Zvukovka M Audio M-Track Eight

DI, kabely, konektory, sluchátka, software, zvukové karty, počítače...
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
soundlovers
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 24
Registrován: stř 10. pro 2014 17:50:05

Zvukovka M Audio M-Track Eight

Příspěvek od soundlovers » čtv 07. kvě 2015 23:53:20

dobrý den
mám dotaz k této zvukovce, pokud máte někdo zkušenosoti, prosím o radu, používám ji k přehrávání zvuku v 5.1 a vždy po několika přehraných filmech přestane jít zvuk, musí se bud restartovat PC nebo odpojit zvukovka od napájení, pak zase již jede a po nějaké době při spuštění dalšího filmuj opět nejde zvuk, co hledat, co nastavit, OS win7, ovladač je jen jeden. díky moc.

soundlovers
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 24
Registrován: stř 10. pro 2014 17:50:05

Re: Zvukovka M Audio M-Track Eight

Příspěvek od soundlovers » čtv 14. kvě 2015 12:47:25

nemá nikdo zkušenost s tímto problémem? Je to problém zvukovky, ovladače nebo programu v PC z kterého se přehrává film?

Uživatelský avatar
blaha
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3592
Registrován: úte 30. pro 2008 18:13:14
Bydliště: cca 10km od Jaroměře
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvukovka M Audio M-Track Eight

Příspěvek od blaha » čtv 14. kvě 2015 15:10:31

Tohle jsem tu už myslím rozebíral, ale ne u M-Audio, ale pro MOTU 828 mkIII Hybrid. Tam mi to dělalo něco podobného. Smiř se s tím, že tyhle zvukovky jsou dělané primárně pro běh na ASIO a vícekanálový záznam, či reprodukci, ale se softwary, které přes ASIO umí komunikovat.

To že pak zvukovka náhodou umí, nebo to u ní alespoň píšou, že umí 5.1, nebo 7.1, je jak vidět jen čistě reklamní trik. Mě se třeba na ten popud tu MOTU povedlo vrátit, protože to prostě nefungovalo tak jak mělo a přitom na "zvukařský" věci byla super, ale v tý době byla priorita někde jinde (5.1 zvuk pro E-Cinemu z NTB/PC).
Nakonec jsem to vyřešil výměnou za Steinberg U824 pro práci se zvukem a Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro pro 5.1 audio.

S tou MOTU a tím aby se chovala jako blbá PC zvukovka v 5.1 režimu pod WDM ovladači, tak aby ji viděli PCC přehrávače jako VLC Player, PowerDVD, WMP, WMP Classic, Winamp, GOM, atd. Myslím, že tu MOTU jsem stejně rozběhal v 5.1 jen na VLC a GOMu a vždy se mi dříve či později nějak zvuk pomrvil. Strávil jsem s tím mraky času a k ničemu.

V současnosti jedu filmy z BD/DVD přehrávače nebo NTB přes toho SB, obojí je napojené do toho Steinberga + k němu mám ADDA převodníky, tam mám nastavený celý mix a routing a ze Steinberga na DSP a zesilovače a krom toho, že jsem si teď nedávno nevědomky vymáčknul synchronizaci a zvuk se mi pomršil (po zapnutí opět vše OK), tak už několik let naprosto v pohodě.
Zdeněk "Bláha" Blahovec, ozvučení, světla, stage, instalace, poradenství, divadlo Jaroměř

Odpovědět

Zpět na „Příslušenství“