Kontrola / omezení výkonu

Výkonové, sluchátkové, předzesilovače...
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
Petr S.

Re: Kontrola / omezení výkonu

Příspěvek od Petr S. » úte 04. říj 2016 8:18:04

To co potřebuješ je Behringer iNuke 6000DSP. Prostě zesilovač s limitérem výstupního napětí. Navíc i cenově odpovídá tvému požadavku.

strapal
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 272
Registrován: úte 15. zář 2015 11:42:50
Bydliště: Valašské Království

Re: Kontrola / omezení výkonu

Příspěvek od strapal » úte 04. říj 2016 12:31:39

Diky za ucast ve vlakne. Mit oporu v zesiku s DSP za necelych 10litru novy? Ja jsem v jadru vesely kluk, ale az takhle? Predpokladam, ze Rane ma propracovanejsi limiter nez tento stlaceny metrix. Ja mam za to, ze obecne Behringer slouzi na zalozeni traktoru proti ujeti v mirnem kopci a bezvetri. Vim ze existuje jedina pouzitelna vec od Behringeru, nekde jsem na to tady narazil, ale mam pocit ze to bylo uplne neco jineho nez totok. To se jdu schvalne podivat co to je za Behrosaurus..

strapal
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 272
Registrován: úte 15. zář 2015 11:42:50
Bydliště: Valašské Království

Re: Kontrola / omezení výkonu

Příspěvek od strapal » úte 04. říj 2016 13:54:19

No nevim, zrejme by to podle vseho muj problem vyresilo jak pises. A za par korun v podstate. Ovsem podle hruzneho vlakna o tomto zesiku a jemu podobnych, to mne jako pozorovateli prijde 50/50 prezil/neprezil a to se neda riskovat. Chapu, cena hovori za vse, ale dam prednost spolehlivosti pred totalnim cenovym uletem. Vaha mne vubec nezajima, od toho jsou kolecka na racku. Preci jenom je tu pomerne velky informacni nepomer o spolehlivosti mnou oblibeneho QSC a Behringeru co se tyka sortimentu zesilovacu.

Uživatelský avatar
Petr S.

Re: Kontrola / omezení výkonu

Příspěvek od Petr S. » úte 04. říj 2016 14:27:54

Cena je opravdu bez konkurence. DSP v iNuke funguje úplně normálně stejně jako limiter s nulovým náběhem. Výhodou je, že lze nastavit přímo výstupní výkon zesilovače.
To s externím DSP a zesilovačem bez měřících zařízení nastavit prostě nelze. Mimochodem samplovací frekvence DSP iNuke je 96kHz. V Rane 26z pouze 48kHz.

Odpovědět

Zpět na „Zesilovače“