Dotaz na zvukovku Audiofire 12

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :-D :) :-) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: ;-) :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: =D> #-o =P~ :^o [-X [-o<
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Dotaz na zvukovku Audiofire 12

Re: Dotaz na zvukovku Audiofire 12

od Návštěvník » úte 21. zář 2010 23:03:45

Jo, máš pravdu. Už je mi to celkem jasný. Ono se opravdu stačilo kouknout do manuálu a polámat mozkové závity. Bohužel jsem asi typický čech - prvně zapojuju, blbnu a teprve potom se zabývám literaturou. :D V každém případě ještě jednou dík.

Re: Dotaz na zvukovku Audiofire 12

od pavlii » úte 21. zář 2010 7:40:22

ASIO ovladač neznamená, že lze karty zapojovat za sebe pro paralelní provoz ;-) v manuálu by mělo být jasně napsané, zda toto lze provést (alespoň u všech karet, které řetězení umožňovaly, to napsané bylo - například "...můžete za sebe zapojit až 3 zvukovky...").

P.

Re: Dotaz na zvukovku Audiofire 12

od Návštěvník » pon 20. zář 2010 20:15:59

Díky Pavlii za vyčerpávající odpověď. Ta karta používá ASIO ovladače, tak by s tím snad žádný problém neměl být.

Re: Dotaz na zvukovku Audiofire 12

od pavlii » pon 20. zář 2010 7:31:01

Ad 1: není to věc SW, ale ovladače. Pokud to podporuje ovladač, tak to bude fungovat - nejen v Audition.

Ad 2: Full Duplex znamená možnost současného záznamu při přehrávání. Opakem je Half Duplex, kdy lze buď jen přehrávat nebo jen nahrávat (tzn. při nahrávání neslyšíš již zaznamenaný audio materiál). S počtem stop to nijak nesouvisí.

P.

Dotaz na zvukovku Audiofire 12

od Návštěvník » sob 18. zář 2010 2:58:04

Ahoj chlapi. Mám dva dotazy.
1. Máte prosím někdo zkušenosti s externí zvukovkou od fy ECHOAUDIO. Vlastním model Audiofire 12, s 12in a 12 out. Potřeboval bych ještě pár vstupů navíc a vzhledem k tomu, že tato karta nabízí 2x port Fire Wire, napadlo mně, že bych pořídil ještě jednu a mezi sebou je propojil. Karta je synchronizovatelná přes World Clock. Netuším však, jestli software (používám Audition 3) dokáže nějak rozlišit další šavle.
2. Protože jsem nepříliš zběhlý v technické terminologii (a stydím se za to), mám pro vás možná přihlouplý dotaz, co je to Full Duplexní záznam, který tato karta podporuje. Možná to používám a netuším. Je to vícestopý záznam v reálném čase?
Předem díky za odpověď.

Nahoru