iLive T

  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
TomasVv
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: pon 25. čer 2007 21:19:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

iLive T

Příspěvek od TomasVv » pon 12. bře 2012 10:45:01

Používáme DMX over Ethernet a jsme naprosto spokojení. Pohodlnějsí je už jen DMX over Wifi.
Dělám, co mě baví.

Pierre
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 18
Registrován: úte 24. úno 2009 22:39:13
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

iLive T

Příspěvek od Pierre » pon 12. bře 2012 22:23:14

TomasVv píše:Používáme DMX over Ethernet a jsme naprosto spokojení. Pohodlnějsí je už jen DMX over Wifi.
Jaký používáte převodník dole a navrchu ?

Uživatelský avatar
TomasVv
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: pon 25. čer 2007 21:19:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

iLive T

Příspěvek od TomasVv » úte 13. bře 2012 10:00:13

Buď Entec
http://www.enttec.com/index.php?main_me ... how=images" onclick="window.open(this.href);return false;
nebo si kluci nosí dle vlastní libosti. Zlenivěli, tak mají nejraději Wifi :-)
Dělám, co mě baví.

Ota
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 381
Registrován: ned 08. led 2006 15:06:12

zbavování se sestav

Příspěvek od Ota » pát 18. zář 2015 11:26:47

Trochu to oživím možná hloupějším dotazem: Na bazarech se dle mého soudu poměrně často objevují sestavy iDRxx a iLive k opětnému prodeji. Může sem někdo přispět svými odůvodněními? Nebo to lze jen shrnout tím, že "prodává se vše, tudíž zákonitě i toto"?

MADMAX
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 465
Registrován: stř 09. led 2008 8:41:16
Bydliště: Vršovická 30/808, PRAHA 10

Re: iLive T

Příspěvek od MADMAX » pát 18. zář 2015 15:05:01

tak pokud jsem měl možnost vidět, většinou - a logicky - iLive prodává někdo, kdo šel o level výš: třeba Standa Beneš měl leta iLive a VHD a teď má L-Acoustic KARA a Soundcrafta Vi-3000... Milan Andrle má iLive dodneška, byl to jeho první poctivej digitál, ale časem dokoupil DiGiCo SD9 a potom i SD8... jestli správně chápu podstatu Tvého dotazu, iLivů se prodala dost velká spousta, a to, že se jich objevuje dost v second - handu, není dáno tím, že by ty pulty byly zvukově špatný nebo extrémně poruchový ( "poruchový", zvl. v softwarové oblasti, jsou v podstatě všechny digitály, najdi si na FB skupinu Soundcraft Vi + Si, speciálně Sička, to je teda mazec!) prostě jenom řada majitelů upgraduje na novější a vyšší platformy...
MAD

Uživatelský avatar
Zdeněk Prodance
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4039
Registrován: pon 18. dub 2011 11:17:46

Re: iLive T

Příspěvek od Zdeněk Prodance » pát 18. zář 2015 15:24:38

Já jsem se pokusil nejprve ověřit tu výchozí tezi (tedy že je v inzerci nějak hodně digitálů A&H na prodej) a nepovedlo se mi to. Předpokládám, že by se jistě objevovaly na "vašem bazaru Prodance", ale tam rozhodně ani vyhledáváním ani prostým projitím posledních cca 120 inzerátů (celé září) nic takového najít nejde. Můžu požádat o nějaký ověřitelný pramen ? Bez něj to asi nemá ani cenu dál zkoušet nějak rozebírat, neb není možná ani co.
Jinak já si nemyslím, že se prodává vše. V bazarech aj. se prodává převážně to, co se prodávalo i nové a o tom platí, že se prodává to, co v dané chvíli nejlépe splňuje nároky a možnosti kupujících.

H.M.

Odpovědět

Zpět na „Allen & Heath“