jak vybrat výrobník mlhy

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
Irime

jak vybrat výrobník mlhy

Příspěvek od Irime » pát 08. kvě 2015 20:32:17

Zdravím, potřebovala bych poradit od někoho zkušené, jak vybrat výrobník mlhy. Bude zapnutý třeba i 10 hod. v kuse a tak po 15 min. intervalech bych potřebovala mlžit (2x týdně). Zbytek času pojede třeba jen 2 hoďky a míň. V uzavřeném prostoru 420m2 (strop 3,65m) potřebuju udělat jen slabou mlhu, přes kterou bude pořád vidět (jde mi jen o zvýraznění laser. paprsků z laserových zbraní, se kterými lidé pobíhají). Pokud existuje i nějaká kapalina s hodně pomalým rozptylem, težká, co by nestoupala ke stropu, opravdu ráda si nechám poradit. V menších prostorech si vystačím se Scanic Fog Machine 1200 a smart fluids heavy. Ale v těch 420 m2 a s vysokým stropem to není ono. Navíc to někteří lidé zapomínají vypínat a jeden už mi odvařili :evil: . Koukala jsem po Antari Z-350 Fazer cena kolem 10.000,-, ale prý už to není, co to bývalo. Tak opravdu nevím. Poradíte mi někdo, prosím [-o<

Uživatelský avatar
blaha
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3588
Registrován: úte 30. pro 2008 18:13:14
Bydliště: cca 10km od Jaroměře
Kontaktovat uživatele:

Re: jak vybrat výrobník mlhy

Příspěvek od blaha » pát 08. kvě 2015 22:32:33

420 m2 není zase tak malá místnost na poloprofi, nebo hobby zařízení, tohle by chtělo asi opravdu už profi mašinu, jenže ta nebude za 10tis., takže předpokládaný rozpočet by byl na místě.
Pokud se má držet tý ceny kolem 10k, pak se musí počítat s tím, že se prostě nějakej ten výrobník odvaří.
Nejsem si taky jistej, jestli by to nechtělo zdroje mlhy alespoň 2. I při selhání jednoho stále zůstane ještě alespoň jeden.
Asi bych pak volill spíš hazer.
Taky je potřeba si ujasnit jaká mlha to má být, těžká mlha se sice drží dole, ale je taky hustá. Sem by se spíše hodila jen hazerová náplň na tzv. neviditelnou mlhu.

Pokud by se to tedy mělo udržet v rozumné ceně, pak třeba my používáme Sagitter ARH1500
http://www.audiotek.cz/sagitter-arh1500-36395.html
sice jsme jeden kus reklamovali, protože se při přehřátí kousnul a hulil furt, ale po výměně za jiný nový kus (v záruce) chodí už 2 roky v pohodě, teda ne na takovou zátěž, u nás je spíš problém opačný problém, ale jsme s ním spokojený, oproti Antárku drží.
Teď jsme ho navíc odzkoušeli na otevřené ploše, na zimáku a pódium 8x6m to zvládalo bez problémů. Teď tam dáváme těžkou mlhu, tu zelenou z Danceflooru a ta se opravdu rozptyluje pomalu.
Zdeněk "Bláha" Blahovec, ozvučení, světla, stage, instalace, poradenství, divadlo Jaroměř

Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: jak vybrat výrobník mlhy

Příspěvek od Návštěvník » sob 09. kvě 2015 9:45:15

Možná hazer Le Meitre Neutron ?

Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: jak vybrat výrobník mlhy

Příspěvek od Návštěvník » sob 09. kvě 2015 9:56:50

ten je v pohode ...ale 22 - 24 tis. V tej cene je napr. look unique s lacnejšími origo. kvapalinami.

Uživatelský avatar
Nost

Re: jak vybrat výrobník mlhy

Příspěvek od Nost » čtv 14. kvě 2015 3:18:58

Znáte někdo Chauvet, například Hurricane 1800 Flex ? Vůbec jak si Chauvet stojí v kvalitě ?

maly_medved
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 716
Registrován: úte 03. črc 2007 9:27:11
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: jak vybrat výrobník mlhy

Příspěvek od maly_medved » stř 10. čer 2015 7:38:27

Měl jsem vedle sebe Chauvet a Look Unique 2.1 ...... rozhodně Look. Tišší , není tolik cítit a co jsem neověřil ale podle referencí a výdrže staršího Look předpokládám výrazně delší životnost

Odpovědět

Zpět na „Světla, lasery, mlhy...“