Pomoc z LED PAR

  • Reklama
  • DEMO 15
tonysoprano
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 64
Registrován: ned 29. led 2012 21:25:45

Re: Pomoc z LED PAR

Příspěvek od tonysoprano » pát 05. pro 2014 14:20:25

skusil som aj to .... neslo to
parameter d506 je na displayi po stlaceni slave modu. Este poskusam dnes nieco okolo toho a uvidim.

Skusim este dat kombinaciu na DIPe 1-10 ako slave mode ci sa nieco zmeni na starych PAR

Uživatelský avatar
PeBe
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 801
Registrován: úte 08. čer 2010 7:08:42

Re: Pomoc z LED PAR

Příspěvek od PeBe » pát 05. pro 2014 14:31:18

Tomáši, nevím, co máš za manuál. Já jsem našel tento a tam píší na straně 4, že má režim M/S. Problém bych viděl spíše v rozdílném obsazení DMX kanálů na jednotlivých typech světel. První tři sedí (R,G,B), čtvrtý to v podstatě nekazí, maximálně by staré SLAVE svítily jinou barvou, pochopitelně všechny stejnou. Pátý je u obou strobování, opět v pohodě, maximálně jiná frekvence záblesků. Problém vidím šestého kanálu, kterým se nastavuje u starých režim a u nových MASTER DIMMER.

Právě mě napadlo, že by 506 mohla být adresa, od které master oslovuje slave. Zkus na starých světlech nastavit tuto adresu. Pokud se nepletu 010111111.

Já osobně bych věc řešil tak, jak již bylo několikrát zmíněno. Propojit všechna světla, přidat ještě jeden kabel k malému DMX pultu, nebo převodníku USB/DMX a řídil každé světlo zvlášť. Vždyť to musí být strašná nuda, když svítí celá stage stejně :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou...

tonysoprano
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 64
Registrován: ned 29. led 2012 21:25:45

Re: Pomoc z LED PAR

Příspěvek od tonysoprano » pát 05. pro 2014 14:36:55

Jedn sa o nasvietenie interieru nieje to svetelna show ...preto to riesim tak a nechce sa mi tam kysnut 8 hodin :)
aj mne to tak pripada ze d506 je adresa ale ani toto neslo ... jedno svetlo staticky svietilo inou farbou a druhe strobovalo divne oproti novemu MASTRU kde bola fixna cervena.

Uživatelský avatar
Tomáš
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 840
Registrován: ned 05. črc 2009 8:23:27
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Pomoc z LED PAR

Příspěvek od Tomáš » pát 05. pro 2014 14:42:43

ten isty manual sice z inej adresy a tu zmienku na tej 4 str. som si nevsimol, ale aj tak som z man. nepochopil ako to teda ma bit v takom prip. zapojene - nastavene

A napr. na pultiku si naprogramujes sceny a tie do chase a spustis to na autom.(prip. hudbu) s nejakym casom striedania a casom stmievania/prelinania a tiez pritom nemusis sediet 8 h. ak sa o to nebojis (sak zavres do case a pod...

tonysoprano
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 64
Registrován: ned 29. led 2012 21:25:45

Re: Pomoc z LED PAR

Příspěvek od tonysoprano » ned 07. pro 2014 14:00:24

Nefungovalo mi to a to som skusil vsetky kombinacie. Novy master stary master vsetky do kopy ... dokonca som dal na vsetkych stejny program a zacali sa rozbyjat a poblikavat hore dole ....

Odpovědět

Zpět na „Světla, lasery, mlhy...“