Soundcraft Ui16/12

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
PeBe
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 801
Registrován: úte 08. čer 2010 7:08:42

Re: Soundcraft Ui16/12

Příspěvek od PeBe » čtv 09. bře 2017 8:15:44

ad prohlížeč:
Poměrně dlouho jsem laboroval s výběrem vhodného prohlížeče pro ovládání SC Ui. Nejvíce se mi zalíbil a stále používám Browser Pro Android. Je dostatečně rychlý i na mém pomalém tabletu a hlavně využívá celou plochu tabletu. Tento prohlížeč mám pouze pro SC Ui, na courání netem používám Firefox. Veškeré aktualizace mám na tabletu zakázané. Nesnáším, když se mi za zády děje něco, co jsem si nevyžádal (ono se tam toho bez vyžádání děje beztak dost).
Co nejde silou, jde ještě větší silou...

Uživatelský avatar
oldzin

Re: Soundcraft Ui16/12

Příspěvek od oldzin » pát 10. bře 2017 11:47:07

Hlavně neproveď aktualizaci, potom mi nefunguje horní řada přepínačů v ovládání mixu. Vyřešil jsem to v chrome, dal jsem ho do továrního nastavení (odinstaloval jsem aktualizace) a dal zástupce na plochu (pak tam není příkazový řádek).

oldzin
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: pát 10. bře 2017 11:51:16

Re: Soundcraft Ui16/12

Příspěvek od oldzin » pát 10. bře 2017 11:54:36

Po aktualizaci nefunguje horní řada přepínačů v ovládání mixu. Vyřešil jsem to v chrome, dal jsem ho do továrního nastavení (odinstaloval jsem aktualizace) a dal zástupce na plochu (pak tam není příkazový řádek).
krimat píše:Ahoj.

Nikde jsem nečetl, že by někdo psal o stejné vadě, která se mi přihodila asi před měsícem. S kapelou máme UI16, zvučíme malou kapelu na menších akcích typu svadby, restaurace, bary, ... Mix ovládáme přes tablet (android, prohlížeč google chrome).

Při nalogování na mix jsem zjistil, že nic kromě hlasitosti nelze ovládat, tlačítka prostě na dotyk nereagovali. Několik-krát jsem restartoval tablet, mix, přeinstaloval firmware v mixu, chybu jsem neodstranil. Danou akci jsme naštěstí odehráli na naposledy uložené nastavení, přesto, že to nebylo ideální, dalo se to. Nenechávalo mě to klidným celý večer, tak hned jak jsem přijel domů, začal jsem laborovat přes různé prohlížeče. Hned jsem zjistil, že třeba přes jiné prohlížeče fungovalo ovládání bez problémů (firefox, opera, IE, ...). Napadlo mě nakonec, jestli to nemůže být nějakou aktualizací chrome-u, tak jsem odinstaloval všechny aktualizace. Samozřejmě, ovládání bylo opět bezproblémové, i přes chrome. Tak jsem pro ověření opět chrome aktualizoval, ovládání opět špatně.

Výplývá z toho to, že se může stát, že nějaká blbá aktualizace vám úplně znemožní ovládání mixu - tablet používám samozřejmě i na jiné účely a nehlídám si aktualizace aplikací, tudiž všimnu si toho až těsně na místě, což je docela pozdě. Nicméně, naskytuje se preventivní opatření, které můžete udělat - mít třeba "záložní" prohlížeč(e) na obládacím zařízení, nebo - zjistil jsem to až následně - při použití verze pro telefon jsem byl schopen mix ovládat i s aktualizovaným chromem. Tak snad to někomu pomůže vyhnout se nepřijemné situaci. Zdar, Kris

ivomraz
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 9
Registrován: ned 26. bře 2017 22:29:26

Re: Soundcraft Ui16/12

Příspěvek od ivomraz » ned 26. bře 2017 22:36:09

Po aktualizaci téměř všech prohlížečů by měl výrobce aktualizovat firmware, což se již chystá. Na stránkách Soundcraft najdete Beta verzi nového firmware, funguje bezchybně, jen USB player nepřehrává soubory s diakritikou. Se starým firmware funguje jen Firefox.

