|
Právě je úte 22. kvě 2012 15:45:48

|
Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata
| Autor |
Zpráva |
|
Vlk
|
Napsal: pát 13. led 2006 12:26:59 |
|
|
|
|
Zdravím všechny.Marně sháním náhradní díly na kus historie a to na mix Tesla 20-4-4.Prosím poraďte.Potřebuju ho rozchodit.
|
|
| Nahoru |
|
 |
|
Ota
|
Napsal: pát 13. led 2006 15:26:19 |
|
 |
| Uživatel |
 |
Registrován: ned 08. led 2006 16:06:12 Příspěvky: 272
|
Kdysi jsem s tím dělal, na dnešní dobu se nemá smysl s tím pro vážnější práci zabývat. Hlavně díky tahovým faderům a DIN konektorům by se mi s tím již pracovat nechtělo, jinak na svou dobu a s ohledem na tehdejší horší dostupnost kvalitních zařízení to byla určitá cesta. Ale jestli jde o nostalgii a nebo zkušebnu, zkus www.zesilovace.cz , třeba se tam něco najde.
|
|
| Nahoru |
|
 |
|
Lucian
|
Napsal: úte 17. led 2006 22:32:51 |
|
|
|
|
Tenhle MIX se mi váli ve zkušce, někde je nějakej problém ( možná přerušenej spoj nebo co), protože na jednotl kanálech nefungují mikrof.vstupy. Najdu k němu snad i schema zapojení.
|
|
| Nahoru |
|
 |
|
Vlk
|
Napsal: stř 18. led 2006 23:38:03 |
|
|
|
Já vím že je to dost neaktuální zařízení, ale do zkušebny a na podobné potřeby myslím bohatě postačí.Myslím, že se mi to pořád vyplatí.Sehnal jsem ho za babku jen splašit tu výstupní část, nebo schéma a snad pošlape dalších 20 let
pajavlk@seznam.cz
|
|
| Nahoru |
|
 |
|
Matěj
|
Napsal: úte 09. kvě 2006 17:17:37 |
|
|
|
|
Mám mix Tesla celej jsem ho předělal na vstupech mam XLR, vyměnil jsem všechny operáky, předělal zběrnice, dodělal fantomové napájení pro mikrofony. Schéma mam můžu zaslat. Zvuk se nesrovnatelně lepší než před úpravou.
|
|
| Nahoru |
|
 |
|
Tudy
|
Napsal: úte 09. kvě 2006 17:43:15 |
|
Registrován: pon 01. kvě 2006 10:51:45 Příspěvky: 98 Bydliště: Brno
|
Citace: Mám mix Tesla celej jsem ho předělal na vstupech mam XLR, vyměnil jsem všechny operáky, předělal zběrnice, dodělal fantomové napájení pro mikrofony. Schéma mam můžu zaslat. Zvuk se nesrovnatelně lepší než před úpravou.
Tak tomu říkám lidová tvořivost  Co jsi tam dal za operáky?
|
|
| Nahoru |
|
 |
|
Návštěvník
|
Napsal: úte 09. kvě 2006 18:50:18 |
|
|
|
|
| Nahoru |
|
 |
|
migguell
|
Napsal: čtv 25. kvě 2006 14:59:29 |
|
|
|
|
ahoj, mame s kamosem mix T24-4-4,chcem to uvest do chodu,nebo se toho zbavit,jeden asi pravej kanal blbne a nemuzu najit nikde schema zapojení,maš,někdo?
|
|
| Nahoru |
|
 |
|
Návštěvník
|
Napsal: čtv 25. kvě 2006 22:11:44 |
|
|
|
|
| Nahoru |
|
 |
|
pango
|
Napsal: sob 26. srp 2006 1:00:32 |
|
 |
| Uživatel |
 |
Registrován: pát 04. lis 2005 20:06:00 Příspěvky: 14
|
Matěj píše: Mám mix Tesla celej jsem ho předělal na vstupech mam XLR, vyměnil jsem všechny operáky, předělal zběrnice, dodělal fantomové napájení pro mikrofony. Schéma mam můžu zaslat. Zvuk se nesrovnatelně lepší než před úpravou.
Sehnal jsem pred 2 roky taky tenhle pult 24ku, mam ho predelanej na XLR a na inserty a uz se me tak po tisici akcich zacina rozesirat porad neco. Musim mu udelat komplet repasi protoze na novej pult nemam a vybavenim me staci bohate (mozna jen vice mon cest by to chtelo). Rikas ze mas nove operaky NE5532? to by se me taky libilo. Zvuk co se tyce sumu je silenej a nejhorsi je kdyz se prebudi savle. To potom leze vsude kolem. A ty sbernice jsou taky neprakticky - sice porad lepsi nez u behringera kde je jeden velkej plosnak. Tady kdyz me nakej signal leze do vsech savli tak vezmu stipacky a jedu dal. Ale lepsi by bylo ty sbernice udelat prez konektory, kvuli servisu. Jestli jsi na tom delal takovyhle upravy, mohl bys mi prosim poslat naky schemata s tvym zapojenim? Byl bych moc vdecnej. posli to treba na mail vojta (zavinac) pango.cz nebo to dej nekam na ftp, diky moc
|
|
| Nahoru |
|
 |
|
pango
|
Napsal: úte 29. srp 2006 11:02:18 |
|
 |
| Uživatel |
 |
Registrován: pát 04. lis 2005 20:06:00 Příspěvky: 14
|
Nikolas píše: Pangouši, ty ještě zvučíš na Vrábelskej děs?
No co mam dělat. Nemam prachy, tak potrebuju aspon neco aby bylo funkcniho. Vybavenim mi staci, ale kdyz ti na akci kdycky neco odejde, tak to je potom spatny. A potom co se tyce stehovani, tak kdyz ti 45kg spadne na nohu, tak to taky neni az tak moc prijemny  . Az si casem budu kupovat novej mix, tak bych zkusil treba nakej levnejsi digital. Je to malinky a mas v tom vsechno - akorad nemam zkusenosti s tim jak se to da ovladat v takovy rychlosti  ) aby mezitim neubeh celej koncert nez najdu tu ci onu savli 
|
|
| Nahoru |
|
 |
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník |
|
Můžete zakládat nová témata v tomto fóru Můžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
|
|
|
|