Behringer pmp2000

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
power

Behringer pmp2000

Příspěvek od power » úte 14. srp 2012 16:13:03

Zdravim,

chtěl bych se zeptat jak napojim aktivni basak behringer Eurolive B1500D Pro do zesilovace pmp 2000
jinak zezadu zapojuji normalne 2x repro ale nevim kam dat tuten aktiv mam ktomu Reloop Kabel XLR M / 6,3 mm Klinke Stereo 6,0 m takze pocitam ze to pujde nejak zepredu myslim si ze power amp inputs ale nevim jestli left ci right nebo je to jedno ?

moc dekuji za odpovedi

janek
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 565
Registrován: čtv 18. zář 2008 13:40:53
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Behringer pmp2000

Příspěvek od janek » úte 14. srp 2012 16:24:27

Zapojis to takto (ak chces hrat do sterea):

Preamp OUTPUTS pojdu do basaku:
Left/MONO a RIGHT do lavych konektorov na basaku

z basaku uplne prave XLR pojdu do POWER AMP INPUTS (left/right)

vrchy zapojis dozadu ako doteraz.

ak mas 1 basak, tak obidva kable pojdu donho a spat, ak mas dva, tak lave do laveho, prave do praveho.

ked zapojis tie spatne kable (z basaku do zosiku), a nezapojis tie prve, tak vrchy nemaju hrat.
v kazdom pripade vrchy nemaju hrat basy, basak ich ma orezat, inac by to robilo problem.
preto tie kable tam a spat.

ak hras iba mono, tak ti staci zapojit len lave kable (tam a spat).

Uživatelský avatar
power

Behringer pmp2000

Příspěvek od power » úte 14. srp 2012 17:03:09

jasny no ale ten basak je aktivni a v kramu me rekli ze staci jeden kabel tem co me ktomu dali takze je jedno jestli to dam do left ci richt melo by to hrat nebo potrebuju do kazdeho vstupu jeden kabel ??

janek
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 565
Registrován: čtv 18. zář 2008 13:40:53
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Behringer pmp2000

Příspěvek od janek » stř 15. srp 2012 0:01:21

v zasade, ked zapojis jeden kabel z PREAMP OUTPUT left/mono do LEFT na basaku, tak to hrat bude, ale ZLE. Potrebujes rozdelit spektrum na basy a vrchy, basy hraju len basy, vrchy len vrchy.
Ked budu vrchy hrat aj basy, kazi to zvuk.

Ty mas vyhybku v basaku. Cize ked to zapojis napriamo, basak bude orezany ale vrchy nie. Kvoli tomu som ti pisal, ze z basaku treba dalsi kabel spat - orezany signal doviest do zosilovaca na vrchy (pmp2000).

Ked sa ti to nechce riesit, vyskusaj to zapojit s jednym kablom, a ak ti to staci, nechaj tak. A ked nie, kupis dalsi kabel.

Aktivny znamena ze ma zabudovany zosilovac. Ja som nikde nepisal o silovych (repro, speakonovych) kabloch. Oba smery su na linkovej urovni. Ide skor o to, ze mas v jednej krabici mix a zosik na vrchy, a v druhej vyhybku (crossover) a zosik na basy. Potom je kablovanie take ako je... Kebyze mas v jednej mix a vyhybku a v druhej zosiky, alebo este lepsie mix osobitne, a vyhybku a zosiky v druhej, tak by to kablovanie bolo jednoduchsie...

Bruder.tak
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 5
Registrován: stř 10. říj 2012 16:02:01
Kontaktovat uživatele:

Behringer pmp2000

Příspěvek od Bruder.tak » pon 12. lis 2012 20:46:05

janek píše: Zapojis to takto (ak chces hrat do sterea):

Preamp OUTPUTS pojdu do basaku:
Left/MONO a RIGHT do lavych konektorov na basaku

z basaku uplne prave XLR pojdu do POWER AMP INPUTS (left/right)

vrchy zapojis dozadu ako doteraz.

ak mas 1 basak, tak obidva kable pojdu donho a spat, ak mas dva, tak lave do laveho, prave do praveho.
Diky to sem zrovna potřeboval mam PMP 5000 a přemýšlíme nad 2x Behringer B1800D Pro

Odpovědět

Zpět na „Behringer“