Lomenej jack pro kabely do pedal boardu

DI, kabely, konektory, sluchátka, software, zvukové karty, počítače...
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
pepe

Lomenej jack pro kabely do pedal boardu

Příspěvek od pepe » ned 15. led 2017 22:42:35

Ahoj všem,
chci si vyrobit kabely na propojení do pedal boardu. Doporučili by jste mi spíš Proel S2RCS nebo Proel S240?
Ta S2RCS má na pohled robustnější tělo, ale působí lacinějc, používám normálně tu S240, ale přijdemi, že se furt povoluje ten závit a zase mi přijde pružina do pedal boardu jako blbost. Nemá někdo zkušenosti s oběma? Díky

Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Lomenej jack pro kabely do pedal boardu

Příspěvek od Návštěvník » pon 16. led 2017 10:28:04

Oba typy stojí za vyližprdel. Kup si Neutrik NP2RX, NP2RX-B, NP2RX-BAG. Pokud na to nemáš, kup Amphenol, třeba tyhle https://www.audiokonektory.cz/produkt/a ... m-rb-mono/ . Všecky ty kopie Neutriků a Switchcraftů od Rockcable, Proelu, Cliffu jsou docela shit.

Uživatelský avatar
pepe

Re: Lomenej jack pro kabely do pedal boardu

Příspěvek od pepe » pon 16. led 2017 17:35:04

Nemám na to :-)
potřebuji jich asi 20 a minimálně 2000 jen na konektory nemám. Ty S240 mám vyzkoušený a jsou celkem dobrý, ale přijde mi, že se závit povoluje, což bych zase v pedal boardu asi nestane. Spíš jestli ta pružina není zbytečná?

Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Lomenej jack pro kabely do pedal boardu

Příspěvek od Návštěvník » pon 16. led 2017 21:33:41

Pružina je zbytečná, ale stejně ty konektory stojí za vyližprdel, ale na to přijdeš za rok či dva. Spolehlivost pedalboardu je vždycky dána všemi jeho články, takže jeden vynechávací konektor ti pokazí spolehlivost celé sestavy efektů, kytary a aparátu za X tisíc. Ty Neutriky jsou - pokud je pájí člověk a né hovado - prakticky na věky.

Uživatelský avatar
maro
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 273
Registrován: stř 26. led 2011 18:49:13

Re: Lomenej jack pro kabely do pedal boardu

Příspěvek od maro » úte 17. led 2017 2:53:42

Můžu potvrdit, protože nejsem hovado tak po přechodu na Neutriky a už je to více než cca 6-7 let ( ? ) se mi ještě nestalo aby byl problém v konektoru. Poškozené kabely jo, ale nikdy závada v konektoru. Pěkně prohřát + pájecí kapalina + na každý pin dávám smršťovací bužírku. :)
Listen... and enjoy the sound

Odpovědět

Zpět na „Příslušenství“