Kdo mi vyrobí výhybku?

DI, kabely, konektory, sluchátka, software, zvukové karty, počítače...
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Xjakub
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 5
Registrován: pát 04. zář 2015 13:05:54

Kdo mi vyrobí výhybku?

Příspěvek od Xjakub » pát 25. zář 2015 19:02:21

Ahoj, je tady někdo, kdo by dokázal vyrobit výhybku podle údajů reproduktoru ?

Díky za odpověď

koniash
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 37
Registrován: stř 05. kvě 2010 18:29:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo mi vyrobí výhybku?

Příspěvek od koniash » sob 26. zář 2015 0:26:57

Jakého reproduktoru, jakého reproboxu, je toho tolik, otázka malého děcka....

Xjakub
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 5
Registrován: pát 04. zář 2015 13:05:54

Re: Kdo mi vyrobí výhybku?

Příspěvek od Xjakub » pon 28. zář 2015 21:51:47

Bylo to myšleno, výroba na zakázku, název toho fóra měl vyznít jako poptávka. A přesné údaje jsem nenapsal proto, jelikož je ještě přesně neznám, ale potřebuji zjistit jestli někdo takový je.

Uživatelský avatar
Zdeněk Prodance
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4039
Registrován: pon 18. dub 2011 11:17:46

Re: Kdo mi vyrobí výhybku?

Příspěvek od Zdeněk Prodance » pon 28. zář 2015 22:05:42

Je a není. Ptáš se úplně špatně a tudíž se nemůžeš vůbec nic použitelného dozvědět. Lidí, co ti budou umět vyrobit nějakou výhybku, když jim dodáš schema, je celkem dost, i když ne tolik, kolik si na to troufá. Lidí, co ji budou umět navrhnout (mimochodem skoro nikdy se nedělá výhybka k reproduktoru, ale k reprobedně, to je dost zásadní rozdíl), je už o hodně míň, protože to vyžaduje podstatně dražší vybavení a opět bude mnohem víc těch, co si na to pouze troufají, ačkoli nemají v ruce kromě pár vzorečků apod. vůbec nic. Napiš všechno, co víš teď, možná se tím někam posuneme, jinak je to přesně ten typ debaty, který spolehlivě odradí každého, kdo v oboru opravdu pracuje.

H.M.

MADMAX
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 465
Registrován: stř 09. led 2008 8:41:16
Bydliště: Vršovická 30/808, PRAHA 10

Re: Kdo mi vyrobí výhybku?

Příspěvek od MADMAX » úte 29. zář 2015 14:22:57

Zkus Jirku Klimenta http://www.jklsound.cz/, dobře fungující výhybku Ti nikdo nepostaví jen podle "papírových údajů" měničů (a o špatnou předpokládám nestojíš), podle nich se dá jen zhruba navrhnout; změřit výsledek a podle měření optimalizovat se dá jedině v hotovém reproboxu ( totéž platí např i pro návrh bassreflexu). Výhybky vyrábí na zakázku, staví i boxy a má vybavení pro měření (měřicí mikrofon a sw Clio) a hlavně po těch letech co se tím zabývá už ví, co a jak.
MAD

Odpovědět

Zpět na „Příslušenství“