HLEDÁM zvukaře pro vznik studia pro podcasty

Koupím, nabízím k prodeji - chci se toho zbavit, hledám, našel jsem...
Pravidla fóra
UVEĎTE NA SEBE KONTAKT, NEREGISTROVANÍ UŽIVATELÉ E-MAIL REGISTROVANÝCH UŽIVATELŮ NEVIDÍ.

- tato část fóra je určena pro zadání inzerátu, sloužícího ke koupi či prodeji techniky, nebo věcí, souvisejících se zvukařinou, případně poptávce nějaké služby atd. Neinzerujte vlastní komerční služby. Inzerát, neshodující se s tímto zaměřením, bude odstraněn. V případě prodeje může být inzerována pouze věc použitá.
Na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.
- inzerát bude cca po měsíci odstraněn. Pokud pomine důvod inzerce před odstraněním inzerátu, napište příspěvek např. s textem "prodáno", "odstranit" apod., administrátor tak v nejbližší době učiní.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.
Uživatelský avatar
Hledam-zvukare

HLEDÁM zvukaře pro vznik studia pro podcasty

Příspěvekod Hledam-zvukare » úte 10. říj 2017 18:09:17

Dobrý den,

hledáme zkušeného zvukaře (ideálně z Prahy či okolí), který nám pomůže:
a.) založit malé interní studio pro natáčení podcastů (tzn. potřebujeme pomoct s velikostí a tvarem místnosti či "kóje" a na to navazující technické řešení) - jsme laici, necháme si poradit
b.) vybavit toto studio - máme představu jaké mikrofony atd. budeme potřebovat - návodů je tuny, ale chybí nám integrátor řešení, který vše vyřeší.
c.) Následně potřebujeme vše "pospojovat" rozchodit a zaučit nás to dělat + výstupy prvních podcastů nám editovat nebo vytvořit mustr pro editaci. Budeme chtít před každý podcast dát znělku a na konec také. Tu znělku už máme pořízenou vč. licencí.
Upozornění:
Nestavíme radio nebo ekvivalent s dokonalým zvukem jako z Hollywoodu s dokonalým studiem, na druhou stranu nechceme mikrofony za 500,- a v pozadí nahrávek slyšet projíždějící auta pod okny nebo funění hosta...
Potřebujeme někoho kdo se vyzná, něco podobného prokazatelně chystal a umí nám zkrátit cestu k úspěšné realizaci.
Samozřejmě se jedná o placenou spolupráci, naším cílem je rychlost řešení s rozumným poměrem cena/výkon.

Před schůzkou budeme chtít zaslat informace o vás, vaše reference, které se blíží našemu zadání a odhad nákladů na Vaši práci (např. sazba za hodinu je XY Kč a hodin očekávejte XYZ, tedy celý projekt bude zhruba stát XYZZ...) a následně se domluvíme na schůzce.

Pište prosím na info (zavinac) mediabuyers (tecka) cz
Děkujeme.Kobble
Reklama
 

Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: HLEDÁM zvukaře pro vznik studia pro podcasty

Příspěvekod Návštěvník » úte 10. říj 2017 21:13:33

Náš tým do podobných záležitostí jde, ale požadujeme od zákazníků, aby měli kvalifikační předpoklady (minimálně postgraduál v oboru + 10 let praxe v renomovaném zahraničním studiu), platný certifikát ISO9000, čestné prohlášení §53 zák. 137/2006, jistinu ve výši 12 000 000 Kč nebo ekvivalent v konvertibilní měně, složený u renomovaného advokáta a rezervní spodní prádlo.
Zpět na “INZERCE Koupím, prodám, hledám atd.”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host