Zvukařské kurzy

Sekce slouží k oznámení o workshopech, školeních, soutěžích apod.
Pravidla fóra
- pro zadavatele: tato sekce slouží pro zadání nekomerčního i komerčního inzerátu zdarma. Odbornou veřejnost zde můžete např. pozvat na ŠKOLENÍ či do SOUTĚŽE aj. Neinzerujte zde však zboží, které běžně dlouhodobě prodáváte (vaši běžnou nabídku), k tomu použijte sekce Nabídky firem.
- nejste-li si jisti relevantností inzerátu, obraťte se na administrátora
- není zde přípustné nabízet cokoliv, co nesouvisí se zvukařinou, světly a příbuznými obory. Sekce je monitorována a administrátor může příspěvek odstranit, nebo po dohodě se zadavatelem upravit.
- nezapomeňte do inzerátu uvést kontakt.
- pro uživatele: na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
dktstudio
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: stř 27. kvě 2009 12:19:25

Zvukařské kurzy

Příspěvek od dktstudio » ned 07. čer 2009 19:05:35

Super nápad, studuju teď zvukařinu v zahr. a tohle by pro mě byla super možnost se přiučit, jak se to dělá u nás, od lidí z praxe, taky terminologii a tak... kdyby se náhodou červencový kurz konal mezi 20.7.-2.8. tak si to rozhodně nenechám ujít. Ale snad bych kvůli tomu přiletěl i extra :P :smt051
David

Uživatelský avatar
Fyla
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 904
Registrován: stř 09. črc 2008 15:58:11
Bydliště: براغ

Zvukařské kurzy

Příspěvek od Fyla » pon 08. čer 2009 14:06:58

Kde a co te kdo uci? Jestli teda muzu vyzvidat... :)

Uživatelský avatar
dktstudio
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: stř 27. kvě 2009 12:19:25

Zvukařské kurzy

Příspěvek od dktstudio » pon 08. čer 2009 14:23:49

Na to mě napadá jen citace z Cimrmana - "..což o to, učí se dobře, to nemohu říct.." :lol: Studuju to v Anglii, SAE Oxford. Mám před sebou ještě pět měsíců, ovšem těch nejzajímavějších, za měsíc začínám mj. natáčet final project v Neve Genesys studiu, takže to bude asi celkem zajímací..
A teď jsem zvědavej na ty reakce na SAE, vim že na to spousta lidí nadává (hlavně těch co tam nikdy nebyli), ostatně já nadávám taky :-) Ale na druhou stranu pro mě to je škola, která mě už teď hodně naučila, jak teoreticky tak prakticky (a ještě doufám naučí..). Teda ne že bych měl pocit že pak budu mistr světa, naopak to je jen začátek toho celoživotního učení, ale myslim, že pro začátek je to to nejlepší..

Uživatelský avatar
Fyla
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 904
Registrován: stř 09. črc 2008 15:58:11
Bydliště: براغ

Zvukařské kurzy

Příspěvek od Fyla » pon 08. čer 2009 14:59:56

Wou, tak to je fajn. Zajimal by me blizsi nazor na tuhle skolu. Ruzne slychavam historky z ruznych koutu, z Oxfordu jeste zadnou nemam... Pro hodne lidi je to otazka penez. Precijen to neni nejlevnejsi a v "nasich" koncinach to navic nikdo nebere moc vazne. Kdyby se vsichni prestali krmit tema salamounovejma hovnama... Mimochodem, kdyz jsi zminil ten final project, docela by me zajimal nazor na rozdil vysledku mezi Genesys a neve outboard preampu s digitalni mixem. Prijde me, ze treba 88D je mnohem dal a analogovej pult se stava prezitkem...

JirkaR
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 1
Registrován: úte 16. čer 2009 19:28:35

Re: Zvukařské kurzy

Příspěvek od JirkaR » úte 16. čer 2009 19:36:21

Ahoj, taktéž jsem narazil na tyto stránky až teď. Určitě se chi zúčastnit taky. Mám se někomu hlásit? :roll:

Uživatelský avatar
Nomi
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: ned 24. kvě 2009 18:11:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvukařské kurzy

Příspěvek od Nomi » úte 16. čer 2009 23:10:42

JirkaR píše:Ahoj, taktéž jsem narazil na tyto stránky až teď. Určitě se chi zúčastnit taky. Mám se někomu hlásit? :roll:
už se to nějak rýsuje ?
ještě úplně všemu co tam píšou nerozumím :-) PRAXE ZVUKOVÉ TECHNIKY

knobtweaker
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 367
Registrován: pon 09. bře 2009 12:43:06
Bydliště: Praha

Re: Zvukařské kurzy

Příspěvek od knobtweaker » pát 19. čer 2009 12:09:34

Ano pracuje se na tom, vrátil jsem se včera skoro po měsíci z turné do práce , tak se omlouvám za zdržení teď se tomu již budu věnovat. Jde mi o to aby to mělo určitou úroveň , pro spolupráci jsem přesvědčil legendu ćeského živého zvučení Petra Šolce (zvučil Kabát, Landu, Olympik česko hledá superstar, bezpočet festivalů a televizních pořadů, firma PAW - dříve Sound servis), který má velmi pěkně zpracovanou metodiku, nyní řešíme jak se vejít do časového rámce.
Tak prosím o strpení, budu se to snažit popohnat a doufám že brzy dám vědět termíny.

