PreSonus Live Sound SHOW | Boskovice | 11. října 2017 | Dárek pro každého registrovaného návštěvníka

Sekce slouží firmám k uvádění NOVINEK z oboru a oznámení o ŠKOLENÍ či SOUTĚŽÍCH apod.
Pravidla fóra
- pro zadavatele: tato sekce slouží pro zadání komerčního inzerátu zdarma. Pokud např. provozujete obchod se zvukařskou technikou a rádi byste upozornili na příchod očekávané novinky, zde je váš prostor. Stejně tak zde můžete odborné veřejnosti prezentovat ŠKOLENÍ či SOUTĚŽ. Neinzerujte však zboží, které běžně dlouhodobě prodáváte (vaši běžnou nabídku).
- nejste-li si jisti relevantností inzerátu, obraťte se na administrátora
- není zde přípustné nabízet cokoliv, co nesouvisí se zvukařinou. Sekce je monitorována a administrátor může příspěvek odstranit, nebo po dohodě se zadavatelem upravit.
- nezapomeňte do inzerátu uvést kontakt.
- pro uživatele: na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.
Uživatelský avatar
DISK Multimedia

PreSonus Live Sound SHOW | Boskovice | 11. října 2017 | Dárek pro každého registrovaného návštěvníka

Příspěvekod DISK Multimedia » čtv 05. říj 2017 15:54:33

Všechny zájemce o zvukařinu a ozvučovací techniku zveme na středu 11. října do Boskovic, kde proběhne show ozvučovací techniky s bohatým programem, v němž nebudou chybět poslechové testy, možnost „sáhnout si na kliky” ani losování o věcné ceny.

Registrovaní návštěvníci získají hned u vstupu praktický dárek!

Registrovat se na PreSonus Live Sound Show

Na co se můžete těšit?
Ukážeme vám celou sestavu mixážních pultů StudioLive od velkých FOH modelů série III, přes kompaktní hybridní modely řady AR až po rackové boxy StudioLive R. Poslechnete si kompletní portfolio ozvučovacích systémů PreSonus - kompaktní modely řady AIR, nejvýkonnější řadu ULT a jako třešničku na dortu si budete moci exkluzivně vychutnat i zvuk line-array systému Worx Audio.

V průběhu celého odpoledne bude k dispozici i studiový koutek s možností prohlédnutí i vyzkoušení studiového vybavení a velké finále pak obstará živý koncert kapely Třetí zuby.

Bližší informace o programu PreSonus Live Sound ShowKobble
Reklama
 

Zpět na “Sdělení a nabídky firem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host