ios zvukové banky - zkušenosti?

DI, kabely, konektory, sluchátka, software, zvukové karty, počítače...
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
fanda1

ios zvukové banky - zkušenosti?

Příspěvek od fanda1 » stř 18. kvě 2016 10:16:15

Dobrý den,

zajímalo by mě, jaké kdo máte zkušenosti s aplikacemi ios obsahujícími zvukové banky nástrojů.
Mám MIDI klávesnici a chtěl bych místo klasického externího syntezátoru (zvukové banky) používat ipad. Jaké byste doporučily aplikace?

Jde mi hlavně o klasické "live" zvuky (smyčce, piana, orgány, dechy, harmoniky, apod.) a také, aby to bylo jednoduše ovladatelné, protože to chci používat při živém hraní.

Předem díky
Fanda

Bassman
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 465
Registrován: stř 03. čer 2015 15:02:59

Re: ios zvukové banky - zkušenosti?

Příspěvek od Bassman » stř 18. kvě 2016 15:55:15

Ja som takto par krat hral, kedze som mal v minulosti iba klavesovy midi controler bez zvukov. Isiel som ale cez Win/CuBase/rozne VST pluginy. Islo to dobre, ked som sa pohral s bufferom, tak aj latencia bola len par ms.

Takze z praxe ti viem poradit len tolko, ze je to pouzitelne, ale konkretne banky uz budes musiet hladat. Ja som si pozhanal vsliake free z internetu. Ale dobre slaky sa mi zohnat nepodarilo.

PS: pred tym nez s tym pojdes na podium, dobre si nacvic prepinanie zvukov. Nie je to tak jednoduche ako by sa mohlo zdat, treba to mat trosku "v ruke".
"Keď je zvuk dobrý, tak je zvuk dobrý"
http://www.hrbikmedia.eu

Uživatelský avatar
Martinek

Re: ios zvukové banky - zkušenosti?

Příspěvek od Martinek » sob 21. kvě 2016 7:49:06

Na iosu je dobry garageband.
M.

Uživatelský avatar
Tony2

Re: ios zvukové banky - zkušenosti?

Příspěvek od Tony2 » čtv 26. dub 2018 21:19:31

A je nějaká aplikace respektive zvuková banka s použitelným zvuky, co umí přehrát standardní MIDI? Třeba něco od Yamaha?
T.

Uživatelský avatar
mkarr
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 683
Registrován: pon 28. říj 2013 19:21:32
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: ios zvukové banky - zkušenosti?

Příspěvek od mkarr » ned 29. dub 2018 16:05:02

Mysím že poptáváš dvě věci. Aplikaci na IOS která je použitelná pro přehrávání zvuků různých formátů a dobře ovladatelná pro živé hraní a pak ty zvuky. Skoro bych řekl, že ani dobrá aplikace, ani dobré zvuky nebudou zadarmo. No a za peníze v Praze dům...
Každopádně mi představa hraní samplů z dotykáče přijde hodně pod úroveň solidní práce pro veřejné vystoupení.

Odpovědět

Zpět na „Příslušenství“