Chauvet Day 2016

Sekce slouží firmám k uvádění NOVINEK z oboru a oznámení o ŠKOLENÍ či SOUTĚŽÍCH apod.
Pravidla fóra
- pro zadavatele: tato sekce slouží pro zadání komerčního inzerátu zdarma. Pokud např. provozujete obchod se zvukařskou technikou a rádi byste upozornili na příchod očekávané novinky, zde je váš prostor. Stejně tak zde můžete odborné veřejnosti prezentovat ŠKOLENÍ či SOUTĚŽ. Neinzerujte však zboží, které běžně dlouhodobě prodáváte (vaši běžnou nabídku).
- nejste-li si jisti relevantností inzerátu, obraťte se na administrátora
- není zde přípustné nabízet cokoliv, co nesouvisí se zvukařinou. Sekce je monitorována a administrátor může příspěvek odstranit, nebo po dohodě se zadavatelem upravit.
- nezapomeňte do inzerátu uvést kontakt.
- pro uživatele: na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.
Uživatelský avatar
AudioMaster

Chauvet Day 2016

Příspěvekod AudioMaster » pon 30. kvě 2016 10:05:06

Datum: 1.6.2016 ve 14:30
Místo: Divadlo Gong, Sokolovská 191, Praha 9
Spojení: metro B - stanice Českomoravská, tram. č. 16 - stanice Divadlo Gong, 50°06'25.2"N 14°29'18.7"E

Vážení obchodní přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat na další setkání, na kterém půjde o osvětlovací techniku. Zůstáváme u značky Chauvet, neboť nás stále zásobuje skvělými novinkami, o které se s Vámi chceme osobně podělit. Chauvet Day 2016 pořádáme v příjemném prostředí vysočanského Divadla Gong, abychom Vám tyto novinky mohli představit v tom nejlepším světle.

Chauvet DJ:
- Pokud svítíte, pak také drátujete. A my Vám v Gongu ukážeme, jak to udělat, abyste už drátovat nemuseli. V hlavní roli se zde představí systém Chauvet DJ D-Fi USB - jediný současný bezdrátový DMX systém na trhu, který skutečně funguje.
- Dále se budeme věnovat novinkám v řadě Intimidator, která získala silnější světelné zdroje a více funkcí. Sami se přesvědčíte, že v této cenové kategorii nemají konkurenci.

Chauvet Professional:
- Úspěšná řada Rogue je plná praktických svítidel, která si již našla cestu na mnoho pódií i instalací. Ukážeme Vám proč tomu tak je a necháme Vás si je vyzkoušet.
- Novinka letošního roku, řada Maverick, představuje trojici zcela profesionálních moving headů, které kvalitou, vybavením a možnostmi směle obstojí ve srovnání s konkurencí a tvrdě ji porazí cenou. Jsme si tolik jisti jejich kvalitou, že Vás tímto vyzýváme k přinesení Vašich vlastních svítidel v této kategorii pro provedení přímého srovnání.

Každý návštěvník od nás obdrží tématický dárek. Kromě toho se můžete těšit na oblíbeného Jona Pettse, přátelské diskuse a večerní posezení s jídlem a pitím v blízkém sídle naší firmy Music City, Ocelářská 937/39, Praha 9.

Pokud budete potřebovat pomoci s ubytováním, neváhejte se na nás obrátit.

Účast na tomto semináři je zdarma, ale je nutné se zaregistrovat. Registrace probíhá od 6. května a zájemci se mohou přihlásit telefonicky na číslech 226 011 190, 800 131 134 (volejte zdarma), na e-mailové adrese marketing@audiomaster.cz nebo vyplněním formuláře:
http://goo.gl/forms/smDqGVu9hv

Těšíme se na Vás!
http://www.audiomaster.cz/www/chauvet-day-2016/Kobble
Reklama
 

Zpět na “Sdělení a nabídky firem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host