manuál český, slovenský na Soundcraft Impact

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
mareko
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: pát 23. led 2009 23:00:14

manuál český, slovenský na Soundcraft Impact

Příspěvek od mareko » čtv 14. dub 2016 8:12:49

Poradíte niekto kde by sa dal stiahnúť česko - slovenský manuál na Impact, prípadne zrozumiteľné inštruktážne video? Dík

Uživatelský avatar
blaha
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3588
Registrován: úte 30. pro 2008 18:13:14
Bydliště: cca 10km od Jaroměře
Kontaktovat uživatele:

Re: manuál český, slovenský na Soundcraft Impact

Příspěvek od blaha » čtv 14. dub 2016 8:30:32

Manuál hledej přímo u prodejce je povinen ho k pultu dodat.
Já ho bral přímo z AudioMasteru, sice jsem ho dostal asi s měsíčním zpožděním protože ještě nebyl hotový překlad.
A na nabízející se otázku rovnou odpovídám, manuál mám v tištěné podobě, v elektronické nesmí být uvolněn (taky jsem ho chtěl, že bych si ho dal do noťasu, kdyby náhodou) a skenovat to určitě nebudu.

Nicméně anglický návod je dostupný na webu Soundcraftu a jednak je dost srozumitelný i v angličtině (a to jsem na tom s anglinou docela bídně). A na druhou stranu, ten pult je docela intuitivní, takže 90% funkčnosti se dá zvládnout bez manuálu, nebo i s tím anglickým.

Zrovna takl jsou na stránkách SC videotutoriály, které mi třeba pomohli propojit pult s tabletem.

V podstatě mi vychází, že snad jediné, kde bych opravdu musel koukat do manuálu jsou pokročilé funkce Cue, ale třeba až jako nastavení kterej kanál má být ovlivněn a kterej ne. Ale samotný ukládání a načítání Cue, je taky intuitivní.
Zdeněk "Bláha" Blahovec, ozvučení, světla, stage, instalace, poradenství, divadlo Jaroměř

Odpovědět

Zpět na „Soundcraft“