ZVUKAŘINA.CZ

Česko-slovenský server zvukařů
text Reklama
Právě je stř 23. kvě 2012 18:38:27 FacebookTwitter

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 10. srp 2011 1:07:42 
Offline
Uživatel
Uživatel

Registrován: ned 19. lis 2006 22:28:59
Příspěvky: 242
jen doplním, že Rolanda (čtyřstovku) má např. Petr Stejskal ze Žďáru a je s ním spokojený.
Každopádně mě se na něm dělalo skvěle už po cca 10 minutách zaučení. A výtku k němu nemám.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 17. srp 2011 10:54:42 
Uživatelský avatar
Vita

Ja za sebe mohu říci, že Yamahu LS 9 mám od jejího uvedení, tj cca 5 let. a vše bez jediného problému. Zvukově jsem nidy neměl pocit, že při obsazení více vstupů se zvuk stává horší. Slašel jsem tento názor od spousty lidí na fóru, ale nikdy jsem se s tím nesetkal. Před dvěmi lety jsem doplnil pult o digitální stageboxy a zvukově došlo k posunu. Nicméně toto řešení není náhrada dospělého digitálu, ale jsem s tím spokojen, nemusel jsem najednou investovat balík peněz do digitálu. Další věc je ta, že u té LS 9 přechodem na digitál získáte 32 kanálů digitálních + 32 analogových. Soundcrafta mám jen velký analog a zvuk byl velice dobrý, určitě malý digitál SI Compakt se nedá s tím analogem srovnat. Vycházejme z určení těcto pultů. Byly konstruovány jako kompromisní řečení digitálních pultů na malé akce, kluby, konference. To že se na ně u nás zvučí velké akce je na úkor rychlosti a financí, které je ochoten dát pořadatel za techniku. Na Yamahu jsem toho slyšel hodně negativního, ale já takovou zkušenost nemám. Stejné negativní názora lze slyšen na Digico, Allen Heath. Pravda je, že jsem nezaznamenal negativní reakce na velký Soundcraft Vi 6 a Midas pro 6 a nový Innovason Eclipse, dobře si stojí Digidesign Venue, ale to je jak už jsem říkal jiná liga a v podstatě pulty bez kompromisů. Nemluvím o vrcholu kterým je Midas XL8.
Ještě poznámka, do té Yamahy budeš potřebovat ty karty dvě což bylo kolem 40.000,- Kč, ale byla akce, kdy při nákupu stageboxů jsi je dostal zdarma.
U mě je ještě druhá výhoda použití digitálního stageboxu a Ethersoudu. Jelikož mám komplet PA Nexo, taj dnes už jedu digitálně až do konců, včetně monitorů.To je značnýá zvukový posun, ale zase už to není o tom přijet na poslední chvíli zastrčit párák a hrát. Vždy musíš připojit PC a zkotrolovat jestli posíláš signál tam kam chceš a zkontrolovat správné naroutování a nastavení celého systému.

Viťa


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 17. srp 2011 13:21:20 
Offline
Uživatel
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: stř 03. srp 2011 16:26:05
Příspěvky: 33
k tomu Rolandu, je pravda ze ho Petr ma, ale je asi taky jedinej a uz ho take prodava. No a ze bych byl odvazanej ze zvuku pri turne Ocean se taky rict neda...

_________________
Professional Sound Engineer


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 19. srp 2011 22:40:13 
Offline
Uživatel
Uživatel

Registrován: pon 27. pro 2010 12:06:36
Příspěvky: 88
Dlouho jsem tu nebyl, bylo příliš mnoho práce.
Jestli můžu za sebe něco dodat, doporučuji obojí vyzkoušet a rozhodněte se sami....


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 19. srp 2011 23:12:47 
Offline
Uživatel
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: stř 09. črc 2008 15:58:11
Příspěvky: 872
Bydliště: براغ
Proc ho Petr prodava? Vzdyt na nej jeste nedavno nedal dopustit :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 31. srp 2011 12:41:13 
Uživatelský avatar
To bude asi tim, ze nezustal verny Harmanu...
Inu proc si kupovat veci, ktere opravdu funguji, kdyz se daji koupit shity a delat (aspon chvilku), ze hrajou taky dobre.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 01. zář 2011 12:13:09 
Offline
Uživatel
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: pon 26. pro 2005 2:28:29
Příspěvky: 2317
Bydliště: Praha, matka mest a vesnic
Ale no tak, neregistrovany kolego Vitusi. Sracka je ridka stolice, nikoliv elektronicke zarizeni. Bez ohledu na to co myslis vyrazem "co opravdu funguje" bych doporucoval nic prvoplanove neodsuzovat , je to nedustojne a hospodsky ubohe. Radsi nam rekni co konkterne ti na M480 vadi... to bude konstruktivnejsi nez takovyhle vykrik do tmy.

