Soundcraft Ui16/12

PeBe
Uživatel
Uživatel

Re: Soundcraft Ui16/12

Příspěvekod PeBe » pon 04. pro 2017 10:04:48

Jaro, je vidět, že v počítačových otázkách docela slušně plaveš... ;-) Koukal jsem se do historie tohoto vlákna a již v září 2015, jsi se zajímal o připojení mixu k notebooku kabelem. To je vostuda, žes to do dneška nedal... :-(
Za těch dva a půl roku, co Ui12 mám, jsem s ním odehrál asi osmdesát akcí. Za tu dobu jsem zaznamenal jediné dva výpadky, kdy mix zcela zamrzl, před asi dvěma lety (patrně opravila některá novější verze FW) a pak asi pět takových, kdy zamrzlo spojení a byl nutný restart. Pak bylo hafo výpadků ve spojení takových, kdy se po přiblížení tabletu k mixu spojení obnovilo. Poslední takové výpadky, včetně restartu, byly letos v září, když jsme hráli na Bolfánku pod rozhlednou, která je ověšena haldou všemožných mikrovlných antén. Výpadky se dostavovaly již cirka od dvou metrů od mixu. Zajímavé je, že až po setmění. To byla poslední kapka a vyhrabal jsem router, nastavil jej tak, jak jsem psal před nedávnem a zatím jsem vysmátý. Je však pravdou, že zatím je asi předčasné stahovat kalhoty, neboť jsem takto odehrál teprve šest akcí, ale jedna z nich byla na Strahově, kde se to anténami také dost ježí... :-)

Nevím jak často a za kolik hraješ, ale myslím si, že když oželíš peníze za jednu hru a dáš je někomu, kdo sítím rozumí, budeš mít síť na 100% funkční a ještě ti zbyde na pivo :-) Do tisíce korun by se to mělo vejít i s novým routerem a kabelem.

Co nejde silou, jde ještě větší silou...

Allen Heath SQ
Reklama

Jara

Příspěvekod Jara » pon 04. pro 2017 18:59:16

máš pravdu v těchto konkretních věcech plavu, naučil jsem se dělat v cubase a vdalších hudenbich programech ale nikdy jsem se nezajimal o tuhle konkrétni věc, a co se tyče toho hraní? jsem jen amater který si jednou za čas zahraje na nějakých narozkách či tak podobně, ale je to muj koniček kterého využívám až ted na stáří cca posledních asi 12 let, dříve na to nebyl čas to víš dvě malé děti, ale i tak na to že jsem začál blbnout až vlastně na stáří, jsem se naučil dělat do midi notovou stopu pro řízení tc heliconu, na to jsem obzvlášť ujetej, tak že zase až tak zle natom snad nejsem jsou někteří mladí a raději tyhle drbárny vzdají a řídí vokalist nař přes aux, což neni zrovna nic moc, ale to jistě víš, co se tyče toho routeru zkoušel jsem to několikrát a pomáhal mě přes skype i kamarád který je daleko vzkušenější jak já a akce se nepodařila, proto jsem se na to vyprdl a začál jsem se o to zajimat až ted.

oldzin
Nováček fóra
Nováček fóra

Příspěvekod oldzin » pon 11. pro 2017 17:45:04

V srpnu vyšel další updater :Ui16 Firmware Updater v1.0.7048

https://www.soundcraft.com/en-US/softwa ... -v1-0-7048

Zpět na “Soundcraft”