Uživatelský avatar
Nomi
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: ned 24. kvě 2009 18:11:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvukařské kurzy

Příspěvek od Nomi » pát 19. čer 2009 15:10:21

knobtweaker píše:Ano pracuje se na tom, vrátil jsem se včera skoro po měsíci z turné do práce , tak se omlouvám za zdržení teď se tomu již budu věnovat. Jde mi o to aby to mělo určitou úroveň , pro spolupráci jsem přesvědčil legendu ćeského živého zvučení Petra Šolce (zvučil Kabát, Landu, Olympik česko hledá superstar, bezpočet festivalů a televizních pořadů, firma PAW - dříve Sound servis), který má velmi pěkně zpracovanou metodiku, nyní řešíme jak se vejít do časového rámce.
Tak prosím o strpení, budu se to snažit popohnat a doufám že brzy dám vědět termíny.
super =D> =D> =D>
ještě úplně všemu co tam píšou nerozumím :-) PRAXE ZVUKOVÉ TECHNIKY

kokoumes
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: pon 22. čer 2009 18:08:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvukařské kurzy

Příspěvek od kokoumes » pon 22. čer 2009 18:40:27

To by bylo super. Rád bych se také zúčastnil. Jaká bude zhruba kapacita?

Abych se vešel :D

Uživatelský avatar
frantik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 823
Registrován: pon 29. srp 2005 23:28:41
Bydliště: Vracov

Re: Zvukařské kurzy

Příspěvek od frantik » pon 22. čer 2009 18:57:12

Bylo by možné pro ty, kteří nebudou mít kdy se toho klání zůčastnit, vyrobit alespoň nějaké dývýdý za úplatu a tím též zaznamenat takto počin chvályhodný tento pro další generace???
Jsem zmatkař, někdy. No a?

maly_medved
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 716
Registrován: úte 03. črc 2007 9:27:11
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvukařské kurzy

Příspěvek od maly_medved » úte 23. čer 2009 13:03:40

Tož jestli mohu, taky bych se rád přidal

Bouben
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 2
Registrován: stř 24. čer 2009 1:11:10

Re: Zvukařské kurzy

Příspěvek od Bouben » stř 24. čer 2009 1:38:16

Ahoj. Jsem zde úplně nový, ale o zvukařinu mám zájem již delší dobu. Jsem naprostý nováček - 100% teoretik bez výraznějšího zázemí. Rád bych se tohoto kurzu také zúčastnil. Chtěl bych se zeptat, jestli někdo z Vás, potencionálních zájemců už ví, kde by se v Praze ubytovali.

Děkuji!

Uživatelský avatar
Nomi
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: ned 24. kvě 2009 18:11:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvukařské kurzy

Příspěvek od Nomi » stř 24. čer 2009 9:22:35

Bouben píše:Ahoj. Jsem zde úplně nový, ale o zvukařinu mám zájem již delší dobu. Jsem naprostý nováček - 100% teoretik bez výraznějšího zázemí. Rád bych se tohoto kurzu také zúčastnil. Chtěl bych se zeptat, jestli někdo z Vás, potencionálních zájemců už ví, kde by se v Praze ubytovali.

Děkuji!

no vidíš,to je dobrý poznatek,,, pokusím se optat ......

je tu někdo kdo by jel z Karlovarského kraje ???
ještě úplně všemu co tam píšou nerozumím :-) PRAXE ZVUKOVÉ TECHNIKY

knobtweaker
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 367
Registrován: pon 09. bře 2009 12:43:06
Bydliště: Praha

Re: Zvukařské kurzy

Příspěvek od knobtweaker » čtv 25. čer 2009 14:44:43

Kurzy Live Sound

Kurzy Live ozvučení se odehrají 24.7.- 26.7.
v Music Hall ,
budova Music City,
Ocelářská 937/39, 190 00, Praha 9,
tel.: 226011172

Osnovu výuky najdete na zde - http://sharegadget.com/158905164,
přičemž důraz spíše než na teorii bude kladen na praktické postupy při práci zvukaře.
Vše bude možné ihned ukázat a vyzkoušet na značkovém PA,
do pultu budou zapojené jak mikrofony z podia, tak multitrack s s ve stopách nahraným živým vystoupením.
Lektorem bude Petr Šolc, člověk s lety praxe v profesionálním ozvučování.
Spolupráce s kapelami Kabát, Miro Žbirkou, Danem Landou, Olympic atd.,
nespočet pořadů televize Nova (Česko hledá superstar atd.), Festivaly Pohoda , Malá skála atd., zajišťoval též techniku na mnoho koncertů zahraničních kapel.
Cena byla stanovena za celý kurz 1500,- kč , v ceně jsou snídaně , které budou řešeny formou švédských stolů.
Kdo budete potřebovat daňový doklad, vystavím Vám fakturu.
Pokud budete potřebovat pomoci s ubytováním , napište mi budu se snažit pomoci zajistit.

Pokud máte o kurzy zájem prosil bych Vás o zaslání závazné objednávky na adresu:
audio@music-city.cz
Měla by obsahovat jméno (nebo firmu), počet účastníků, adresu , e-mail a telefon
Pokud potřebujete ještě nějaké dodatečné informace , neváhejte mě prosím kontaktovat.

Děkuji, s pozdravem, Dominik Pecka




Program: pátek 24.7.
9 30 snídaně
10 -14 zahájení a výuka
14-15 oběd
15- 18 výuka

Večer volná zábava – bude zamluvena restaurace či klub pro ty z Vás,
kteří se budou chtít jít bavit :-)

sobota 25.7.

9 30 snídaně
10 -14 výuka
14-15 oběd
15- 18 výuka

Dále volná zábava :-)

neděle 26.7.

9 30 snídaně
10-14 výuka
14 00 konec

Bouben
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 2
Registrován: stř 24. čer 2009 1:11:10

Re: Zvukařské kurzy

Příspěvek od Bouben » čtv 25. čer 2009 15:33:46

To zní naprosto skvěle. Ta cena je velice symbolická.

Odpovědět

Zpět na „Worskhopy, předváděcí akce, školení, soutěže...“