_________________
Šáfa ::::::
ObrázekSoundman.cz , Obrázek audiopro s.r.o., ObrázekZvukařská škola


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 01. zář 2011 13:16:10 
Offline
Uživatel
Uživatel

Registrován: stř 12. lis 2008 3:52:31
Příspěvky: 111
Taky bych si to nechal rad vysvetlit, at neumru uplne bylbej.. at neudelam nejakou kravinu...ono 300.000,- je 300.000,-


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 01. zář 2011 16:59:34 
Offline
Uživatel
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: pon 09. bře 2009 13:43:06
Příspěvky: 326
Bydliště: Praha
Chi chi "zůstat věrný harmanu" to zavání nějakym sektářstvim :-)

_________________
http://www.sound-engineer.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 02. zář 2011 10:14:32 
Uživatelský avatar
Zaprve! Nevim, co je spatneho na tom byt neregistrovany, ale to je mimo misu (a jsme opet u te stolice...)
Zadruhe! Se musim omluvit, ze jsem vynesl soud nad timto mixem pouze po predcteni vyse uvedenych prispevku. Ale stale si myslim, ze Roland se svymi zkusenostmi v oblasti vyroby digitalnich zvukovych pultu nemuze byt srovnatelny ani s Yamahou, ani se Soundcraftem. Ale mozna se mylim.

S tim sektarstvim to taky neni sranda... :D


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 04. zář 2011 21:08:25 
Offline
Uživatel
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: pon 26. pro 2005 2:28:29
Příspěvky: 2317
Bydliště: Praha, matka mest a vesnic
No ja nevim, abys nesoudil moc prikre. Kdyz se budu drzet posuzovani podle dlouholetosti zkusenosti firmy tak zrovna Roland ma s digitalni technikou zkusenosti pomerne hluboke, delsi nez napriklad Allan$Heat, MIDAS i Digico (Soundtracs DPC prisla na trh az 1998).

Svuj prvni digitalni mix VM3100 uvedl na trh v roce 1999, tedy v dobre kdy se vyse jmenovane firmy zatvrzele rypaly v analogu (tedy aspon ty prvni dve). Pokud budu za digitalmi mix povazovat i DAW (coz de-facto je) tak Rolandi VS-1680 spatril svetlo sveta v roce 1997 (vyvoj zapocal v roce 1995) a jeho predchudce DM800 se zacal prodavat v roce 1994.

Takze ja bych tuhle znacku nepodcenoval...

_________________
Šáfa ::::::
ObrázekSoundman.cz , Obrázek audiopro s.r.o., ObrázekZvukařská škola


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Reklama
Hudebni nastroje



banner Music City


pomocny obrazek - vymezeni prave strany
Jste zde poprvé? | Pravidla serveru | Testy a recenze | Teorie a návody

Zvuková technika | Live zvukařina | Studiová zvukařina | Světla, pódia... | Články | Ze života, nezařazené | Inzerce | Informace, provoz fóra


Kopírování obsahu stránek, s výjimkou kopírování pro vlastní nekomerční potřebu, není bez předchozího souhlasu dovoleno.
Copyright © 2005-2012 pod licencí Creative Commons: Uveďte autora - Neužívejte dílo komerčně - Nezasahujte do díla.

Názory na těchto stránkách jsou názory přispívajících autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko provozovatele Zvukařina.cz.

RSS Atom Feed | Mapa stránek | Kontakt na administrátora | Provozovatel serveru Martin Nespěšný, IČ 49405021.

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Český překlad – phpBB.cz

phpBB SEO TOPlist Obsah serveru Zvukařina.cz (www.zvukarina.cz) podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora - Neužívejte dílo komerčně - Nezasahujte do díla. 3.0 Česko.