Jaký koupit výrobník mlhy?

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
sikita
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 64
Registrován: stř 20. říj 2010 14:39:56

Jaký koupit výrobník mlhy?

Příspěvek od sikita » stř 20. říj 2010 16:56:04

Potřebuji poradit jaký zakoupit mlhostroj. Bude používaný cca 1xměsíčně na větších i na měnších prostorech, venku i vevnitř.
Preferuji středně vyšší kvalitu a sílu. Občas bude třeba zamlžit krátkodobě velký prostor. Prosím i o doporučení náplně
Děkuji za radu!

Frenk
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 691
Registrován: stř 27. srp 2008 12:14:05
Bydliště: Opava

Re: Jaký koupit výrobník mlhy?

Příspěvek od Frenk » čtv 21. říj 2010 14:34:42

Zatim s cim jsem se mohl setkat se me nejvice libi Captain. D od Smoke Factory http://www.smoke-factory.de/eng/sf_produkte.htm :-)
Umi foukat s ruznou intenzitou, ne jen zapnuty/vypnuty. Taky jsem si nevsim, ze by nejak "plival dym", i kdyz nema zrovna mlzit behem provozu jako to dela treba antari.
Never ask FOH sound engeener "Are you DJ?" because he can kill you....

sikita
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 64
Registrován: stř 20. říj 2010 14:39:56

Re: Jaký koupit výrobník mlhy?

Příspěvek od sikita » čtv 21. říj 2010 22:31:07

Zřejmě tento produkt v českém obchodě nenajdu, že?
Co se mi hodně líbí, je že je pěkně schovaný v casu, ale zdá se mi že na tak malé využití to bude až zbytečné kupovat stroj za cca 600euro... Nějaká další varianta není?
?Hq Power, ADJ, Robe, Antari, Chauvet? Díky

xb
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 189
Registrován: čtv 03. dub 2008 2:15:36
Bydliště: uherske hradiste
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký koupit výrobník mlhy?

Příspěvek od xb » pát 22. říj 2010 11:45:46

z vlastni zkusenosti muzu doporucit hazer Unique - plne ovladan pres dmx, riditelna rychlost vetraku i mnozstvi mlhy.

Uživatelský avatar
siga

Re: Jaký koupit výrobník mlhy?

Příspěvek od siga » pon 25. říj 2010 21:08:20

hazer je právě to co nechci
potřebuji hustou mlhu

Uživatelský avatar
Seni

Re: Jaký koupit výrobník mlhy?

Příspěvek od Seni » úte 26. říj 2010 12:17:22

Já mám tenhle http://pekra.cz/vyrobniky-mlhy,snehu,bu ... hy/f-80-z- a to mlžím i venku.
je to tedy taková hračka, ale co by za ty prachy člověk čekal :-)

Uživatelský avatar
blaha
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3588
Registrován: úte 30. pro 2008 18:13:14
Bydliště: cca 10km od Jaroměře
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký koupit výrobník mlhy?

Příspěvek od blaha » úte 26. říj 2010 12:34:27

V divadle máme Antárko 1200, fouká to pěkně, dokud se nezacpalo těleso pak byl problém s pliváním po opravě a výměně tělesa už jede zase v pohodě. ALE je to ještě poctivá výroba, ne současná čína.
Servisák mi řekl, že i když oprava vyšla na 2/3 ceny současného nového, tak se určitě vyplatí protože nový Antárka už za moc nestojej.

Od HQ máme Hazer (+ ještě pár dalších věcí asi za 120k), funguje docela obstojně, ale cca po 1/2 roce odešlo těleso. Reklamace u Audioteku bez problémů, ale problém je stále v servisu a dodávkách, čekaly jsme na náhradu přes 2 měsíce. A servis, u nás už sice Audiotek má člověka co ho dělá, ale stále je problém s díly a podle rozhovoru se servisákem nemaj (byť to je záruční servis) ani přístup k technické dokumentaci, schématům, atd. V podstatě maj k dispozici pouze uživatelské manuály, která se dají stáhnout běžně z webu. Mimochodem přesnost manuálů není taky nic moc, drobné odchylky povoleny :D . Asi ne u výrobníku mlhy, tam se toho moc zkazit v manuálu nedá, ale třeba u hlav jsou v mnuálu udávané i funkce, které hlava nemá, nebo naopak má. Nicméně při naší frekvenci používání, možnosti improvizovat, to že nám Audiotek vyšel vždy vstříc, tak ty problémy vyváží bez problémů cena. Ale na variantu mít jednu mašinu HQ bez možnosti zálohy, která je potřeba každý týden, na to bych asi nevsázel. Leda koupit kouřáky 2, oba najednou většinou neodejdou.
Zdeněk "Bláha" Blahovec, ozvučení, světla, stage, instalace, poradenství, divadlo Jaroměř

sikita
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 64
Registrován: stř 20. říj 2010 14:39:56

Re: Jaký koupit výrobník mlhy?

