X32. mute odposlechu, efekty do odposlech. cest

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Michal
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 98
Registrován: čtv 16. črc 2009 15:56:46
Bydliště: Dolní Újezd

X32. mute odposlechu, efekty do odposlech. cest

Příspěvek od Michal » úte 28. bře 2017 11:52:49

Ahoj,

Kolega pracuje v kultrurním středisku a odešel jim zvukař. Proto se chopil jednoduchých zvukařských úkonu. Bohužel se mu nepodařilo rozchodit Mute odposlechu a posíláné efektků do odposlechu. Přijel jsem a zkoušel jsem si s tím hrát a nerozdejchal jsem to :-( bude někdo vědět kam šáhnout? popíšu problém

1.Mute odposlechů
Mluví moderátor a zvukař potřebuje vypnout odposlech. sahne na danou sekci ( na pultu se BUS ukazoval na šavlích pod obrazovkou. 1-8 a po přepnutí 9-16) třeba na bus1 MUTE a on reprak hraje dál. Teď to dělá krkolomně, že je na odposlechové ceste (má ji vybranou) a mutuje dany nástroj. Do odposlechu nástroj nehraje a do PAčka zvuk jde.

2. posílání efektů do odposlecho. cest
někteří zpěváci chtějí namíchat nějaký efekt do odposlechové cesty. mačkali jsme snad uplně všechno a stejně jsem ten efekt do odposlechu nedostaly. Jedině to fungovalo. Když jsem efekt insertoval do daného busu (odposlechu).

napado mě pultr resetovat. To ale kolega zatím nechce...máte nějaké návrhy?

Bassman
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 465
Registrován: stř 03. čer 2015 15:02:59

Re: X32. mute odposlechu, efekty do odposlech. cest

Příspěvek od Bassman » úte 28. bře 2017 13:15:09

1. Urcite resetnut , nie je ziadny dovod to neurobit, presety sa daju ulozit a po resete znovu vyvolat, ak ide o to. Akurat sa moze stat ze to bude zrazu fungovat a po vyvolani presetu to bude znova nefunkcne, aje ked teda neviem si predstavit co je to za nastavenie, ktore by takto vyradilo mute. A samozrejme aj kontrola pripadne update firmwaru. Ale vyzera zo to robite spravne, co by znamenalo nejaku vadu pultu. Mam X32 a tento problem som nikdy nemal, teda ziadny problem som nemal.
2. Zvolit si dany efekt a cez sendy poslat do prislusneho busu. Je mi jasne ze ste to urcite skusali, ale ina cesta nie je a ak to nefunguje, tak plati to iste co pre 1. (RESET, FIRMWARE, mozno chyba pultu).
"Keď je zvuk dobrý, tak je zvuk dobrý"
http://www.hrbikmedia.eu

Michal
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 98
Registrován: čtv 16. črc 2009 15:56:46
Bydliště: Dolní Újezd

Re: X32. mute odposlechu, efekty do odposlech. cest

Příspěvek od Michal » úte 28. bře 2017 21:27:45

OK, díky.

Odpovědět

Zpět na „Behringer“