Behringer FBQ1502 nebo DSP1124P

  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
Jakub
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 250
Registrován: čtv 02. úno 2006 11:40:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakub » pon 11. úno 2008 9:23:22

safa píše:
Jakub píše:preci jen, srovname-li QSC a Behringer, je to trosku jina trida. I kdyz mozna,
... mmno u levnych modelu je to otazka.

Souhlasim, zatim se o tom jen mluvi. Az nam ty GXa prijdou, tak se teprve uvidi jestli je to takovej boom jako se ceka...
ze ted jen kazdej s nas hrabe za ten "svuj" pisecek... :D :-D :lol:
... vazne ? Aha ... mmno ja to mam cestne napsany v podpisu, ja muzu hrabat ;-).
No, ja to v podpisu nemam, ale neni to tak tezke, kdo "hlavne" v Praze prodava QSC? :)

...není třeba hrát nahlas...

Uživatelský avatar
Pavel Sedlák
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1326
Registrován: úte 24. črc 2007 12:44:06
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvek od Pavel Sedlák » pon 11. úno 2008 9:55:56

No, mně je to celkem jedno, kdo co prodává, i když nezapírám, že nejvíc utrácím v holešovicích...

Je to ale proto, že např. zrovna QSC tam mají, když je potřebuju a ostatní sortiment je zrovna ten, který používám.

Nicméně jsem na GX taky zvědavej, neboť mám zkušenosti s řadama PL a RMX a zatím je to to nejlepší (spolehlovost., výkon, stabilita...), s čím jsem dělal.

Nikdy se mi nestalo se mi, abych QSC například odprásknul reproduktor, odběry proudu jsou taky OK.

To o jiných značkách, celkem hojně zastoupených v našich krajích, říct nemůžu.

Vzhledem k ceně si ale nedokážu představit, že budou udělané stejně robustně jako zmíněné PLX/RMX.

I když - třeba jde o dumping a obsazení segmentu, kde kralují zatím jiní...

Uživatelský avatar
Jakub
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 250
Registrován: čtv 02. úno 2006 11:40:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakub » pon 11. úno 2008 10:30:18

QSC rada GX ma byt udajne kopii sebesama, tedy kopii RMX. Samozrejme bude asi dost "oholena", napriklad nema limiter, netusim jak je to s chlazenim, vykonove je samozrejme vhodny k buzeni slabsich systemu. Ale berme to tak, ze je to proste krok QSC, aby se uz nikde neukazovali Omnitronic, Citronic a podobne zesilovace.

...není třeba hrát nahlas...

Uživatelský avatar
Pavel Sedlák
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1326
Registrován: úte 24. črc 2007 12:44:06
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvek od Pavel Sedlák » pon 11. úno 2008 11:02:29

Může být - uvidíme.

Každopádně už vím o aplikaci,kde je prubnu :-)

Uživatelský avatar
Jakub
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 250
Registrován: čtv 02. úno 2006 11:40:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakub » pon 11. úno 2008 11:17:51

jj, ted jen vyckat, az dorazi. Bohuzel to bude jeste minimalne mesic a kus. :(

...není třeba hrát nahlas...

Uživatelský avatar
safa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2685
Registrován: pon 26. pro 2005 1:28:29
Bydliště: Praha, matka měst a vesnic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od safa » pon 11. úno 2008 23:03:02

Jakub píše: No, ja to v podpisu nemam, ale neni to tak tezke, kdo "hlavne" v Praze prodava QSC? :)
... bez ohledu na to kdo "hlavne" co prodava mi prijde ferove mit firmu, za kterou v oboru kopu, uvedenou v podpisu.

Jen muj nazor ;-)

borkin
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 18
Registrován: sob 02. úno 2008 19:49:55

Příspěvek od borkin » úte 12. úno 2008 0:27:14

Chci se zeptat jestli využiju na zesilovači limiter? Zvučím jen zpěvy. QSC GX5 ho nemá a to mě mate. Jesli koupit dražší nebo bude stačit bez limiteru. Kamarád říkal že stačí, když spadne mikrofon a můžu odkrouhnout reproboxy. Nevím co je na tom pravdy.

Jinak všem děkuju za cenné rady! Proběhl další koncert a se zpětnou vazbou to bylo o hodně lepší. Nezbylo mi než přelepit horny na odposleších na úkor jejich hlasitosti. Sice se kapelka tolik neslyšela, ale my ráno ano. :lol: :lol: :lol:
Raději takhle než s pískáním.
Předtím jsem musel ztahovat výšky a basy a to měl každý zpěv jak z plechovky nebo jak to popsat.....Je to pořád hodně amatérština, ale snažíme se :-D

Odpovědět

Zpět na „Behringer“