Traktor PRO 2 při loadování tracku prská a koktá

Domácí, Hi-Fi, auta, ...
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Phorbo
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 5
Registrován: úte 01. bře 2016 18:36:57

Traktor PRO 2 při loadování tracku prská a koktá

Příspěvek od Phorbo » čtv 03. bře 2016 10:27:22

Kdysi jsem používal Traktor 3.3.x, ten mi začal haprovat, a tak jsem přešel na nový PRO2. scratch se mi neosvědčil, vlastně ho nepotřebuju, protože používám samotný program a kontroler akai mpk mini (sice dělaný na produkci, ale já si z něho udělal "gramofony"). Všechno je nastaveno jak má (předpokládám), jelikož mi kdysi jelo všechno jak mělo. Při analýze tracku to hold skákalo, ale hraní bylo obstojné, seklo se jednou za dvě tři hodiny a tak jsem to neřešil.
Jenže teď mi skáče traktor pokaždé, když loaduju track, který je už analyzovaný, a nebo třeba není.
Na zahraničních forech jsem se dočetl, že by mi měla pomoct zvuková karta. Tak jsem si bláhově myslel, že když si koupím usb stick z ebaye, problém vyřeším (nemluvě o tom, že jsem potřeboval dva výstupy).
Tak jsem si koupil Steinberg CI2 z druhé ruky, ale kolega mi moc nepomohl. Inu, Traktor je poslušnější, ale i přes to, že povypínám všechno, co jde a využití cpu a ram omezím hlavně na Traktor, nepomáhá ani ň.
Zkoušel jsem různé latency, různe buffery, nastavit tam a sem, ale už jsem bezradný.
Má někdo podobný problém a pokud ano, nějaká rada? Jestli mi třeba pomůže koupit jinou zvukárnu, která by třeba nebyla tak "náročná", nebo přeinstalovat program či rovnou celý win 7? Pro jistotu: AMD A10-4600M, 8gb ram.

Pawlyk65
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 104
Registrován: úte 30. srp 2011 14:56:06

Re: Traktor PRO 2 při loadování tracku prská a koktá

Příspěvek od Pawlyk65 » čtv 03. bře 2016 15:06:37

odpověď je na konci Tvého příspěvku...Traktor prostě AMD "nemá rád"...Intel i5 pro win nebo MACa
toho Steinberga neznám, ale stačí i Native Intruments Traktor Audio 2 a ASIO driver...a pokud stále "kucká"...pomalu přidávat "latency". Lenovo s i5, 8 MB RAM a Traktor PRO2(samozřejmě legální) nemá problém. Jenom upozornění - většina na internetu dostupných "cracklých" verzí Traktoru je pro seriózní vystoupení NEPOUŽITELNÁ!

Odpovědět

Zpět na „Ostatní audio“