Důležité pravidlo: nepovinně povinný podpis v profilu

Vše o serveru a k serveru, komunikace s administrátorem apod.

Moderátor: Martin

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
Martin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 562
Registrován: čtv 11. srp 2005 1:16:45

Důležité pravidlo: nepovinně povinný podpis v profilu

Příspěvek od Martin » pát 26. lis 2010 13:25:33

Ahoj všem,
rád bych některé z Vás požádal o něco, čemu jsem nechával od založení fóra (2005) volný průběh.
Je to přidání "nepovinně" povinného podpisu do Vašeho profilu.

Nesplňujete-li některou z variant níže, záležitost se vás zřejmě netýká.

a) Vy, kdo jste majitelé, spolumajitelé, jednatelé apod. společnosti či kamenného/internetového obchodu se zbožím, týkajícím se zvukařiny, osvětlování, ground supportu apod., uveďte do svého podpisu prosím nejméně název firmy nebo www stránky. Tuto variantu vidím jako jedinou povinnou a bez výjimky.

b) Vy, kdo jste zaměstnanci či blízcí spolupracovníci/externisté výše naznačené firmy (typicky píšete-li "u nás ti můžeme nabídnout... apod.") a i když zde současně vystupujete sami za sebe jako zvukaři, uveďte prosím do profilu to, na čem se dohodnete se svým zaměstnavatelem.

c) Vy, kdo máte vlastní ozvučovací firmu, uveďte dle svého uvážení do profilu nejméně její název nebo www stránky. Berte to jako reklamu...

:idea:
Jsem si vědom, že vynutitelnost splnění zmíněných požadavků je prakticky nulová. Ale první dva jsou minimálně fér jak vůči zvukařské komunitě, tak i mně jako provozovateli fóra. Za splnění děkuji.

Pozn.: osobně mám několik soukromých tipů, kdo by si měl podpis určitě přidat. Doufám, že nebudu muset rozesílat obálky, obsahující XLR M neutrik s ohnutými piny.

V případě, že máte důvody, které vám neumožňují uvést výše popsané do podpisu, spojte se se mnou pomocí SZ nebo mailem a věc vyřešíme k oboustranné spokojenosti.

Uživatelský avatar
safa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2685
Registrován: pon 26. pro 2005 1:28:29
Bydliště: Praha, matka měst a vesnic
Kontaktovat uživatele:

Důležité pravidlo: nepovinně povinný podpis v profilu

Příspěvek od safa » pát 28. led 2011 10:23:49

=D> . Tohle bys me priPINovat (prispendlit) na nastenku.

...jinymi slovy "budme k sobe ferovi".

honza637
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 636
Registrován: ned 18. kvě 2008 23:42:26
Bydliště: Sezimovo Ústí
Kontaktovat uživatele:

Důležité pravidlo: nepovinně povinný podpis v profilu

Příspěvek od honza637 » stř 05. říj 2011 21:52:12

Super Martine =D> :smt006
Analog je analog - trochu toho šumu tam být musí...

Odpovědět

Zpět na „O serveru“