Jak na rozmary počasí?

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
mi-ro

Jak na rozmary počasí?

Příspěvek od mi-ro » čtv 04. čer 2015 20:31:31

Včera (ve středu) jsem byl pracovně na letišti v Hradci kde se bude odehrávat o víkendu Rock for people. V areálu už to docela žije, podium postavené, aparát nainstalovaný, právě probíhalo testování. Nevím kdo to tam dělá? ale zajímalo by mě, co na to line array v tomto prudkém slunci? Vždyť teplota musí dosahovat záratných hodnot, jsou na to připravené? a co ev. děšťová sprška? myslím, že se nedají jen tak zastřešit.

MADMAX
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 465
Registrován: stř 09. led 2008 8:41:16
Bydliště: Vršovická 30/808, PRAHA 10

Re: Jak na rozmary počasí?

Příspěvek od MADMAX » pát 05. čer 2015 14:50:08

Nerozumím, proč by vysoká teplota měla nějak škodit reproboxům - v momentě, kdy mnoho hodin v kuse hrají, jejich teplota stejně prudce narůstá (pro zajímavost - ještě když jsme nějakou tu hodinu po hraní balili, byly kopie SB1000 nad magnety reproduktorů (PD186) znatelně teplé na dotek. Když EAW přišlo s L/A systémem KF760, horní a spodní kryty na bedně byly z Al plechu, protože jinak by se repra neuchladila. Pokud se pamatuju, tak když se po kšeftě rozebíral banán (tehdy firmy Audioblue), nedala se na krytech udržet ruka... co se týče deště, celá řada opravdu profesionálních systémů už je dnes řešená jako "weatherproof" (d&b audiotechnik J8, L-Acoustics KARA, K-1...) takže se může nechat vcelku bez obav "prochcat"...
MAD

Odpovědět

Zpět na „Pódia, ground support, projekce“