Digitálny mixpult BEHRINGER X32

Analogové, digitální, powermixy, D.J. mixy...
Zamčeno
  • Reklama
  • DEMO 15
maetoo
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 38
Registrován: čtv 01. bře 2018 11:10:55
Bydliště: Trenčín-Slovensko

Digitálny mixpult BEHRINGER X32

Příspěvek od maetoo » ned 06. kvě 2018 16:21:01

Dobrý deň.

Pozerám si nový digitálny mixpult.
Mal som možnosť viackrát si skúsiť digitálny mixpult Behringer X32.
Vyhovoval mi po všetkých stránkach, preto som sa rozhodol, že by som si ho zakúpil.
Na Internete som našiel aj lacnejšie verzie mixpultu Behringer X32.
Maju označenie: Behringer X32 Producer a Behringer X32 Compact.
Hladam som na internete technicke špeficikácie tychto dvoch lacnejších modelov,
aby som vedel porovnať, prečo su tieto dva mixpulty lacnejšie od mixpultu Behringer X32.
Pri všetkych modeloch bolo napísane v technickej špecifikácií viac-menej to iste,
tak som nezistil tieto rozdiely.

Viete mi povedať ake funkcionality nemajú tieto dva lacnejšie modely od toho drahšieho modelu?
Popripade čo sa tyka aj hardverovej stranky, čo tieto dva lacnejšie modely nemaju od toho najdrahšieho modelu?

Uživatelský avatar
Milan T.

Re: Digitálny mixpult BEHRINGER X32

Příspěvek od Milan T. » ned 06. kvě 2018 19:11:31

Nechápu proč zakládáš další vlákno na X32, když už existuje??!! Jestli mezi těmito třemi verzemi nevidíš rozdíl, tak si buď úplně slepý nebo ... Myslím, že i děcko v 1. třídě by napadlo zeptat se strejky Google na: X32 vs Compact vs Producer a podívat se na obrázek!!! Promiň, ale musel jsem...

Uživatelský avatar
CharlesBass
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 546
Registrován: ned 20. dub 2008 13:11:38
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Digitálny mixpult BEHRINGER X32

Příspěvek od CharlesBass » pon 07. kvě 2018 13:27:15

Hele, to je asi jeho "styl". Von si možná dopodrobna dané vlákno přečetl viewtopic.php?f=49&t=2611 Ale co jsem měl možnost tu vidět, založí nějaké vlákno s dotazem, kde mu v následující diskuzi někdo poradí dost konkrétně, a on se založí nové téma kde se na tu konkrétní věc zeptá znova :-)

A co si pamatuji, tak zrovna tyhle rozdíly, se tam probírají :-) Ale asi ne dost konkrétně - přirozeně vyplývající skutečnosti tam dopodrobna vypsané pochopitelně nejsou :-)
Basista zajímající se značnou měrou o zvuk, tedy i samozvučení a jeho následky :lol:
A drze se deroucí do vyššího levelu sorty podivínů říkající si zvukaři :-)

Uživatelský avatar
Martin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 562
Registrován: čtv 11. srp 2005 1:16:45

Re: Digitálny mixpult BEHRINGER X32

Příspěvek od Martin » úte 08. kvě 2018 21:07:37

ani do subkategorie se netrefil, rovnou to jebnul do Mixážních pultů... Nedělám to často, ale vlákno zamykám. K B32 Producer/Compact je tady materiálu myslím už fakt dost.
administrátor, moderátor

Zamčeno

Zpět na „Mixážní pulty“