Uživatelský avatar
blaha
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3588
Registrován: úte 30. pro 2008 18:13:14
Bydliště: cca 10km od Jaroměře
Kontaktovat uživatele:

Re: Soundcraft Ui16/12

Příspěvek od blaha » ned 26. bře 2017 23:41:23

Soubory s diakritikou nepřehrával ani předtím.
Zdeněk "Bláha" Blahovec, ozvučení, světla, stage, instalace, poradenství, divadlo Jaroměř

ivomraz
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 9
Registrován: ned 26. bře 2017 22:29:26

Re: Soundcraft Ui16/12

Příspěvek od ivomraz » úte 28. bře 2017 1:39:07

To je divné, mě bez problémů

Uživatelský avatar
deepday
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 18
Registrován: pát 26. pro 2008 19:11:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Soundcraft Ui16/12

Příspěvek od deepday » pát 31. bře 2017 11:21:54

U nás taky bez problémů.Jen po aktualizaci prohlížeče chrome nefunguje.Takže používám Firefox a vše v pohodě.

oldzin
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: pát 10. bře 2017 11:51:16

Soundcraft Ui16/12

Příspěvek od oldzin » pon 17. dub 2017 16:03:14

Tady se můžete přihlásit k odběru Beta verze 6446 (podporuje HTML5), do minuty vám přijde odpověď.
http://www.soundcraft.com/ui12-ui16-fir ... nouncement

oldzin
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: pát 10. bře 2017 11:51:16

Soundcraft Ui16/12

Příspěvek od oldzin » pon 17. dub 2017 16:07:56

Oznámení Ui12 / Ui16 Firmware
Jsme potěšeni oznámit bezplatné veřejné beta aktualizace firmwaru pro Soundcraft Ui12 a Ui16 řady digitálních mixéry, přinášející nové funkce a zvýšení stability.

V reakci na zpětnou vazbu a požadavků zákazníků, jsme přidali další funkce a funkce pro oba telefony a tablety / počítač HTML5 uživatelských rozhraní prohlížeče pro rodinu Ui mixů, stejně jako obecné opravy a vylepšení výkonu.

I když tyto veřejné beta staví měli vynikající úspěch s naší vlastní softwarové týmu a externí beta testerů, v současné době naše interní testovací tým je tak zaneprázdněn jinými projekty, jsme byli schopni naplánovat tyto staví do oficiálního kvalifikační uvolnění harmonogramu. Chcete-li získat tyto vylepšení se k uživatelům co nejrychleji, nabízíme tyto staví jako veřejná beta verze pro lidi, kteří souhlasí s licenční smlouvou s koncovým uživatelem před proces stahování firmwaru.

Pokračování je částečný seznam aktualizací v tomto veřejném beta vydání:

Obecné aktualizace:

Zvýšená stabilita připojení WiFi
Tablet View Feature aktualizace a opravy:

Pomalá funkce Mode. Dlouhý dotek faderu uzávěru pro vstup pomalý Režim jemného doladění. Poznámka: Aktivace funkce v Nastavení-> HOLD FADER pro jemné doladění
ukazatele pás kanál. Nové Mute skupiny vertikální pruh ztlumení ukazatele vlevo horních metrů, nyní inline přes kanály pro snadnou identifikaci stavu Muter skupiny.
Funkce náhodného přehrávání přehrávač
Šlapací funkce Nyní je možné přiřadit ke kohoutku tempo
New GEQ (Aux a mistr). Nyní umožňuje horizontální rolování
Při stisknutí EZ EQ, uživatel se dostane dialog modal varování uživatelům sdělili, že ztratí své aktuální nastavení ekvalizéru
Levá strana připnul channel strip v editačním režimu má nyní dvojklikem na displeji na nulu funkci hodnoty level (stejně jako aktuální mix stránku)

Uživatelský avatar
jara

Re: Soundcraft Ui16/12

Příspěvek od jara » pon 17. dub 2017 20:14:20

nejde mi to přihlásit se

oldzin
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: pát 10. bře 2017 11:51:16

Re: Soundcraft Ui16/12

Příspěvek od oldzin » pon 17. dub 2017 20:46:09

Vyplnil jsem všechny kolonky, do company jsem dal home a do job title play. Přišel email a dole tlačítko na stáhnutí.
Naposledy upravil(a) oldzin dne pon 17. dub 2017 20:54:57, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
jara

Re: Soundcraft Ui16/12

Příspěvek od jara » pon 17. dub 2017 20:53:08

tak už se mě to podařilo i když do jedné kolonky jsem napsál uplnou blbost, ale než budu aktualizovat tak raději počkám na recenze.

Uživatelský avatar
jara

Re: Soundcraft Ui16/12

Příspěvek od jara » pon 17. dub 2017 21:02:31

oldzin, jestli ta ulozna měla byt jako pro mě? tak díky moc za ochotu.

oldzin
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: pát 10. bře 2017 11:51:16

Re: Soundcraft Ui16/12

Příspěvek od oldzin » úte 18. dub 2017 14:30:37

Po nainstalování firmware verze 6446, funguje dotykové ovládání už bezchybně.

krimat
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 5
Registrován: stř 26. lis 2014 14:57:18

Re: Soundcraft Ui16/12

Příspěvek od krimat » úte 18. dub 2017 14:53:29

S novym beta firmware-em 6446 a aktualizovanym chromem to opet neni 100%. Vsiml jsem si pouze to, ze nefunguje poradne player.

Odpovědět

Zpět na „Soundcraft“