Hledám praxi

...přijďte "pobejt" aneb diskuze o možném i nemožném
Pravidla fóra
...přijďte "pobejt" aneb diskuze o možném i nemožném.
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Grichard
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 7
Registrován: pát 27. kvě 2011 0:04:11

Hledám praxi

Příspěvek od Grichard » čtv 23. úno 2012 12:48:49

BRNO

Zdravim Vas,

som "zvukar amater". Aspon tak bych sa nazval. Studujem jevistni technologie a hladam nejakeho zvukara z BRNA ku ktoremu by som sa mohol pricmrdnut a pomahat mu s nazvucovanim roznych akcii. Samozrejme vsetko bezplatne len kvoli profesnemu vzdelaniu. Pokial by niekto z Vas mal moznost a bol by ochotny podelit sa o svoje skusenosti s novacikom budem Vam velmi vdacny.

Dakujem

Uživatelský avatar
Dkraft

Hledám praxi

Příspěvek od Dkraft » úte 28. úno 2012 23:08:36

PLZEŇSKÝ KRAJ

Hledám zvukaře,který si mě vezme "pod palec" popřípadě někoho kdo zvučí v Plzni a okolí.
Jsem nezletilý,ale s komunikací a časem problém nemám. Rád se zaučím a budu dělat i bedňáka.
O elektroakustiku se zajímám už tři roky a intenzivně se sám vzdělávám. Pokud by někomu chyběl někdo takový jako jsem já chyběl ,neváhejte mne kontaktovat,samozřejmě požaduji jenom předávání zkušeností. Více info přez email :arrow:
matus-copan@seznam.cz
díky
Dkraft

Medved
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 1
Registrován: pon 18. čer 2012 20:25:49

Hledám praxi

Příspěvek od Medved » pon 18. čer 2012 20:29:40

Praha-západ, Příbramsko...

Hledám touto cestou v podstatě jakékoli uplatnění ve zvukařeské praxi. Hudbě se věnuju už dlouho jako klávesák, hra v kapele atd. Posledních pár let mě začala fascinovat zvukařina. Zajímám se o ní asi pět let, sem tam jsem si mohl už na pár akcích něco zkusit. Absolvoval jsem zvukařský kurs Jindry Varhana. Tedy alespoň základní obecné povědomí o tomhle oboru myslím mám. Zajímá mě hlavně live, ale není asi nic čemu bych se přímo bránil. Pokud by se vám někdo takový hodil k ruce, prosím, dejte vědět. Díky

mat52@seznam.cz

MrSpaghetta
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 1
Registrován: pát 27. črc 2012 13:11:14

Hledám praxi

Příspěvek od MrSpaghetta » pát 27. črc 2012 13:27:44

Středočeský kraj -> Rakovník (okolí Kladna)

Ahoj

hledám někoho kdo by mě mohl zaučit v oboru. Hudbě se věnuji už zhruba 10 let (klarinet,saxofon, kytara, klávesy) posledních pár let se zajímám právě o zvukovou techniku mám koupené mikrofony zvukovku pro takové to domácí nahrávání, ale rád bych své znalosti dále rozšířil. Od listopadu mám zaplaceny kurz Jindry Varhana. Budu moc rád když se někdo ozve. Auto mám takže není problém dojíždět prakticky kamkoli...

Kontakt: mrspaghetta@gmail.com nebo tel. 732170500

Předem díky. :)

zblebt
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 195
Registrován: čtv 02. čer 2011 11:06:28
Bydliště: Uherské Hradiště

Hledám praxi

Příspěvek od zblebt » úte 16. říj 2012 19:59:37

Nevíte někdo o nějákém klubu v Brně, který by hledal člověka na akce přes týden? Škola mě finančně začíná vycucávat a tak se snažím si najít brigádu. O víkendu dělám v Uherském Hradišti, akce všeho druhu, od cimbálovek a dechovek, přes jazzové koncerty po krajní odnože všech směrů. Zkušenosti mám jako FOH se skoro všemi velikostmi PA, YamDSR, KV2 ES, EX, RCF TT, TTL33A a všemy druhy prostorů, krčálky a hospody až po haly. (jako kapelnímu mi letos, kvůli létě v zahraničí, utekla možnost Masters of Rock (Mistake) a Brutal Assault (Forgotten Silence).
Jsem schopný pracovat a celý koncert udělat samostatně, snad jen případné stavění asi s bedňákem. :)
Základy s DMX a svícením zvládám, mám i velké odhodlání se prokousat dále ve Freestyleru a ovládání inteligentních světel.
Jsem i velmi ochotný pracovat jako pomocný, pódiový, nájemný a kdoví jaký eště pracovník, když to hodí nějákou kačku. Těžké časy přisly už i na studenty, hlavně když mám v hlavě vyhlídnuté ty hezké mikrofónky, co by se mi hodily a toužebně střádám na DL1608. :P

Jakékoliv info velmi uvítám.

reakce klidně tady, kdo by chtěl tak na beja(uzenáč)post.cz

Uživatelský avatar
TomasVv
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: pon 25. čer 2007 21:19:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Hledám praxi

