od tomil2002 » ned 25. kvě 2014 14:02:03
PEPAKem píše:Chtěl bych se zeptat, jestli se dá sehnat slušný zesilovač aby měl nejméně 10w a nestál víc jak 1000 Kč?
Prosím vložte adresu na stánku, pokut takoví znáte.
Zdravím a co tohle.
http://elektro.bazos.cz/inzerat/35499926/TW077.php TW077 za 1000 kč
nebo
http://elektro.bazos.cz/inzerat/3557018 ... -300-R.php schneider 1500,-
To jsem jenom namrknul , nehledal jsem moc. Obojí nebude špatné.Ten první je hifi a splňuje i cenu , druhý je univerzálnější .Mým soudem je to lepší řešení než nějaký McVoice a podobně. Ony ty McVoice jak jsem slyšel tak mi silně připomínaly spíše hodně zesílené telefonní sluchátko

, nicméně zesilovač není jen na hudbu, ale musí taky umět dobře podat mluvené slovo a zvuk a zuk je sakra rozdíl.Při dobré reprodukci se vám zalíbí žánry hudby o které by jste dříve možná ani nezakopl .
[quote="PEPAKem"]Chtěl bych se zeptat, jestli se dá sehnat slušný zesilovač aby měl nejméně 10w a nestál víc jak 1000 Kč?
Prosím vložte adresu na stánku, pokut takoví znáte.[/quote]
Zdravím a co tohle.
http://elektro.bazos.cz/inzerat/35499926/TW077.php TW077 za 1000 kč
nebo
http://elektro.bazos.cz/inzerat/35570187/Schneider-HIFI-Concept-Stereo-Receiver-TEAM-300-R.php schneider 1500,-
To jsem jenom namrknul , nehledal jsem moc. Obojí nebude špatné.Ten první je hifi a splňuje i cenu , druhý je univerzálnější .Mým soudem je to lepší řešení než nějaký McVoice a podobně. Ony ty McVoice jak jsem slyšel tak mi silně připomínaly spíše hodně zesílené telefonní sluchátko :) , nicméně zesilovač není jen na hudbu, ale musí taky umět dobře podat mluvené slovo a zvuk a zuk je sakra rozdíl.Při dobré reprodukci se vám zalíbí žánry hudby o které by jste dříve možná ani nezakopl .