Odešel Hubert Mašín...

...přijďte "pobejt" aneb diskuze o možném i nemožném
Pravidla fóra
...přijďte "pobejt" aneb diskuze o možném i nemožném.
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
Martin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 562
Registrován: čtv 11. srp 2005 1:16:45

Re: Odešel Hubert Mašín...

Příspěvek od Martin » pát 19. kvě 2017 11:46:07

Několik z Vás (zejména mladších) mi napsalo, že jste Hubertovy rady četli, někdy se jimi řídili, občas jim vůbec nerozuměli (zatím), ale nevíte, jak vlastně Hubert vypadal... taková p. Colombová...

S laskavým přispěním Prodance tedy uveřejňuji alespoň pár fotek z DEMO.
foto2.jpg
foto1.jpg
administrátor, moderátor

Bildic
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 156
Registrován: ned 17. bře 2013 17:00:04

Re: Odešel Hubert Mašín...

Příspěvek od Bildic » pát 19. kvě 2017 18:58:14

R.I.P.

Otas
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 535
Registrován: ned 06. lis 2011 15:59:02
Bydliště: Bílina

Re: Odešel Hubert Mašín...

Příspěvek od Otas » sob 20. kvě 2017 6:20:53

Veliká ztráta pro komunitu zvukařů, dobrej chlap a výtečný odborník, který mi v diskusích na Dexonu, později i Prodancích a tady na Zvukařině vlastně otevřel oči, co je to reprobedna.
Už ho neukecám k odměření další bedny, mám od něj 3 páry, z toho 2 zakázkové, jedna se pak ujala pod názvem NDM 152....
Nejen při jejich zvuku budu na něj vzpomínat.
Nechť je mu země lehká...

dalasm
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 9
Registrován: sob 14. čer 2014 17:04:28

Re: Odešel Hubert Mašín...

Příspěvek od dalasm » ned 21. kvě 2017 13:21:43

Velká škoda výjimečného člověka:-( odpočívej v pokoji Pane Mašín...

Uživatelský avatar
Ondráš

Re: Odešel Hubert Mašín...

Příspěvek od Ondráš » úte 23. kvě 2017 14:10:48

Nicnetušíce jsem se včera tuto velmi smutnou zprávu dozvědel z parte v prodejně Prodance.

Huberta je veliká škoda, odešla velká persona znalců akustiky, zvukařů a stavitelů beden. Nechť odpočívá v pokoji.

Uživatelský avatar
CharlesBass
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 546
Registrován: ned 20. dub 2008 13:11:38
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Odešel Hubert Mašín...

Příspěvek od CharlesBass » pon 03. črc 2017 21:52:10

Protože jsem momentálně jako zvukař i muzikant v režimu spánku, tak sem moc často nechodím. Něco jsem dnes hledal a upoutalo mě toto divné téma, otvíral jsem ho s "nadějí" že snad Hubert odešel i ze Zvukařiny, jako odešel předtím z fóra na Prodance. Pravá skutečnost mě pak o to víc zasáhla.

Jak už tu bylo několikrát vzpomenuto, odešla nejen kapacita v oboru elektroakustiky, ale i vynikající diskutér s briskní reakcí a osobitým humorem, obrovskými znalostmi a dokonalou češtinou. Nebál se konfliktu a svojí objektivností a velkým nadhledem dokázal mnoho lidí přesvědčit, stejně tak ale některé nezdolné pořádně rozčílit (Federmanny, Cimbalovce, atp). Mluvil jsem s ním jen krátce, ale zapůsobil by na mě, i kdybych ho před tím vůbec neznal. Jeden z hrstky, jehož zanícení mi je a bude vzorem. Nezapomenu.
Basista zajímající se značnou měrou o zvuk, tedy i samozvučení a jeho následky :lol:
A drze se deroucí do vyššího levelu sorty podivínů říkající si zvukaři :-)

Odpovědět

Zpět na „Bar“