Multikabel Ssnake Skusenosti

DI, kabely, konektory, sluchátka, software, zvukové karty, počítače...
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Bibosaurus
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 01. bře 2012 18:31:12
Kontaktovat uživatele:

Multikabel Ssnake Skusenosti

Příspěvek od Bibosaurus » ned 16. zář 2012 13:08:45

Zdravim vas majstry. Chcem sa spitat ci mate niekto skusenosti s multikablami Ssnake. Jedna sa o najnizsiu seriu 16/4 popripade 24/8.Ta 24/8 so stage boxom a bez bubna vychadza cca 200eur a pre muju kategoriu obcasneho krcmoveho zvucenia sa mi neoplati kupovat Bespeco a pod. za viac nez 2nasobok ceny. Taktiez ci volit rezervu v pocte zil alebo to nema zmysel. Ja mam 16vstupov na mixe ale o 24/8 uvazujem koli rezerve v pripade poruchy na niektorej zile. Diky pekne za rady a skusenosti.

lukasv
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 34
Registrován: pon 07. úno 2011 19:24:40

Multikabel Ssnake Skusenosti

Příspěvek od lukasv » ned 16. zář 2012 13:35:39

Něco ohledně Ssnaku se už řešilo tady, zkus pročíst: http://www.zvukarina.cz/zvukova-technik ... ilit=snake.

Já na občasné zvučení používám párák od Adam Hallu, což je zřejmě podobná kategorie. Je to křehké, ale když se to použije občas, zajistí se, aby se po tom nejezdilo, nešlapalo; šetrně se to motá, tak to funguje. Resp. jsem zatím neměl problém.

Uživatelský avatar
zelatina
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 130
Registrován: pon 15. srp 2011 1:37:05
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Multikabel Ssnake Skusenosti

Příspěvek od zelatina » ned 16. zář 2012 19:12:27

ten 16/4 mám (z druhej ruky), hneď na tretej akcii sa na ňom poodtrhávala asi polovica konektorov, samotný kábel aj konektory sú otrasnej kvality...dobré maximálne na stálu inštaláciu

Vojta85
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 69
Registrován: čtv 21. čer 2007 8:19:24
Bydliště: Náchodsko
Kontaktovat uživatele:

Multikabel Ssnake Skusenosti

Příspěvek od Vojta85 » ned 16. zář 2012 20:00:39

Nevím jak tenhle, já běžně používám nějakej čínskej párák, řekl bych, že to bude stejná kategorie. konektory jsou skutečně k ničemu, ty je nutné vyměnit, ale po dva roky se ke kabelu nechovám nikterak hezky, čas od času mi přes to i auto přejede, lidi po něm běžně dupu a pořád funguje uplně v pohodě. Ale jak říkám, konektory jsou skutečně katastrofický :-)

Dudel
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 85
Registrován: pon 11. črc 2011 0:08:12

Multikabel Ssnake Skusenosti

Příspěvek od Dudel » ned 16. zář 2012 21:13:57

The sssnake MC 24/8 rozhodne nebrať!
Na inzerát som ho dával 2 hodiny po tom, čo mi dorazil z Thomannu. Je neskutočne neohybný, v živote som ani nevidel menej kvalitné konektory. Majú ho zo tri roky v lokálnom klube v rámci pevnej inštalácie, konektory sú každú chvíľu prepajkovávané, dva kanále vôbec nefungujú a nikdy už ani fungovať nebudú.

Ten kábel je proste zlý.

Uživatelský avatar
zelatina
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 130
Registrován: pon 15. srp 2011 1:37:05
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Multikabel Ssnake Skusenosti

Příspěvek od zelatina » ned 16. zář 2012 22:32:55

napríklad s tým The sssnake MC 24/8 mám docela dobré skúsenosti, mali sme ho v klube celú sezónu a vydržal..ani raz som nemusel opravovať konektory a to sa mixpult odpájal/pripájal skoro každý víkend. Ale je fakt dosť neohybný a ťažký, tj. vhodný iba na stálu inštaláciu.

Bibosaurus
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 01. bře 2012 18:31:12
Kontaktovat uživatele:

Multikabel Ssnake Skusenosti

Příspěvek od Bibosaurus » čtv 20. zář 2012 21:42:15

Diky pekne za pomoc. Tak ten ssnake som z vyberu vylucil a ak chcem nieco normalnejsie musim sa posunut cenovo inde. Tak teraz mi zostali Rh Sound 16/4 30m alebo Preol EBN1604 25m. Na RhSonunde je pouzity kabel ktoreho parametre ani vyrobcu neviem nikde zistit. Len podla obrazku viem ze tienenie ma robene klasickymi vlaknami . Proel je o nieco drahsi no v stage boxe ma pouzite Neutriky a na fuzoch ma celokovove pravdepodobne proelacke konektory+fuzy su zosilnene buzirkami tak budia dojem vecsej pevnosti . Pouzity kabel sa napisom tvari ze je Proel no udavana seria CMF nieje v ponuke Proelu. Tak som trosku popatral a pravdepodobne sa jedna o kabel od firmy Quiklok, ktora je tiez IT ale ja ju vobec nepoznam. Je robeny technologiu lanko+tieniaca folia a jeho parametre su tu http://www.quiklok.it/viewdoc.asp?co_id=80234&pid=84277" onclick="window.open(this.href);return false; Neviem ci to este patry do tohto vlakna ,alebo by bolo lepsie do novej temy, no ak by ste mali niekto niaku vedomost co by mi mohol pomoct pri vybere ci , vopred dakujem. Ide mi najme o zivotnost a prenos signalu, kedze robim aj hospodsky live recording. Daco o technologii lanko+tieniaca folia som tu nasiel no ak ma niekto osvedcene skusenosti co sa tyka zivotnosti a ohybnosti,uvytam tiez. Dik

Vojta85
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 69
Registrován: čtv 21. čer 2007 8:19:24
Bydliště: Náchodsko
Kontaktovat uživatele:

Multikabel Ssnake Skusenosti

Příspěvek od Vojta85 » pon 24. zář 2012 14:37:31

Vzpoměl jsem si, ten párák co mám je RH-sound. netvrdím, že to je špica, ale zatím drží a to za plnýho nasazení.

Uživatelský avatar
Tomáš
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 837
Registrován: ned 05. črc 2009 8:23:27
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Multikabel Ssnake Skusenosti

Příspěvek od Tomáš » pát 04. zář 2015 15:09:05

ked to tu teraz citam, jednak minule som na tom the ssnake tiez opravoval konektory, vacsinou mali vela odizolovane kabliky a tak nejak to potom blblo.

A teda ze ci aj niekto nemate skusenosti s multikablami od showtecu
http://www.55.sk/category/140/multi-kable-metraz-sk
a s dvojitou izolaciou
http://www.55.sk/index.php?page=categor ... cts_page=2
Dakujem.

exxxi
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1456
Registrován: sob 29. led 2011 1:35:00
Bydliště: dálnice D5

Re: Multikabel Ssnake Skusenosti

Příspěvek od exxxi » pon 07. zář 2015 22:50:10

Sssnake 24/8 mám a používám ho párkrát do roka. Byl dvakrát přejetý autem, poprvé na pískovém povrchu, podruhé na blátě. Přežil, všechny žíly fungují. Na betonu by to asi nerozdejchal.
SiEx3, X32r, IG4T, EV, Turbosound etc.

Odpovědět

Zpět na „Příslušenství“