Příspěvek od TomasVv » úte 16. říj 2012 23:06:46

Kluci, fakt si myslíte, že provozáci klubů čtou tohle fórum?
Kolik je v Brně klubů, kde se živě hraje? Co si je tak obejít, obvolat nebo aspoň poslat mail?
Dělám, co mě baví.

mazi
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: stř 12. lis 2008 2:52:31
Kontaktovat uživatele:

Hledám praxi

Příspěvek od mazi » stř 17. říj 2012 7:24:23

Hele nechci Ti kazit radost, ale to Brno je jakoby začarované, je tam spousta dobrých(slušných) zvukařů a spousta techniky. Každý zvukař, který se tím živí si drží dva až tři kluby anebo kulturaky, takže prorazit v Brně není žádná legrace. Mluvím z vlastní zkušenosti :-), chce to trpělivost :-)

zblebt
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 195
Registrován: čtv 02. čer 2011 11:06:28
Bydliště: Uherské Hradiště

Hledám praxi

Příspěvek od zblebt » stř 17. říj 2012 9:07:08

Tomáši, nemyslím. Nicméně si myslím, že sem chodí dostatek zvukařů z okolí. A dycky je lepší se na takovouhle pozici dostat alespoň přes mírné doporučení.

Mazi, jo, něco takového očekávám. :) No, uvidíme. :)

Patso
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 291
Registrován: čtv 10. čer 2010 12:50:50
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Hledám praxi

Příspěvek od Patso » čtv 18. říj 2012 16:27:10

TomášiVv, já si jako "provozák" tohle fórum čtu :-). Ostatně se občas potkáváme.
U nás se živě občas i hraje. Ale definice pomocníka zvukaře je prostě těžká. Už i tím že je Brno skutečně kulturně absolutně zakleté. Jak politicky tak i sociálně. Nicméně opravdu dobrý zvukař chce mít svého zástupce v kvalitě takové, aby se mu nebál svěřit kšeft. Dnes přijít o rito není žádný umění.
Nicméně, Zblebt, napiš mi. Sem do private. Třeba něco vymyslíme...

patrik2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: úte 14. led 2014 13:40:41
Bydliště: Hustopeče

Hledám praxi

Příspěvek od patrik2 » čtv 03. dub 2014 19:55:33

Vážení kolegové, obracím se na vás z otázkou. Bil by někdo ochoten vzít sebou na kšeft (větší) kolegu který kope okresní přebor a rád by se něčemu přiučil? PS: okolí Brna

Uživatelský avatar
Honza

Hledám praxi

Příspěvek od Honza » ned 13. črc 2014 19:14:42

OSTRAVA

Dobrý den,
je zde nějaký zvukař z okolí ostravy který by byl ochotný mě vzít na nějakou akci? Jsem mladý nadšenec zvučení (osvětlení) a chtěl bych si trošku rozšířit obzory.

Děkuji

johnmach
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 2
Registrován: stř 24. zář 2014 19:26:16

Re: Hledám praxi

Příspěvek od johnmach » stř 24. zář 2014 19:38:35

Ahoj,
sháním zvukaře z okolí Jindřichova Hradce, nebo Brna co shání "lopatu" a vzal by mě občas sebou na kšeft. Jde mi hlavně o zkušenosti a možná nějakou tu korunu navíc :D Zvládnu základní "drátařinu" jak zvuku, tak světel a nějaký základní věci za pultem. Byl bych moc vděčnej za jakoukoliv šanci se něco přiučit.
Honza.

Uživatelský avatar
JirkaN

Re: Hledám praxi

Příspěvek od JirkaN » pát 26. zář 2014 13:35:04

Nabízím praxi zacinajicimu zvukarovi, ne DJovi. Žilina SK. Info-zavijak-100Servis.eu

Uživatelský avatar
Zbynoor
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 61
Registrován: stř 03. srp 2011 16:26:05
Bydliště: CR
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám praxi

Příspěvek od Zbynoor » ned 28. zář 2014 14:58:58

Pro zacinajici i pokrocile zvukare nabizim v Brne ze zacatku bezplatnou praxi v klubu ( budes koukat a pripadne asistovat a klidne se ptat, naucim te vse co znam ), co bude dal se uvidi...
www.silentsound.cz www.silentsound.cz/tour - VW Crafter Tourbus
L-Acoustics, Yamaha CL3, Neumann, BSS, Shure, Sennheiser, Lake, XTA, LabGruppen, DBX, AKG, AlurSystem, Nivtec ...

Uživatelský avatar
Tomáš
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 837
Registrován: ned 05. črc 2009 8:23:27
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Hledám praxi

Příspěvek od Tomáš » pon 29. zář 2014 15:09:42

JirkaN píše:Nabízím praxi zacinajicimu zvukarovi, ne DJovi. Žilina SK. Info-zavijak-100Servis.eu
normalne zacinam o tom uvazovat, sice som asi viac do svetiel... a Zilinu mam asi pol hodinu rychlikom...

Odpovědět

Zpět na „Bar“