DI box Palmer - zkušenosti?

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :-D :) :-) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: ;-) :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: =D> #-o =P~ :^o [-X [-o<
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: DI box Palmer - zkušenosti?

Re: DI box Palmer - zkušenosti?

od Frenk » stř 17. lis 2010 23:28:01

Jasne ze je to slysitelne, zkus si nekdy dat Gain na mixu az do nebo pres limitaci. To same poleze i z prebuzeneho DI. Samozrejme zalezi na tom jak moc to bude prebuzene. :-)

Re: DI box Palmer - zkušenosti?

od Pavel Sedlák » stř 17. lis 2010 8:56:01

Nejsem si jistý, že zrovna u kláves je to slyšitelné a taky je k nim dávám (pasivní ARTy).

Na vražení do cesty, kde je komplexní signál (třeba mix do PA), to ale opravdu není.

Myslím si, že ve stejné ceně půjde nejspíš o ± stejnou "kvalitu" a zásadní rozdíl nejspíš neexistuje.

Re: DI box Palmer - zkušenosti?

od Frenk » úte 16. lis 2010 16:32:57

Kdyz to nesnesou tak to muzes srazit pres PAD na diboxu (Uli ma tusim az -40dB treba stejne jako ten ART, coz musi stacit). Zeslilit v pultu, uz to pak neni problem. :-) Naprd ale je ze mame 7 ARTu aktivni, ale nektere kusy snesou vic jine min. Mel jsem klaveny stereo na 2ARTy jeden mel uz distortion, druhy byl cisty, pri prohozeni kanalu to same, tak jsem ho vymenil za jiny kus. Musim si je nekdy oznacit a naparovat ;-)

Re: DI box Palmer - zkušenosti?

od safa » úte 16. lis 2010 14:22:46

Tak já ARTy mám a na běžné použití OK, ale nesnesou linkovou úroveň, ale to stejně není moc časté použití.
... tak ja klavesy s linkovym vystupem honim pres DI docela casto takze mi zrovna tohle prijde jako velmi casty pouziti. Jasne, muzu na to vozit pasivku, ale proc, zejo.

Re: DI box Palmer - zkušenosti?

od safa » úte 16. lis 2010 14:20:13

jans píše:s palmermy som hral zopar akcii. urcite su to kvalitnejsie diboxy ako uli di100.
... ale di, jak se to projevuje ? 8) Srovnavas pasivni DI (symetrizacni trafo v krabici) bez elektroniky s aktivnim coz asi neni uplne dobre.

Re: DI box Palmer - zkušenosti?

od Pavel Sedlák » úte 16. lis 2010 9:37:58

Tak já ARTy mám a na běžné použití OK, ale nesnesou linkovou úroveň, ale to stejně není moc časté použití.

Re: DI box Palmer - zkušenosti?

od Hugo » úte 16. lis 2010 1:09:11

Tak odzkoušet se ho chystám. Chci právě vědět přímé srovnání s ARTy. Srovnání s Ulim DI 100 by byl spíš aktivní Palmer PAN02, ten je taky aktivní a prý taky i s trafem. Ten Palmer (pasivní) mě zajímá už z toho důvodu, že jsem ho u nás u někoho už dříve viděl, jen už nevím u koho (možná ČRo). A byl to taky pasiv (dle obrázku), byl použitý na akustickou kytaru a výsledek byl dobrý.

Re: DI box Palmer - zkušenosti?

od jans » pon 15. lis 2010 22:37:17

s palmermy som hral zopar akcii. urcite su to kvalitnejsie diboxy ako uli di100. svoju ulohu si splnia velmi dobre a nepostrehol som ziadne skreslenie. jednoducho dobry dibox ktory robi co ma. urcite stoji za vyskusanie.

od Pavel Sedlák » pon 15. lis 2010 18:36:15

Nejspíš to bude stejné - stejné, nebo podobné trafo, akorát jinak potisknutý obal...

DI box Palmer - zkušenosti?

od Hugo » pon 15. lis 2010 15:09:25

Máte někdo zkušenost s DI Boxy Palmer PAN01.
http://www.music-city.cz/adam-hall-pasi ... 11472.html
Třeba ve srovnání s Di boxy od ART, což je stejná cenová kategorie.

Nahoru