Bezdrát LEWITT LTS 240 Diversity D - zkušenosti

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :-D :) :-) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: ;-) :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: =D> #-o =P~ :^o [-X [-o<
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Bezdrát LEWITT LTS 240 Diversity D - zkušenosti

Re: Bezdrát LEWITT LTS 240 Diversity D - zkušenosti

od papaja » pát 03. dub 2015 15:46:59

hm, tak to jsem sice slyšet nechtěl:-) ale asi má opravdu význam přidat peněz a koupit něco co je vyzkoušené, co funguje a nějakou dobu vydrží .. :-)
Moc děkuji za radu!

Re: Bezdrát LEWITT LTS 240 Diversity D - zkušenosti

od blaha » pát 03. dub 2015 14:47:49

LEWITT vychází z AKG, resp. lidi kteří ho dělají, takže co do kvality bude podobná.

Problém je jak jsem psal už v jiném vláknu velmi omezená možnost manévrování mezi frekvencemi a právě na ty akce co zamýšlíš i možnost pohybu, protože má vysílací výkon pouze 10mW.

Jako nejvhodnější volbu bych prostě doporučil toto:
http://imusicdata.cz/mipro-vocal-set-popular
případně 2kanálovou variantu
má to 30mW, diverzitu, atd.

Tady prostě není horší/lepší, ale hranice funguje/nefunguje.

Bezdrát LEWITT LTS 240 Diversity D - zkušenosti

od papaja » pát 03. dub 2015 12:29:51

Dobrý den,
máte prosím někdo osobní zkušenost s bezdrátovým mikrofonem LEWITT LTS 240 Diversity D? Potřebuji bezdrát na ozvučení různých závodů, případně na nějaké menší akce pro děti a karaoke párty, takže nic "profi" :-) Oproti levnějším modelům (např. AKG WMS40) se mi na něm líbí možnost přepínání 4 frekvencí (bohužel ve vyšším pásmu 863,250 / 863,875 / 864,250 / 864,875) a "diverzita".
Děkuji předem za reakce.

Nahoru