Příspěvek od sikita » stř 27. říj 2010 1:17:18

Díky moc za pomoc, kouřů mám několik, jen potřebuji jeden silnej na občasný a krátkodobý provoz. Zatím žádný favorit není :(

sikita
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 64
Registrován: stř 20. říj 2010 14:39:56

Re: Jaký koupit výrobník mlhy?

Příspěvek od sikita » sob 18. pro 2010 11:12:36

nakonec to skončilo u ROBE faze 1050 (stejný jako antari hazer)
funguje dobře

Uživatelský avatar
patrikkouril43

Re: Jaký koupit výrobník mlhy?

Příspěvek od patrikkouril43 » pon 04. kvě 2015 20:36:44

ja radim koupit mlhostroj za 3 tisice s výkonem 1 500vatu a kapalina:s dusikovim efektem

strapal
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 272
Registrován: úte 15. zář 2015 11:42:50
Bydliště: Valašské Království

Re: Jaký koupit výrobník mlhy?

Příspěvek od strapal » sob 12. bře 2016 18:10:56

Vyuziju archivu a budu pokracovat stejnym dotazem - dnes by jste se vyhnuli jakym znackam mlhošů? Podotykam, ze bych do toho vrazil tak 2 litry za bazarovou mlhu, co ma tak 1-1.5kW. Pouziti 1-2x za mesic v malych prostorech, zejmena pro zdurazneni laseru a hlav. Vyhneme se prosim debate o mlhach nad 5tis.

Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Jaký koupit výrobník mlhy?

Příspěvek od Návštěvník » ned 13. bře 2016 3:46:01

Mlha do dvou litrů? Jako myslíš pronájem na akci?

MADMAX
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 465
Registrován: stř 09. led 2008 8:41:16
Bydliště: Vršovická 30/808, PRAHA 10

Re: Jaký koupit výrobník mlhy?

Příspěvek od MADMAX » pon 14. bře 2016 11:06:44

:-D :-D :-D bazarovou repasovanou HES F-100 nebo Martin (JEM) Magnum, ZR22; oboje tak nejméně za pětinásobek. Za dvojku nekoupíš ani novou použitelnou Čínu - leda tu nepoužitelnou...
MAD

Uživatelský avatar
djducato
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 340
Registrován: stř 08. úno 2012 7:27:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký koupit výrobník mlhy?

Příspěvek od djducato » ned 22. kvě 2016 11:53:36

strapal píše:Vyuziju archivu a budu pokracovat stejnym dotazem - dnes by jste se vyhnuli jakym znackam mlhošů? Podotykam, ze bych do toho vrazil tak 2 litry za bazarovou mlhu, co ma tak 1-1.5kW. Pouziti 1-2x za mesic v malych prostorech, zejmena pro zdurazneni laseru a hlav. Vyhneme se prosim debate o mlhach nad 5tis.
Neviem čo znamená v malých priestoroch pre teba, ale ja mám toto: http://www.thomann.de/cz/stairville_af_ ... achine.htm a do miestnosti 10x5m v pohode a myslím že to zadymí aj viac bez problému.. Len treba vyčistiť keď nebudeš dlhšie používať, lebo zaschne dnu kvapalina a treba potom pracne rozoberať čerpadlo.. A máš to do 2000 korún :)

Foto aby si videl že celkom ukážu LED efekty a lasery tiež :)
Přílohy
MOV_0072_0000017843_1.jpg
party.jpg

Uživatelský avatar
Hana

Re: Jaký koupit výrobník mlhy?

Příspěvek od Hana » čtv 25. dub 2019 22:01:58

xb píše:
pát 22. říj 2010 11:45:46
z vlastni zkusenosti muzu doporucit hazer Unique - plne ovladan pres dmx, riditelna rychlost vetraku i mnozstvi mlhy.
Hezký den, a mohu se zeptat když máte zkušenost s Hazer Unique, jak je na tom s hlasitostí provozu? Moc děkuji.

Odpovědět

Zpět na „Světla, lasery, mlhy...“