Spuštění Cubase LE 4

Otázky a odpovědi ze STUDIOVÉ PRAXE - co, jak a proč dělat atd. (otázky na techniku směřujte do sekce Zvuková technika).
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
midimive
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 8
Registrován: pát 18. lis 2016 8:35:06

Spuštění Cubase LE 4

Příspěvek od midimive » úte 14. lis 2017 23:01:19

Zdravím všechny, mám problém se spuštěním Cubase LE-4. Mám koupené z bazaru dva přístroje, které využívají ke své činnosti tento program. Jedná se o rekordér Zoom R-16 a zvukovka Lexicon Omega. CD s ovladači a dalším softwarem k oběma přístrojům jsem dostal také, ale nemůžu po nainstalování přiloženého programu Cubase LE-4 tento spustit, protože jsem k CD nedostal klíč ke spuštění. Ten už těžko od prodejce dostanu, už ho prý nemá. Je nějaká možnost i přesto Cubase spustit a používat? Např. dá se samostatně zakoupit spouštěcí kód, nebo pasuje od jiného programu. Je vůbec nějaká možnost spuštění, nebo musím koupit znovu celou novou instalaci včetně kódu? Děkuji za jakoukoliv radu.

Uživatelský avatar
Návštěvník Luba

Re: Spuštění Cubase LE 4

Příspěvek od Návštěvník Luba » stř 15. lis 2017 11:06:28

Co se týká licence pro Cubase 4LE tak i kdyby vám prodávající dal licenci tak vám bude k ničemu. Od Cubase 6 je změněna licenční politika. Takže napřed si musíš založit účet na www.steinberg.net - my steinberg. Po té bude přiděleno nové licenční číslo. Kolik účtů tolik licencí. Platí to do Cubase 5LE. Osobně vyzkoušeno s Cubase 5LE. Mám jedno instal CD a už jsem to takto dostal asi na 5 počítačů.

Odpovědět

Zpět na „Nahrávání a práce ve studiu“