Denon DN-412X

Analogové, digitální, powermixy, D.J. mixy...
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
giom
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 64
Registrován: sob 18. led 2014 12:02:19

Denon DN-412X

Příspěvek od giom » sob 05. pro 2015 15:37:18

Mal prosim vás niekto možnosť otestovať na živo tento mixpult? Pre malé zoskupenia , alebo na doma na nahrávanie ...???

Bassman
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 465
Registrován: stř 03. čer 2015 15:02:59

Re: Denon DN-412X

Příspěvek od Bassman » pon 07. pro 2015 16:49:58

Ako distributor Denon na SK mame jeden pult na sklade a zrovna 2 tyzdne dozadu som ho trosku testoval, ale nie nejak podrobne a nie v reale. Ale snad info posluzi.

Mechanicke zhotovenie velmi dobre. Kovove sasi, fadre a potaky idu s primeranym odporom, ani tazko ani lahko, konektory tiez vyzeraju dobre, ale skutocnost ukaze az cas.

Predzosiky v ramci normalnej hlasitosti nesumia, dokonca ani ked su naplno, to nie je nic co by stalo za rec. Compresory na 1-4 kanaly pouzitelne samozrejme len velmi obmedzene, ale svoje uplatnenie by si aj pri kapelovom zvuceni nasli.

EQ prijemne potesia, tie su fakt dobre nastavene aj frekvencne aj priebehom. FX je taka digitalna klasika. Nasiel som tam jeden dobry reverb, ale inac je to take ... digitalne. "Inzeniry z NDR" trosku nezvladli pomenovanie auxovych ciest a k nim prisluchajucich fadrov a vystupov. Chvilu trvalo kym som sa zorientoval, ale nakoniec som prisiel na to ze je to tak ako na vsetkych podobnych pultoch, akurat trosku nestandardne pomenovane.

USB je len ako zdroj napatia. Cize to dobije telefon, tablet ... ale inac sa vyuzit neda.

Celkovo, nic nove pod slnkom, nie je zly, ale ani neoslni. Takze pre male, ale skutocne male kapely posluzi mozno do skusobne, mozno kdesi do dedinskeho lokalu, ale viac sa z toho vytrieskat neda.

Na nahravanie by som to asi tiez neriesil. Teda hlavne zavisi, co a ako chces nahravat?
"Keď je zvuk dobrý, tak je zvuk dobrý"
http://www.hrbikmedia.eu

Odpovědět

Zpět na „Mixážní pulty“