Demo Prodance 15. 5. 2016

Sekce slouží firmám k uvádění NOVINEK z oboru a oznámení o ŠKOLENÍ či SOUTĚŽÍCH apod.
Pravidla fóra
- pro zadavatele: tato sekce slouží pro zadání komerčního inzerátu zdarma. Pokud např. provozujete obchod se zvukařskou technikou a rádi byste upozornili na příchod očekávané novinky, zde je váš prostor. Stejně tak zde můžete odborné veřejnosti prezentovat ŠKOLENÍ či SOUTĚŽ. Neinzerujte však zboží, které běžně dlouhodobě prodáváte (vaši běžnou nabídku).
- nejste-li si jisti relevantností inzerátu, obraťte se na administrátora
- není zde přípustné nabízet cokoliv, co nesouvisí se zvukařinou. Sekce je monitorována a administrátor může příspěvek odstranit, nebo po dohodě se zadavatelem upravit.
- nezapomeňte do inzerátu uvést kontakt.
- pro uživatele: na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.
Uživatelský avatar
Prodance

Demo Prodance 15. 5. 2016

Příspěvekod Prodance » čtv 28. dub 2016 16:39:55

DEMO 10
15.5.2016 (11:00 - 20:00)
Letní kino Houštka
Lázeňská
Brandýs nad Labem - Stará Boleslav


Již tradiční předváděcí akce zvukové techniky, umožňující porovnávání aparátů v reálných podmínkách s živou kapelou, nahrávkami a DJs, je připravena na neděli 15. května. Odehraje se na již osvědčeném místě v letním kině Houštka ve Staré Boleslavi. Jde o zcela ojedinělou možnost přímého porovnání desítek zvukových systémů v různé cenové i výkonové úrovni s mimořádnou vypovídací hodnotou. Každý se bude mít možnost na vlastní uši přesvědčit o jejich vlastnostech a udělat si představu o tom co a jak funguje. Jde o zkušenost, kterou nelze přenést do tištěného katalogu či specifikací, ani na webovou stránku. Samozřejmostí je i nesčetné množství spontánních diskuzí s profesionály.

DEMO 10 bude probíhat na dvou scénách. Na velké proběhne obvyklé předvedení PA sestav, monitorů, mixážních pultů, mikrofonů a stativů. Malá scéna, která je zaměřena převážně na současnou DJ techniku umožní blízký poslech menších ozvučovacích sestav a fullrange boxů.

Na programu usilovně pracujeme a v tuto chvíli máme již potvrzené novinky od výrobců EAW, RCF, Powersoft, Allen & Heath, Megaton a dalších.

Pro vzdálenější zájemce bude vypraven autokar Bratislava-Brno-Houštka a zpět, místa v něm si rezervujete pomocí níže přiloženého registračního formuláře, v kterém stačí zvolit místo odjezdu.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ ZDEKobble
Reklama
 

Zpět na “Sdělení a nabídky firem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host