Obchod s Audiotechnikou v Brně?

...přijďte "pobejt" aneb diskuze o možném i nemožném
Pravidla fóra
...přijďte "pobejt" aneb diskuze o možném i nemožném.
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
mkarr
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 689
Registrován: pon 28. říj 2013 19:21:32
Bydliště: Moravské Budějovice

Obchod s Audiotechnikou v Brně?

Příspěvek od mkarr » čtv 02. kvě 2024 17:35:59

Ahoj, Může mi někdo znalý Brněnských poměrů poradit? Rozhlížím se po internetu po obchodech s audiotechnikou, kam jsem chodíval když jsem v Brně bydlel a zjišťuju že tady skoro nic z toho už není. Něco bývalo na začátku Veveří ve dvorku, ale teď tam nic nevidím, Prodance v Modřicích zavřeli garáž, Kytary zredukovaly audiotechniku z cca třetiny prodejny, na, jeden koutek kde mají 6 reprobeden a výdej z E-shopu a minule se mi zdálo že v podobném duchu omezili i erudovanost prodejců, nebo je obměnili a přesměrovali ze zvukařiny na nástroje. Našel jsem BS Acoustic, kde to ale vypadá že dělají víc instalační techniku než přenosnou. Takže musím cestou z Brna do Musicdata? nebo jsem něco přehlédl?
Děkuju

jarakri
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 118
Registrován: čtv 02. led 2020 7:50:59

Re: Obchod s Audiotechnikou v Brně?

Příspěvek od jarakri » čtv 02. kvě 2024 18:58:54

V Brně je to zlé - jen doplním, že ze začátku Veveří (MusicCity) bylo několik let v "Centrumu" na Maliňáku, ale už cca rok zrušeno. Tzn. co vím tak, žádný větší obchod fakt není a mám obavu, že Kytary přesto co mají nebo spíš nemají vystaveno patří mezi největší bohužel. Nicméně mě to moc nepřekvapuje. Velké aparáty se prodávají na přímo od výrobců nebo distributorů. Thomann a Muziker válcují cenou a my hobíčkáři obhlížíme bazary čeho se profíci zbavují.... Příležitostnou koupí kabelu nebo konektorů to nespasíme.

Uživatelský avatar
mkarr
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 689
Registrován: pon 28. říj 2013 19:21:32
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: Obchod s Audiotechnikou v Brně?

Příspěvek od mkarr » čtv 02. kvě 2024 20:05:19

Když ony ty Kytary nemají ani ty malé aparáty, které my hobíčkáři, občas i přes vyšší pořizovací cenu koupíme nové, ale chceme si je poslechnout a k Thomannovi si pro dvě aktivky z Moravy nepojedeme. Teda občas někdo jo, ale většina by šla třeba do těch kytar, kdyby je ale měli na místě. Jasně, teď jsem chtěl jen nějaké kabely a konektory a pro to můžu do GM, nebo třeba zmíněného BS Acoustic, ale když budu chtít blbý Di-box, tak už je to na objednání. Protože i kdyby ho měli v Brně, tak mají jeden kus a jak na sviňu ho prodali mezi kontrolou dostupnosti a návštěvou prodejny.
Děkuju za doplnění k MusicCity a potvrzení že je to +/- tak jak se to jeví.

Odpovědět

Zpět na „Bar“