Návrh na vylepšení - tabulka věcí, co je na trhu a za kolik

Vše o serveru a k serveru, komunikace s administrátorem apod.

Moderátor: Martin

  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
Martin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 562
Registrován: čtv 11. srp 2005 1:16:45

Re: Návrh na vylepšení - tabulka věcí, co je na trhu a za kolik

Příspěvek od Martin » stř 23. pro 2009 1:31:03

Pozor, jsem připraven téma uzamknout, protože se zde řeší prakticky totéž (konkrétní mikrofony, jejich výhody a nevýhody), co v tématu "Mikrofony na zpěv všeobecně od jakékoliv značky." (viewtopic.php?f=14&t=1568), nikoliv samotný návrh na vznik tabulky a její podoba.

Co se týká návrhu, nevyjadřoval jsem se k němu - čekal jsem na reakce protřelých a zavedených uživatelů. Nicméně sám za sebe říkám, že se bude vzhledem k různým "přesahům" těžko hledat správná forma onoho přehledu. Nakonec, jak už vidno, to bude směsice rozvolněných příspěvků, v kterých se nováček bude zase těžko orientovat. A o dalších nepřesnostech - jen pro příklad pohyb cen vzhledem k "akcím" aj. ani nemluvím.

Škoda, že neregistrovaný uživatel "Katakomby" svůj nápad se mnou nejprve nekonzultoval. Takhle dochází k duplikaci již hotových témat. Podotýkám, že proti samotné myšlence jednoduchého přehledu nic nemám, ale rozhodně ne v podobě, v jakém je nastaven ve výše zmíněném tématu.

Uživatelský avatar
Katakomby

Re: Návrh na vylepšení - tabulka věcí, co je na trhu a za kolik

Příspěvek od Katakomby » stř 23. pro 2009 22:24:24

O.K. Martine tak to tady uzavři.Nikdo žádný návrh na tabulku,ani na nic jiného nedal,tak si budu psát jinde jak chci já a doufám,že to nebude nikomu vadit.

Každopádně já se chci něco na zvukařině dozvědět,už jenom z toho důvodu,že se dá všechno dneska za rozumné peníze koupit a touto cestou to zkouším prostě já.

Jinak všem Veselé Vánoce a v jiném tématu na mě určitě narazíte......................

s pozdravem z UH

Radek

Odpovědět

Zpět na „O serveru“