dost prekérka. Pravda je, že to byl v obou případech stejný zvukař a stejný kus Ui24r, takže mohl být vadný kus.

CQ20B vypadá suprově, věřím, že bude hrát i líp než X32, oproti X32 má celou řadu limitů - jen 16 vstupu (X32 má 22), jen 6 auxů (+ L/R) atd. Nás je v kapele šest a někteří jedou odposlechy stereo, takže UI24r ani CQ20B počtem výstupu nestačí.

Osobně to moc nechápu - kdyby nějaká firma udělal pult od začátku stavěnej do InEar racků, lidi by ji utrhali ruce. Ui24 nebo X32rack už svojí práci udělaly a naučily lidi, že vlastoručně míchaný odposlechy maj smysl a věřím, že kdyby teď přišla nějaká novinka, která by na panelu měla dostatek vstupů a výstupu a fičury a ovládání uzpůsobený pro IEM mix (a aby zároveň mohl sloužit jako stagebox pro FOH mix), lidi by to kupovali jak housky na krámě. Ale já nesedím HQ těchhle společností, takže co já vím...:-)

Pokud vám, chystá se rackový wing a měl by mít 24 vstupů přímo na panelu:
behringer wing.jpg

exxxi
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1456
Registrován: sob 29. led 2011 1:35:00
Bydliště: dálnice D5

Re: In-ear rack - sběrné vlákno

Příspěvek od exxxi » ned 28. led 2024 17:06:56

Tohle Behringer obchodně vychytal dobře. Koupíš si některý model x32 a když si na něj zvykneš, přikoupíš stagebox a máš na výběr ze tří úrovní kvality. Bohuzel, časy, kdy DL153 stálo jen 35ooo, jsou pryč. Ale pořád se bavíme o 22 vstupech rozšiřitelných na 40. Otázka je pak, jak často člověk hraje a to jak ohledně zvuku, tak ovládání. Samozřejmě, kdybych měl možnost poskočit z okresní ligy na jiné pravidelné akce, tak samozřejmě můžu uvažovat jinak. To bych přemýšlel o dLive stageboxu, který bych ovládal z tabletu :) Jenže to už jsme na 9000$ :)
SiEx3, X32r, IG4T, EV, Turbosound etc.

Uživatelský avatar
CharlesBass
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 546
Registrován: ned 20. dub 2008 13:11:38
Bydliště: Banská Bystrica

Re: In-ear rack - sběrné vlákno

Příspěvek od CharlesBass » pon 29. led 2024 0:59:50

No prostě nejsou a nebudou. Obdoba Mackie DL32R/S od jiných výrobců tím myslím - už se to tu probíralo - viz více debaty v viewtopic.php?f=48&t=9244

:-) A na ten Wing jsem taky zvědavej :-)
Basista zajímající se značnou měrou o zvuk, tedy i samozvučení a jeho následky :lol:
A drze se deroucí do vyššího levelu sorty podivínů říkající si zvukaři :-)

Odpovědět

Zpět na „Příslušenství“