všechno se vším

Zamčeno
  • Reklama
  • DEMO 15
vmte
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: pon 28. zář 2015 19:02:30

všechno se vším

Příspěvek od vmte » čtv 08. říj 2015 12:29:39

Zdravím všechny,
jsem amatér a mám "problém" od kapely a powermix s 8 vstupy přes Uliho XENYX X2222USB jsem se dostal k mackiemu proFX22.
Začalo to kabely (těch není nikdy dost) pak připoslechy (uli zklamal strašně šuměl) tak mi žena udělala radost...
A proto prosím nemáte někdo na mackieho cz návod popřípadě zkušenosti s ním? (prodejce tvrdí že ho poslal; ale asi jinam)
Potom jestli někdo může poradit při šestnácti vstupech (mám malej párák :) zbývající dva linkové chci obsadit bezdrátem a druhý mikrofonem na talkback;) optimální počet DI-Boxů asi aktivních, teda určitě, zvučím totiž spíš folková a country uskupení a ty mají většinou linky. a v rozumné cenové hladině. přemýšlel jsem nad
ART DUALXDIRECT s tím že bych nemusel tahat tolik krámů a teoreticky mi nahradí dva ART X Direct a že to vyjde i levněji.
popř co by se na to hraní ještě tak mohlo hodit. Jakýkoli nápad uvítám ale nemám bohužel zlatou visu...

Uživatelský avatar
blaha
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3588
Registrován: úte 30. pro 2008 18:13:14
Bydliště: cca 10km od Jaroměře
Kontaktovat uživatele:

Re: všechno se vším

Příspěvek od blaha » čtv 08. říj 2015 14:41:43

No máš to tak trochu zmaštěný, musel jsem to číst asi 3x abych snad pochopil.

1. návod k pultu, k čemu?, tohle je poměrně jednoduchej pult, manuál máš tady
https://supportloudtech.netx.net/loud-p ... asset/9094
je to sice anglicky, ale už jen pohledem na blokové schema se můžeš dopátrat co kam. No a pokud nebudeš vědět, zeptej se přímo.

2. Bacha na vstupy, konkrétně ty linkové, bezdrát, pokud má linkovou výstupní úroveň připojíš, mikrofon na TB nikoli.

3. Ad DIBox, mě se docela dobře osvědčil obyčejnej Behringer DI800, sice musíš vše natahat do jednoho místa, tzn. delší kabely, ale kolikrát stejně potřebuje kytarista nějakej pohyb, takže mám 10 nesym. kabely a vyřešeno. K tomu mám ještě 2 aktivní jednokanálový DI Boxy od LA Audio a s tím jsem si zatím vždy vystačil.
Zdeněk "Bláha" Blahovec, ozvučení, světla, stage, instalace, poradenství, divadlo Jaroměř

Zamčeno

Zpět na „Smetiště...“